Koliko dni po splavu niste imele odnosov? (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Spolnost



Sporočilo


Sulfinija -> Koliko dni po splavu niste imele odnosov? (10.12.2005 20:30:35)

Pozdravljene!

Mene pa zanima koliko dni po abraziji niste imele odnosov?Jaz sem jo imela prejšnji petek bolečin nimam,niti več izcedka niti ne M in naju zanima koliko bi še morala biti vzdržna?

LP Mojca[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Anonimen -> RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov? (10.12.2005 20:36:12)

mi2 jih nisva imela več kot 2 meseca, razlog za to so bile težave. kar nakaj jih je bilo.   kmalu za tistem, ko sva šla prvič v akcijo sem zanosila...kljub kt[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

po opravljeni abraziji g priporočajo 3-4 tednsko pavzo. seveda to velja le, če ni težav.

lep pozdravček[sm=rozica.gif]




Sulfinija -> RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov? (10.12.2005 20:42:21)

Suska!!!

Ja pauzo za zanosit ali pa pauza za odnose?Meni ni noben nič rekel,ker nimam težav smo pač vprašali?

LP Mojca[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Anonimen -> RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov? (10.12.2005 21:30:13)

če vse poteka normalno je priporočljiva pavza za odnose 3 tedne po abraziji. ...vsaj meni so tako priporočali pred odhodom domov( takrat ni bilo videti, da je kaj narobe oz. da bodo težave)





Anonimen -> RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov? (11.12.2005 8:17:56)

Sej se ne spomnim, ali sem imela 3 ali 4 tedne po abraziji pregled pri G. V glavnem, rekli so, da do tega pregleda ne smeva seksat, ampak sva dva dni pred pregledom obupala, nisva več zdržala. No, ni bilo nič narobe. Probajta pa vsaj kake tri tedne potrpet.




Anonimen -> RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov? (11.12.2005 8:43:33)

Pa menda ne boš rekla, da ti niso dali nič napotkov?! Jaz sem dobila list A4 in tam vse piše. Spolnih odnosov ne smeš imet vsaj 14 dni po posegu ali dokler traja krvavitev. Pa še potem čau je zelo pomembno, da ne zanosiš pred prvo M!!!!




Sulfinija -> RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov? (11.12.2005 8:51:15)

Ojla!!!!

Noben čisto nič.Le začasno odpustnico sem dobila in tam piše bolniško in mirovanje.No tako imam 23.12. svojo G in bom takrat pač vprašala,če bo vse ok.

LP Mojca[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




nuala -> RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov? (11.12.2005 9:35:41)

Z odnosi počakaj do pregleda pri ginekologu.
Z zanositvijo pa toliko časa, da bodo sigurni, da je s tabo vse OK ( kar malo nateraj jih na kakšen dodaten pregled ). Razočaranje, ko ( če ) se ti to zgodi še enkrat je namreč hudo.




pipica -> RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov? (11.12.2005 9:45:55)

Ola, tudi midva nisva imela približno tri tedne spolne odnose po abraziji, že zaradi preventive. Drugače se vredu počutiš ?

lp




Sulfinija -> RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov? (11.12.2005 10:55:26)

Ojla!!!!!

Ja počutim se zeklo dobro in je že teden in dva dni po abraziji.No pregled prid voji G imam namreč 23.12. in pri svoji naravni prvi M začnem z KT zaradi priprav na IVF.29.03 me čaka punkcija in v začetku aprila transfer najinih zarodkov.

LP Mojca[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




pipica -> RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov? (11.12.2005 18:14:08)

Vso srečo ti želim v naprej Mojca.

lp




Anonimen -> RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov? (15.12.2005 20:18:01)

Nekje 3 tedne. Isto po porodu po 3 tednih je bila želja prevelika.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]