SREČA (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


corfu -> SREČA (23.12.2005 22:36:09)

Draga družba, želim vam, da prihajajoče praznike preživite z ljudmi, ki jih imate najraje, pozabite stare zamere in se veselite vsakega dne posebej.

Danes sem zvedela, da se je prijateljici zopet pojavila bolezen - rak, že tretji v osmih mesecih. Hudo mi je, obenem, pa me prevzema neznanska sreča, da smo skupaj in predvsem, da smo zdravi.

Imejte se radi in si to tudi povejte!




brina_3 -> RE: SREČA (23.12.2005 22:47:36)

hvala enako !!!!
kako žalostno za tvojo prijateljico[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




lelaval -> RE: SREČA (23.12.2005 23:56:03)

Mi je zelo žal za tvojo prijateljico. [sm=rozica.gif]




baguSka -> RE: SREČA (24.12.2005 0:00:30)

Jaz pa z ljudmi, ki jih imam rada, nimam nobenih zamer. Vsakemu vsak dan povem, da ga imam rada. In prav zaradi tega, sem srečna. Upam in želim si, da bo tako tudi v bodoče oz. v prihajajočem letu.

Žal mi je za tvojo prijateljico, ampak nič ni še izgubljeno, če je tvoja prijateljica močna punca je že večino rešila. Resnično poznam kar nekaj punc, ki so zaenkrat uspešno premagale to bolezen. Držim pesti.




kepa* -> RE: SREČA (24.12.2005 10:59:27)

Držim pesti za tvojo prijateljico in seveda tudi tebi želim lepe praznike.




mojamura -> RE: SREČA (24.12.2005 11:26:04)

Le nekaj vročičnih decemberskih dni
je še do Božiča in Novega leta.
V tem času si vsak le najboljše obeta,
in vse, karje dobrega, drugim želi.
Naj v vas bo svetloba Božične noči,
v prihodnost pa naj bo le sreča zajeta!




Reja -> RE: SREČA (24.12.2005 11:33:02)

Prijateljici bo z močno voljo in podporo bližnjih, tudi tebe, ponovno uspelo - saj je tega že vajena. Pri boju ji želim veliko sreče, bližnjim pa veliko moči za podporo.

Tudi tebi želim veliko sreče. In da ti ne bi bilo treba skrbeti za zdravje!




Jutra -> RE: SREČA (2.1.2006 11:46:34)

Corfu, zelo lepo si napisala "...pozabite stare zamere..."
Življenje je prekratko, da bi v sebi nosili takšno odvečno prtljago.
Nikdar ne veš, kdaj nekoga zadnjič vidiš, slišiš ali čutiš ob sebi. Zato nasmeh vsak dan za vsakogar[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




dory -> RE: SREČA (2.1.2006 11:59:21)

Se strinjam...zadnjic sem ravno pisala o minljivosti zivljenja...v ozjem druzinskem krogu umira nekdo,ki mi zelo veliko pomeni...zato se strinjam s predhodnicami....ampak cas v katerem smo, je narejen na neko hitrost, skorajda nimamo casa za nase najblizje, vcasih niti zase...sele,ko nekoga izgubimo se zavemo dolocenih stvari in kaj vse bi dali,da bi za kak trenutek zavrteli cas nazaj...in zaradi vsega skupaj se mi zdi totalno absurdno od ljudi, ki stalno iscejo prepire, ki so srecni,ce le lahko koga spljuvajo...v tej minljivosti zivljenja, v tem tempu...ja, ce je to sreca, potem so taki ljudje zelo revni v svoji dusi...


Zato zivimo za drobne trenutke, ustavimo se,ko se lahko, namenu najblizjemu pa ceprav samo nasmeh...




Stran: [1]