športnik, star dve leti (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Migajmo skupaj



Sporočilo


XANA -> športnik, star dve leti (17.1.2006 14:40:10)

Naš mulček zelo rad hodi (3km na dan), z rokavčki plava kot en 4letnik, kolesari na svojem kolesu. sva se odločila, da ga bova vzgajala v špotnem duhu in otrok je zelo navdušen nad vsem, kar predstavlja gibanje. ker nisem zasledila nikjer nobenih informacij, se obračam na vas, da mi napišete, če veste, če se na Obali (relacija Kp- Piran, lahko tudi okoliške vasi), dogaja kaj za malčke, stare 2 leti. Jaz zasledim samo telovabo, planinske krožke, plesne za otroke starejše od štirih let.




Sibil_ -> RE: ŠPORTNIK, STAR DVE LETI (17.1.2006 14:45:58)

To tudi mene zelo zanima.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]
Če kdo kaj ve naj napiše prosim.
Nekaj let nazaj vem da je bila neka športna šola za malčke, ampak po moje da tega ni več.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
Nestrpno čakam kak info,
Sibil




tralala -> RE: ŠPORTNIK, STAR DVE LETI (17.1.2006 14:48:31)

Tudi naš bo kmalu star dve leti in tudi mi smo z obale, a ti lahko povem le, da tudi mi nismo našli nobene oblike organiziranega gibanja za tako majhne, oz. telovadbo z mamico (razen tista tik po porodu). Žal, nisem dosti pomagala...




XANA -> RE: ŠPORTNIK, STAR DVE LETI (17.1.2006 14:49:30)

waw, sibil, še 2 taki mamici, pa lahko same naredimo klub, oz. društvo malčkov.




tanjapiran -> RE: ŠPORTNIK, STAR DVE LETI (17.1.2006 15:30:48)

Pozdravljene!
Vaši malčki so še premajhni za organizirano športno aktivnost brez staršev. Mi v Piranu imamo organizirano 1x tedensko telovadno petek popoldne ob 17.00 v telovadnici ob obzidju v Piranu, otroci in mamice skupaj (občina je organizator in plačnik).
Ko bodo vaši malčki imeli 3-4 leta jih  lahko vpišete v  plavalni klub Portorož kateri organizira plavnje 2x tedensko. Vem pa, da tudi plavalni klub Koper ima tečaje za najmlajše ??.




tralala -> RE: ŠPORTNIK, STAR DVE LETI (17.1.2006 19:44:35)

Tanja iz Pirana: a lahko to vadbo malo bolj opišeš? Predvsem pa me zanima, če lahko pride nekdo iz Kopra? Kakšne vaje se izvaja, katere pripomočke se uporablja?  Hvala




XANA -> RE: ŠPORTNIK, STAR DVE LETI (18.1.2006 7:37:50)

Hvala za info, Tanja. Mene tudi zanima ta telovadba v Piranu, in če se jo lahko udeležimo tisti iz kp občine. Nič nimam proti, če moramo biti starši zraven.




šnucika -> RE: ŠPORTNIK, STAR DVE LETI (18.1.2006 15:14:12)

Vadba v Piranu v telovadnici je dokaj fajn zadeva,hodita obe moji nečakinji...ena ima 4 leta,druga pa komaj leto in pol.

Glede plavanja pa tole....sama delam v plavalnem klubu Biser Piran....in imamo organizirane tečaje za najmlajše od 3 let dalje.Informacije in razpise glede tečajev damo v vrtce pred začetkom posameznega tečaja.Mislim,da bo naslednji začel enkrat spomladi!




Noel -> RE: ŠPORTNIK, STAR DVE LETI (19.8.2006 0:25:54)

Za vadbo za otroke na obali povprašajte v koprskem atletskem klubu. Mislim, da je najnižja starost tri leta.
Pozdravček




Stran: [1]