[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.1.2006 14:59:59)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> RE: slabokrvnost - celiakija (23.1.2006 18:06:41)

to je bolezen, ki povzroča, da prebavila ne prebavijo beljakovin( gluten, ki je prisoten v moki).Ta bolezen je nevarna zato, ker otrok pred 7 mesecom ne prebavi beljakovin.Pozanimaj se čimprej, oz. se posvetuj z zdravnikom, ker poznam eno žensko, ki ima pri svojih 42 letih še vedno to bolezen.
Nati...pa upam, da bo vse vredu...




ona -> RE: slabokrvnost - celiakija (23.1.2006 19:09:03)

Jaz poznam enega fantka,ki ima sedaj 8 let in so mu to bolezen odkrili,ko je začel jest kot dojenček.Mi je njegova mama rekla,da je bilo ful hudo z njim na začetku.Vsako hrano ki vsebuje gluten ni prenesel in se je začel prav davit od bolečin in bruhat,pa napet trebušček je imel.Potem so ugotovili to bolezen in otrok se je pač navadil na malo drugačno prehrano,ker so začeli z nekakšno dieto že zelo zgodaj in se otrok brez problema navadi:Bolj je hudo,ko gre na kakšen rojstni dan in ne sme jesti torte,potem pa mu mama pripravi posebno torto,tako da ne izstopa od drugih!upam,da pri tvojem otroku ne bo kaj hujšega in če ugotovijo to bolezen me nekako ontaktiraj in te bom provala povezat s to gospo,da ti kaj več pove o tej bolezni!
Srečno!




Stran: [1]