ali je vse v redu? (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


LARA 612 -> ali je vse v redu? (28.1.2006 9:36:02)

Živjo,

Mene zanima, če je res, da je z žensko lahko vse v redu, pa vseeno ne zanosi npr. 6 mesecev? ali je morda kaj narobe z njo? Zanima me, koliko časa je čisto normalno, da ne zanisiš in kdaj bi morala na pregled h ginekologu?
Ali pozna katera kakšno dobro ginekologinjo v Ljubljani, pri kateri ni treba plačevati. Jaz s svojo nisem zadovoljna, ker sem pri njej kot na tekočem traku.

Lp, Lara




emaa -> RE: ali je vse v redu? (28.1.2006 9:38:39)

Seveda je lahko s tabo vse v redu, pa ne zanosiš, vsak ciklus imaš namreč 25% možnosti za zanositev in lahko kar nekaj časa padaš v tistih neugodnih 75%. Z mojo svakinjo ni bilo nič narobe, pa je trajalo eno leto. Se zgodi.




Jančika_ -> RE: ali je vse v redu? (28.1.2006 10:09:47)

Eno leto je nekje tista meja, ko greš h G, če ne zanosiš. 




Grizo -> RE: ali je vse v redu? (10.2.2006 10:47:13)

Moja ginekologinja je zelo ok. Ko so me vsi drugi posiljali od zdravnika do zdravnika (ces, ne vemo kaj je, verjetno ste samo malo prehlajeni), me je ona poslala na urgenco s pripisom nujno. Pa vedno se z menoj odkrito pomeni.
Dr. Dimnikova v zd Bezigrad (gin. oddelek).




KODA -> RE: ali je vse v redu? (10.2.2006 11:10:48)

Grizo.
Ali mogoče veš,če še kaj sprejema novih pacientk?




Grizo -> RE: ali je vse v redu? (10.2.2006 14:16:36)

Dr. Dimnikova dela v zd Bezigrad, pa se v privatni kliniki s koncesijo, nekje okrog glavne zelezniske postaje (to vedo v zd Bezigrad, jaz nisem bila nikoli tam) v Lj.
Tezko je notri prit, ker ima dolgo iste pancientke in teh je ze kar precej. Da pa se, po mojih izkusnjah. Samo vztarjna moras bit in malo prepricljiva. Sestre se te skusajo vedno najprej znebiti (to velja za vse situscije). Samo ce sama ves kaj bi rada, navadno slej ali prej popustijo.
Poskusi, lahko pa naslednjic se jaz malo povrtam... 




Tadeja 1976 -> RE: ali je vse v redu? (12.2.2006 19:03:00)

Kar brez skrbi nic ni narobe, jaz sem zanosila po petih poskusih, se pravi po petih medecih aktivne telovadbe. Če pa te skrbi in rabiš strokovno mnenje pojdi k svoji G. Sprosti se in uživaj.




lunca23 -> RE: ali je vse v redu? (12.2.2006 19:32:47)

Lara612,

tud midva z mojim se trudva 8 mescev, pa zaenkrat še tud ni ratal.  Vsak mesec me znova in znova preseneti M. Sm kar slabe volje zarad tega. Sam pol k pa pomislim na tiste, ki se že matrajo par let - pa mal drgač razmišljam. Tud nas bo enkrat doletela ta sreča - pa upam, da čimprej.

Če ti po 1 letu truda ne uspe zanosit, je potrebno obiskat ginekologa. Pa upam, da ne bo potrebno.

Držim pesti za vse tiste, ki bi rade čimprej ugledale [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image].




Stran: [1]