KAMP STRAŠKO (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


dd75 -> KAMP STRAŠKO (31.1.2006 16:08:21)

Pozdravljeni,
zanimam se za kamp STRAŠKO na Pagu in sicer FKK del. Ali je o.k. za 6 mes. otroka ? Senca, plaza.... vse informacije so dobrodosle, ce je kdo od vas bil tam.
Hvala !




hanita -> RE: KAMP STRAŠKO (31.1.2006 16:19:43)

Za FKK ne vem, je pa drugače kam Straško super, plaža drobni kamenčki, ful sence, mi smo bili tam samo na obisku in smo se včasih šli tja kopat za kašen dan, ker drugje na Pagu ni sence.  




cicido -> RE: KAMP STRAŠKO (31.1.2006 19:16:46)

Kamp Strasko je ok. Plaza je lepa, veliko sence, igrala, skratka super. Kar se pa tice FKK, je lepo urejen, samo plaza ni tko lepa, oz. ni kamenckov, kar pa 6 mesecnega otrocka tko al tko ne moti, saj ne hodi.




metka -> RE: KAMP STRAŠKO (31.1.2006 19:20:57)

Tudi jaz lahko kamp Straško samo pohvalim! Z leta v leto ga malo bolje uredijo.




Ezi -> RE: KAMP STRAŠKO (31.1.2006 20:11:32)

Tudi meni je Straško všeč, vsaj plaža, me pa zanima, če so sanitarije kaj boljše kot pred leti? 




atina74 -> RE: KAMP STRAŠKO (31.1.2006 21:00:05)

Tudi mi ga lahko pohvalimo. Glede plaže je res tako, kot je napisala cicido, da kamenčkov na FKK ni, je pa plaža vseeno kar urejena. Glede sanitarij pa do lani niso obnavljali, so pa postavili en komplet novih sanitarij na stran proti športnemu parku [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image], res lepo urejene, samo guzva je bla pa non stop tam, sploh zvečer za tuširanje, kot bi se vsi iz kampa hotli tam tuširat[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. No tko je blo predlani, mogoče bo letoš že kakšen kompleks sanitarij več na novo, ali pa bodo stare obnovili. So pa na novo postavili tudi veliko hišk bodobnih bungalovom (ki imajo kompletno ureditev, vklučno z WC-jem in s klimo). 




dd75 -> RE: KAMP STRAŠKO (1.2.2006 13:34:58)

Hvala vsem za informacije, za letos bo verjetno kar uredu in ze komaj cakam...




Stran: [1]