Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


Ženkica -> Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu (6.2.2006 10:38:25)

V petek mi je moja G dala napotnico za hormonske preiskave v laboratoriju ( FSH, LH, TSH, PROLAKTIN). Rekla mi je, da moram preiksave opraviti med 5. in 7. dnem v ciklusu, na netu pa berem, da so imele punce preiskave že okoli tretjega dne.

Sedaj sem zmedena in ne vem kaj je res in kaj ne; češ da če je kasneje kot 5. dan rezultati niso več pravi.


Ima morda katera izkušnjo s tem.

lp

Ženkica




Špelka -> RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu (6.2.2006 10:42:39)

Čao!

Jest ti priporočam da upoštevaš svojo ginekologinjo! Ona je še vedno strokovnjak, forum je pa bolj laične narave! Po mojem že ve, kaj ti je rekla - sej nisi njena prva pacientka zza preiskavo hormonov! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] LP, Špelka




Sulfinija -> RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu (6.2.2006 12:21:57)

Ojla!

Tudi jaz sem dajala kri za hormonske preiskave med 2-5dnem v ciklusu in drugič pa med 20-22dnem.Jaz mislim,da kar poslušaj svojo G katera ti je dala sigurno dobre informacije.

LP Mojca[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




Taja79 -> RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu (6.2.2006 22:00:54)

Oj!

Jaz sem dala kri za hormonske preiskave 5.dan ciklusa, tako, kot mi je naročila ginekologinja. Izvid je bil OK [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image].

LP!




Neža81 -> RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu (7.2.2006 8:23:43)

Jutro!

Jaz sem ravno prejšnji teden dala kri in sicer 4. dan ciklusa. Na napotnoicoi mi je pisalo od 2 do 5 coikluisa, G pa je rekla da je nabolje 4 dan. Ta četrtek grem spet dat kri in mi na napotnici piše 20 do 22 dan ciklusa.

LP. Neža




pika79 -> RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu (7.2.2006 8:45:32)

Tudi jaz sem dala kri za hormonske preiskave in sicer 2. dan ciklusa sestra pa je rekla, da se kri da od 2 do 5 dne ciklusa, lp pika




Anonimen -> RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu (7.2.2006 15:59:51)

Prejšnji teden dala kri 8 dan v ciklusu, tudi to naj bi bilo čist ok, ker imam dolge cikluse (35 dni), drugače pa je pravilno 5-7 dan.Naslednjič pa grem 22 dan ciklusa.
Lp




tehnofil -> RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu (7.2.2006 16:45:52)

Daj na 5 dan in je OK. Ker za sam izvid tudi pogledajo na kateri dan je bil narejen.




Skorpija -> RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu (7.2.2006 18:00:54)

Meni so rekli naj dam med 3. in 7. dnem, dala sem 5. dan... Kar zaupaj jim, saj vejo kaj delajo...




Stran: [1]