Učinek klomifena in cyclo progynova (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


Anonimen -> Učinek klomifena in cyclo progynova (9.2.2006 13:17:11)

Pozdravljene!

2 meseca sem jemala klomifen, do ovulacije je prišlo, samo jajčece ni počilo, zato mi je g prepisal 3 mesece terapijo s cyclo-progynova. Gleda na to da sem pred tem jemala klomifen je možno, da ima še kakšen učinek?
Prvi mesec jemlejm cyclo-progyoniva in do ovulacije je prišlo, ker sem videla po sluzi, od ovulacije naprej pa me špika v jačnikih in maternici.
Je možno, da bi lahko zanosila, ali so to samo stranski učunki tablet.
Za klomifen vem, kakšni so stranski učinki, po cyclo-progynova, pa nisem zasledila nič.

vsem ki čakate na [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image], vam želim vso srečo.

Lejla




Anonimen -> RE: Učinek klomifena in cyclo progynova (9.2.2006 14:22:03)

cyclo-progynovo jem že 2 meseca.
Pri meni ni posebnih stranskih učinkov z belo stranjo. Ko začnem pa z rjavim delom tablet, sem pa bolj razdražljiva in utrujena.
Do špikanja v jajčnikih pride med ovulacijo, ampak hitro mine.
Meni je rekel ginekolog, da mi bo dal klomifen po tej hormonski uravnavi. Bomo videli. Vsekakor pa lahko med cyclo-progynovo zanosiš. Če ne dobiš menstruacije, si lahko gotova, da si noseča.




Marker -> RE: Učinek klomifena in cyclo progynova (7.3.2011 15:03:39)

Živijo!

Kako pa je s to kombinacijo Cyclo progynova in klomifen? Mene v prihodnosti to čaka. Prej nisem imela menstruacije pol leta potem sem dobila cyclo progynova in ko dobim M, kombiniram takrat če klomifen. Torej če sem prav razumela: Ko dobim M (torej 1. dan ciklusa) počakam do 3. dne in vzamem 3-7 dan klimiven potem pa 8. dan tako ali tako novo škatlico cyclo progynova? Je katera že imela to kombinacijo? Kakšni stranski učinki?




Stran: [1]