|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OKTOBRKE
15.2.2006 15:29:26   
gaya




Ojla,

jst sem spet čist bolana, vsi simptomi gripe so pršli nazaj, sedaj popoldne user posted image ,...
Drugače pa tudi jaz nimam špikanja, razen občasnega zvijanja kot se je včasih napovedoval prihod user posted image ,...
Skip, jst mam tud ful pozno prvi pregled, in bi šla na samoplačniškega,.... Iz kje pa si? In kam si šla, če mi lahko zaupaš,...

Drugače pa so se mi danes začele pojavljat slabosti tudi čez dan, ampak zdaj ne vem, ali zarad bolezni ali zarad user posted image ....

SM10 zate pa stiskam pesti in obveščaj nas,....





 


_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: OKTOBRKE
15.2.2006 17:30:54   
Arabela
Hojla user posted image !

Danes sem imela pregled.... Vse je ok user posted image user posted image !!! Vsaj kar lahko ugotovijo na pregledu v 8.tednu... Naredila mi je ultrazvok, dala sem kri in vodo, naročila pa me je ponovno 15.marca.... PA SRČEK BIJE!!!!user posted image   Kar oddahnila sem si.... Pa tudi slabost je malce minila... Je pa rekla g. da mi je bilo slabo verjetno tudi zaradi Dabrostona, ki ga pa ne rabim jemati več ker nimam več rjavega izcedka...

Kar pa se tiče roza izcedka SM10 sem ga imela tudi jaz, preden sem naredila test... Pa je sedaj vse ok.... Češ da je pogost pojav pri vgnezdenju... Ampak vseeno sem to takoj povedala g., ki mi je zaradi tega in zaradi rjavega izcedka predpisala Dabroston in rekla, da je pač vsak temen izcedek malce krvi... Pokliči g. in ji razloži pa boš videla.... Osebno je meni sedaj ok.... Ne se preveč sekirati...

Mi je pa priporočala da se naročim za pregled NS (nuhalna svetlina) ki je pregled za ugotavljanje Dawnovega sindroma.user posted image ... Delajo ga med 11. in 14. tednom nosečnosti....

Držim pa pesti za vas in upam da vam bo čas do prvega pregleda čim prej minil...

Pozdravček!!!





_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: OKTOBRKE
15.2.2006 19:59:11   
gaya
Arabel, čestitam ti za uspešno opravljen prvi pregled,... user posted image , verjetno je prav lep občutek videti utripajoči srček in opazovati svojo pikico user posted image ,...

Madona, skor sem se zdaj zjokala zraven, user posted image , hormoni me mečejo user posted image , da ne govorim, da ko gledam kakšne filme ali reklame od user posted image  sm vsa smrakva user posted image

Moje počutje je še kar, sem na limonadi in pod kovtrom, tko da upam, da se čim prej pozdravim,....

Kako pa ste ostale??

_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: OKTOBRKE
15.2.2006 21:40:47   
mtina
Hojla!

Gaya, hitro se pozdravi. Držim pesti.

Arabela - super!!! user posted image user posted image user posted image


Tistale me je pa kr mal šokirala - 5. teden in peti dan spontani splav .. UH tega me je pa res strah.

lp tina

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: OKTOBRKE
16.2.2006 7:41:34   
adeja
Dobro jutro!
A_A hvala lepa za odgovor. Res gre zelo hitro, samo upam, da bo vse ok, ker kolikor tukaj berem je veliko teh ss. Tako, da se malo bojim. Tudi jaz nimam spikanja. Vceraj mi je po dolgem casu spet bilo mao slabo. Drugace sem občutila slabost le v tretjem tednu. Sem pa zelooo vesela.user posted image

Lep pozdrav!

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: OKTOBRKE
16.2.2006 8:58:35   
vava
dobro jutro punce!
tudi jaz spadam med oktobrke, in sem zdajle prvič z vami. Sem v 6 tednu. Test sem naredila 7. februarja in pokazal je +user posted image , za kar sva bila oba zelo vesela, saj sva se za to trudila skoraj eno leto. pri G sem naročena šele 14.3., PDP je 13.10. Tudi mene ves čas špika. dokler nisem odkrila tele vaše (naše) debate sem mislila, da je zato kaj narobe in da bom zdaj zdaj dobila user posted image , saj me je ponavadi tako pikalo tik preden sem jo dobila. No pa sem se potolažila, ker vidim, da je tako skoraj z vsemi.
za vse držim pesti, upam da bo čimmanj slabosti in da bodo vse naše pikice zdrave

lp
vava

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: OKTOBRKE
16.2.2006 9:11:27   
gaya
Jutro,

Vava dobrodošla med nami user posted image !

Jst sem danes že veliko bolje, tko da bom verjetno jutri že nared za v službo. user posted image  Pikanje in šrauanje je minilo, slabost pa kakor kdaj, včeraj je bila prisotna cel dan, danes samo moalo zjutra in bomo vidli kako bo zdaj naprej,... user posted image

Drugače pa še vedno ne morem dojet, da sem res spet user posted image , kadarkoli grem na WC preverjam, če ni mogoče prišla user posted image ,... verjetno ta faza mine, ko imaš prvi pregled za sabo,...
Še vedno me vsake toliko časa prešine, kaj pa če, pa se hitro potolažim, da nas ima veliko to težko izkušnjo za sabo in da bomo skupaj zmogle, ane user posted image

Uživajte še naprej in božajte svoje trebuščke!!!user posted image

Pa lep danuser posted image

_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu vava)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: OKTOBRKE
16.2.2006 9:12:29   
skip
Gaya,

na UZ sem bila kar pri moji g. na Vrhniki. Ker bo naslednja dva tedna odsotna, ima full gnečo in zdaj naroča šele za sredino marca. Pa tudi sicer ima ob zaželjeni nosečnosti raje pregled šele v 11. tednu, ker je takrat vse toliko bolje vidno. Sestra me je najprej naročila na pregled 20.3., pa je potem G. rekla, naj pridem raje dva dni kasneje, ker bo že bistvena razlika pri otročku. Sicer pa naj bi prvi pregled bil do 12. tedna.

Me pa zanima, ali je za katero od vas to druga, tretja ... nosečnost in bi nam začetnicam lahko kaj svetovala iz izkušenj? 


(odgovor članu vava)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: OKTOBRKE
16.2.2006 10:04:39   
SM10
Žal vam sporočam, da sem danes dobila krvavitve. Sestra pri G je rekla, če se bodo pojavljali strdki ali močni krči moram nujno na urgenco. Če tega ne bo, pa bom na vse skupaj mislila kot na menstruacijo z zamudo. Upam, da mi ne bo potrebno čiščenje. Po končani "menstr." ali "ss", kar koli pač je to bom ponovila test zaradi radovednosti in takrat se vam javim. 

Vsem želim več sreče.

(odgovor članu skip)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: OKTOBRKE
16.2.2006 10:29:39   
Anonimen
Pozdravljene. Zaenkrat bom še anonimna, saj imam šele drug četrtek pregled pri G., pa itak bi rada počakala s to novičko, saj je nisva povedala še niti najbližjim. Sem pa že mamica še ne dveletnega korenjaka, tako da imam že izkušnje z eno krasno nosečnostjo in še lepšim, brezbolečinskim porodom. Sem pa imela v prvi nosečnosti v 7.tednu grozne slabosti in vse kaže, da tudi tokrat temu ne bom ušla.user posted image  
PDP imam po mojih izračunih 12.10.06.

(odgovor članu SM10)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: OKTOBRKE
16.2.2006 10:59:45   
vava
sm 10
žal mi je zate, javi se še kaj, sicer pa ne obupaj
skip, tudi zame je to prva nosečnost in kar hlastam po vseh informacijah, ki jih najdem tukaj ali kje drugje
tudi midva še nisva povedala nikomur in bova počakala, da bo mimo prvih 12 t

pozdravček
vava

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: OKTOBRKE
16.2.2006 11:46:18   
gaya




SM10, nekaj takega se mi je zgodilo lansko poletje in vem kako grozno se počutiš,..user posted image  če ti to kaj pomeni, vedi da smo tukaj, da ti pomagamo in da te poslušamo, no vsaj jst,... meni so pomagali pogovori in čas,....
Ampak za enkrat še ni nič izgubljeno, še vedno imaš upanje in okleni se ga na full!!
Pa čim več počivaj in misli pozitivno!!!

Ena user posted image  za vaju s pikico in javi se še kaj!




_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu vava)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: OKTOBRKE
16.2.2006 12:18:58   
natja_
Punce.... sploh ne govorit o splavih, ker se končno začela pozitivno razmišljat in se malo manj bati. Sem noseča 5/3, lani sem imela dva zaporedna ss (enega v 6t, drugega pa v 8t), tako, da ničkolikokrat hodim na wc gledat ali se mi bo ulilo ali ne.... Zaenkrat je še vse ok, komaj čakam prvi pregled - nisem se še naročila, ker sem si rekla, da preguram 6t, šele potem.... Drugače mi je včasih malo slabo, res čist malo, trebuh je napet.... apetita skoraj nič, moje čokolade, ki so bile pred nosečnostjo vsakdanjik, so še vedno spravljene, ker mi sladko nič ne diši  user posted image .... to je to....

SM10 - držim pesti, da se izteče tako kot bi moralo, sicer pa ne obupat in glej optimistično naprej.

... ostalim pa lepo nosečnost... natja







(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: OKTOBRKE
16.2.2006 12:35:34   
A_A
SM10 upam, da se ti bo vse srečno izteklo in držim pesti zate user posted image

vsem ostalim želim, da bi imele čim manj neugodnih počutij

zaenkrat je pri meni še vse ok, nič slabosti user posted image  (teh me je najbolj strah), imam boleče prsi in včasih me napne v trebuh, da komaj diham,
drugače pa se sploh ne počutim user posted image

lp, A_A in mala pikica v trebuščku user posted image



_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.

(odgovor članu natja_)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: OKTOBRKE
16.2.2006 13:27:28   
adeja
sm10 tudi meni je žal zate, amak kljub težavam optimistično glej naprej, pa bo šlo! Tudi mene skrbi, ampak upam, da bo vse ok. Danes sem končno dobila gin. ambulanto, že tri dni se namreč naročam in danes mi je uspelo. Naročili pa so me že za naslednji teden 21.2.-ultrazvok. Tako da je to že čez nekaj dni, se pravi bom v začetku 6. tedna. Komaj čakamuser posted image . Nisem vedela da bom šla tako hitro...

Srečno vsem!!!!!

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: OKTOBRKE
16.2.2006 13:50:53   
vava
adeja živijo!
če si se na ultrazvok naročila v lj., mi prosim sporoči kje, mene je moja g. na 1. pregled naročila šele 14.3. - to je v 12. tednu, jaz bi pa taaaaakoooooo rada čimprej vedela, da je vse ok in kaj se dogaja.user posted image
hvala in pozdrav vsem
vava

_____________________________

"Današnji otroci so tirani. Ugovarjajo staršem, hlastno goltajo hrano in tiranizirajo svoje učitelje" Sokrat, pred ca 2500 leti

(odgovor članu adeja)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: OKTOBRKE
16.2.2006 14:22:01   
adeja
Vava, na žalost se nisem v lj, ampak na drugem koncu Slo, v bolnici pri moji ginekologinji. Tako da ti nic ne pomagauser posted image  Bos morala se malo počakat. Se bo vsaj vec videlo do takrat. Tako da je tudi v tem nekaj dobrega. Pozdravcek

(odgovor članu vava)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: OKTOBRKE
16.2.2006 16:08:46   
mis




SM10, zal mi je.user posted image  Vem kako se pocutis. Ne obupaj. Za dezjem posije sonce.

Tudi za vse ostale drzim pesti. Upam, da nam bo uspelo. Vesela sem za tiste, ki ste ze videle srcek. Tudi jaz bi ga rada...user posted image
bozajte svoje busije.



(odgovor članu adeja)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: OKTOBRKE
16.2.2006 16:51:44   
x_srečka_x
nism oktobrka ampak septembrka user posted image  sm mal pokukal tud na vaš forum pa vs je že skor tolko kt je nas user posted image  pa vidm da mate tud ve težave user posted image  pa s prvimi pregledi...kasnej boste šle in k boste šle boste vidle rokice pa nogice pa že glavo pa izoblikovan telo...user posted image  vsem oktobrkam želim lepo nosečnost pa čim manj slabosti k se še začele niso user posted image  čuvajte svoje user posted image  

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: OKTOBRKE
16.2.2006 21:17:26   
muki1
Dober večer.
SM10, stiskam ti pesti. Vsaka krvavitev se pa tudi ne konča s splavom.
Drugače pa še ena špikajoča oktoberka. Zgleda da nas naše bodoče tehtnice že zdaj špikajo user posted image .
Meni slabo zaenkrat še ni, niti mi ni bilo v prvi nosečnosti. Sem danes zjutraj čutila nek cmok v grlu, nekaj mi je bilo čudno...ne ravno slabo.
Mene skrbijo ti moji krči....šit, bi šla na bolniško, pa mam ful gužvo v službi do konca meseca. Ker opažam, da mi ne paše sedet. Včasih, ko vstanem iz sedečega položaja, me tak rukne v jajčniku, nekje v tem predelu, da me kar na stol vrže.......se kateri še dogaja kaj takega?
Pa utrujena sem fuuuuuuuuuuuul, kar prespala bi popoldan. Dobro, da imam zlatega možeka, ki mi ful pomaga z hčerkico.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: OKTOBRKE
17.2.2006 8:57:18   
Arabela
Dobro jutro user posted image !
No, pri meni jutro ravni ni dobro... Včeraj sem že mislila, da je slabost vsaj malce minila, pa se je ponoči vse vrnilo potrojeno user posted image ! Slabo sem spala, pa tudi takšna topa bolečina se je pojavila... Ker nočem nič tvegat, sem ostala kar lepo doma, čeprav vem da se bodo papirji v službi lepo nakopičili...Sem pa tudi utrujena... okrog 11ih me v službi skoraj pobere, kar spat bi šla...user posted image !

A glavno je, da moja pikica raste user posted image !!!!
Punce lep dan vam želim.... Pa dosti sončka...


_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: OKTOBRKE
17.2.2006 10:02:25   
Barbk
Ojla punce,

danes sem pa ful žalostnauser posted image .Včeraj sem v 5.tednu in 6d začela krvaveti.Moja G me ni hotela sprejeti zato sem šla na urgenco.Tam je bila krasna G in prav tako krasna sestra.Krvni test je pokazal še rahlo povišanost-lahko da je prišlo do ss ali bo bo vse ok.V ponedelek grem spet na krvni test pa bomo videli.G je rekla, da so te krvavitve lahko normalne še do 3.meseca-upam, da sem jaz tudi tisti primerek.Se pa danes na žalost ne počutim večuser posted image -joškice ne bolijo več,en čuden občutek je...user posted image .

Barbk

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: OKTOBRKE
17.2.2006 10:23:11   
A_A
Barbk, kaj a sploh se ne počutiš več nosečo, al kaj? kr tko na hitro
men se zdi da so ene pravile, ko so imele ss, da so še potem par dni po ss imele slabosti in so se počutile user posted image   tko, da ne vem če ti gre tko hitro za obupat
kako pa krvaviš, če smem vprašat, je to sam mal roza izcedka, al je to ful krvavo, s kosi tkiva?

Arabela, v katerem tednu pa si, da imaš take slabosti?

Muki, praviš, da imaš tko močne krče? kako to? jaz nimam nobenih krčev niti bolečin v trebuhu (sem začetek 6t)

SM10 kako je kaj s tabo, nič se ne javiš?





_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: OKTOBRKE
17.2.2006 10:59:40   
vava
Živjo vsem!
Barbk držim pesti , upam, da bo vse ok user posted image .
Arabela pa upam, da se bo pri tebi tudi uneslo. user posted image
Jaz sem se danes ponoči dvakrat zbudila popolnoma prepotena pa tudi sicer se veliko več zbujam kot sem se. upam da so samo hormončki, ker se sicer počutim kar normalno. Slabo mi je čisto malo in samo vsake toliko. Špika me malo manj kot me je, tudi prsi me manj bolijo. Sem pa vsake toliko tečna kot user posted image  in potem (ali prej) vsa prijazna in srečna user posted image . Mslim pa, da to ni toliko zaradi hormonov, ampak bolj zaradi skrbi in vseh sprememb, pa muči me kaj bo, ali bo vse ok... Za 1x se o vsem skupaj pogovarjam samo s svojim user posted image in z vami - so user posted image . Mogoče bo lažje kasneje, ko bova povedala, da nosiva user posted image  in se bova lahko pogovarjala tudi z mamo in prijateljicami ... Najina pikica je danes stara 6 tednov.
lepo vas vse pozdravljam
vava

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: OKTOBRKE
17.2.2006 11:18:26   
SM10
Nisem se imela namena nekaj časa javiti, ker res ni dobro razmišljati o splavu, kot je omenila.....
A_A  včeraj sem imela kar močne bolečine na trenutke, ki pa so zvečer se umirile, pa tudi krvavitve niso bile tako močne. Danes zjutraj pa se mi je izločila nekakšna vrečkica, ki je bila malo želatinasta. Zraven je bila prilepljena nekakšna rumena jajčka malo večja kot kuhan riž. Danes bi bil moj 6t. Tudi moje počutje se je danes čisto spremenilo. Tudi krvavitev je že skoraj ponehala. Seveda imam pa kup vprašanj, glede ponovne zanositve, ki pa jih bom morala postaviti v forum želimo si novega člana. Tudi temu forumu bom sledila in upala z vami na lepo prihodnost brez problemov.

Barbk ne obupaj in veliko počivaj, ker sem jaz opazila, da v času ležanja skoraj nisem krvavela in nisem imela bolečin.

(odgovor članu vava)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?