kak sem raz..... (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


Vanček* -> kak sem raz..... (21.2.2006 11:16:58)

joj kak sem razp[sm=smiley35.gif].

Ob 8.55 sem bila na sodišču ker sva z očetom moje pikice imela razpravo glede preživnine in ga ni bilo...brez opravičila...
In sedaj moram zopet čakat en mesec na ponovno razpravo...joj kak sem jezna...
Sem ga klicala pa je rekel, da je mislil, da imava v četrtek, kak je neodgovoren. Aja pa še rekel mi je da pač, saj to je samo papir, ostalo pa sva se tako in tako dogovorila že midva. Če sva se dogovorila, potem ne vem zakaj mi ne da denarja za preživnino, do danes pa je pikica stara 3 mesece in pol..še nisem dobila ničesar....
Joj, sedaj grem na sprehod s pikico, da se malo zluftam, pa še vreme je super....

Mogla sem se malo potožit.. Vančo




pascalina -> RE: kak sem raz..... (21.2.2006 11:23:27)

pa kolk je pa ta neodgovoren [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]. Kar pejt na sprehod ti bo prec boljs, pa čim manj misli na takega deca. lep pozdrav




muki1 -> RE: kak sem raz..... (21.2.2006 12:23:36)

Bodi vesela, da nista več skupaj, ker če bi bila, bi te sigurno vsak dan s kakšno svojo tak raz.......
Življenje je lepo, kjub vsemu.....denar boš pa že izterjala.




Jutra -> RE: kak sem raz..... (21.2.2006 12:34:28)

Zakaj imam občutek, da ga tudi čez en mesec ne bo na razpravo[sm=smiley24.gif] Samo štrene meša.




Soncnica -> RE: kak sem raz..... (21.2.2006 12:52:10)

Hoj!

Ja res je neodgovoren. Ko bo razprava za preživnino, pazi, da boš res imela popis vseh stroškov, tudi za vatke, palčke za ušesa, kremo, razvedrilo, morebitno najemnino, vse, vse. Dvigni zahtevek za preživnino čez znesek, ki ga pričakuješ. Sem pravnica in delam na sodišču, če imaš kakršnokoli vprašanje, se lahko name obrneš na privat!

Srečno




lelaval -> RE: kak sem raz..... (21.2.2006 18:41:19)

Ja, prav zares neodgovorno se obnaša. Saj s tem meče samo slabo luč na sebe. Kot ti je napisala že Muki - bodi vesela, da nista več skupaj.




moja Pia -> RE: kak sem raz..... (22.2.2006 0:30:25)

Kot si sama ugotovila,da je zelo neodgovoren,potem se te slabe njegove lasnosti pazi še v naprej.Upam,da je zaposlen in da je prijavljen,če ne,kar na sodišču zahtevaj,da ti preživnino plačuje tako,da ti jo nakazuje prek nakaznice.Tako boš imela potrdilo ti in on.
Upam,da boš uspešno uredila to zadevo!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (22.2.2006 0:38:45)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




dory -> RE: kak sem raz..... (22.2.2006 12:06:50)

Na se en nedorasel in nezrel dec....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




matahari -> RE: kak sem raz..... (23.2.2006 9:34:09)

V povprečju vsi enaki kreteni - čast izjemam, ki so zelo redko..
Iz mojih izkušenj ti povem, da vse daj na papir in naj mu trgajo od plače...drugače se boš pod nosom obrisala kot sem se jaz za 15 let nazaj..

bodi pametna in ne nasedaj na lepe obljube..kakor hitro pride novo življenje so stare obljube pase..

drži se




Stran: [1]