nakup v komisijskih trgovinah (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


tz -> nakup v komisijskih trgovinah (7.3.2006 9:25:21)

Zanimajo me vaše izkušnje z nakupi v komisijskih trgovinah, ali so cene tam dražje kot če bi kupile same preko oglasa.

LPK




Anonimen -> RE: nakup v komisijskih trgovinah (7.3.2006 9:32:33)

Ja, menda da so dražje. Saj je v bstvu logično, ker oni dodajo še svojo maržo. Je pa bolj enostavno.




katarina j. -> RE: nakup v komisijskih trgovinah (7.3.2006 10:35:08)

Jaz imam tako trgovinco čist blizu: Mulc v šiški; in sem veliko noter, pa brskam za raznoraznimi stvarmi. Sem že kar dosti tam kupila in tudi nekaj stvari prodala. Seveda je nekoliko dražje, kot če kupiš direkt od kakšne mamice, ki svoje prodaja, še vedno pa je cenejše kot novo. Pa nekatere stvari se res splača kupit rabljene: npr.: skokec, prenosno posteljo, stolček za hranit, pa kakšne cunce.. Saj se tako malo obrabijo te stvari če jih uporablja en otrok. Je za pogledat!! Še vedno pa je luštno it na sejem rabljene otroške opreme, ki je enkrat na mesec v Šiški, takrat pa kupiš direkt od staršev!!![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Stajerka -> RE: nakup v komisijskih trgovinah (7.3.2006 11:06:19)

Odvisno kaj kupujes. V komisijski prodajalni je cca 25%-30% dražje, saj morajo obračunati še 20% DDV-ja. [sm=smiley35.gif]

Tako da se vozicke, posteljice, avtosedeže bolj splača kupovati preko oglasov, še posebej, če veš katero znamko oziroma model želiš imeti. Pa še lastnik ti lahko pošlje fotografijo. V Mulcu težje zaslediš kak "dober" avtosedež ali voziček.

Se mi pa zdi, da je v komisijski trgovini bolje kupovati rabljena oblačila, saj imaš večjo izbiro stvari, kot preko oglasov.




bskrle -> RE: nakup v komisijskih trgovinah (7.3.2006 15:08:37)

Mi smo kupili trip trap in prenosno posteljico, pa ograjico.
Cene so bile zmerne (Medvode, Mulc). Če eno stvar nujno rabiš, je to dosti lažje kot loviti oglase.




Stran: [1]