Ali jabolko zapira? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


Pikica76 -> Ali jabolko zapira? (8.3.2006 22:32:20)

Jaz sem začela našemu 4-mesečniku dajat malo kuhanega jabolčka (4 dni), pa se mi zdi, da ga je ful zaprlo.Drugače je polno dojen in je do sedaj kakal tudi do 5-krat na dan, danes mu je ratalo le nekaj malega spravit ven in to bolj v gosti obliki.

A se še kateri dogaja isto?




Pia73 -> RE: Ali jabolko zapira? (8.3.2006 22:37:14)

Če jabolko naribano nekaj časa stoji, potem baje deluje odvajalno.

Sicer pa se ti po mojem še ne mudi z uvajanjem.




Barči78 -> RE: Ali jabolko zapira? (8.3.2006 22:38:48)

Naše kuhano jabolko ni zaprlo, ko pa sem ji dala surovega, jo je pa zelo zvijalo. Baje pa da surovo, postano (rjavo) jabolko zapira.




kofetek2010 -> RE: Ali jabolko zapira? (8.3.2006 22:40:22)

IZVIRNO SPOROČILO: Pia73

Če jabolko naribano nekaj časa stoji, potem baje deluje odvajalno.


meni se pa zdi, da zapira [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




rozi81 -> RE: Ali jabolko zapira? (8.3.2006 22:55:38)

Jp, postano, rjavo jabolko zapira. Drugače pa je tudi moja ko je bila dojena kakala po parkrat na dan, ko sva začeli z gosto hrano se je pa zelo ustavilo.




KODA -> RE: Ali jabolko zapira? (9.3.2006 0:40:51)

Postano rjavo jabolko zapira.




Naty*Taja -> RE: Ali jabolko zapira? (9.3.2006 8:13:11)

To je samo reakcija na prvo gosto hrano - mislim, da so bolj ko ne vsi od začetka zaprti, neglede na to kaj mu daš. Drugače je pa tudi možno, da je pri tvojem za to pač še prezgodaj - da še ne prenese. Počakaj kak teden in ponovno poskusi.




thunder -> RE: Ali jabolko zapira? (9.3.2006 9:06:00)

Jabolko ki nekaj časa stoji (rjavo) definitivno zapira. Če pa skuhaš kompot pa ne zapira - to so mi rekli v posvetovalnici!




Tejk@ -> RE: Ali jabolko zapira? (9.3.2006 16:30:09)

Kuhan jabolček ne zapira. Tudi mi nismo kakali 4 dni na začetku uvajanja, sedaj (po slabem mesecu uvajanja) pa kakamo 1x dnevno[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] 




Stran: [1]