M - iz mene kar lije, špika v trebuhu... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


TVN -> M - iz mene kar lije, špika v trebuhu... (23.3.2006 11:52:08)

Pa to je noro! Imam 3. menstruacijo po porodu in izgleda, kot da je vsakič huje. Prej nisem imela nikoli bolečih menstruacij, sedaj pa cela "štala": že nekaj dni prej boli križ in sploh vse spredaj, zadaj.... potem se pa ulije in dobesedno v kosih lije iz mene tri dni, potem se malce umiri in vse skupaj traja skoraj en teden. Najhuje je ponoči, ko nekaj časa ležim, potem pa vstanem in se ulije!

Novost zadnje menstruacije pa je bolečina med menstruacijo. Danes zvečer in ponoči me je tako špikalo v trebuhu, da sem vzela 2 Lekadola. Tudi sicer imam občutek v trebuhu skoraj kot v času nosečnosti - nek pritisk dol?! Res, divje. A je to normalno?! A naj se grem pokazat G?




mala maja -> RE: M - iz mene kar lije, špika v trebuhu... (23.3.2006 16:14:44)

jaz sem mela tud take težave. se je po ene treh po tem umiril. so zdej kar znosne.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=666092&mpage=1




Anonimen -> RE: M - iz mene kar lije, špika v trebuhu... (23.3.2006 16:59:06)

Meni se to zdi malo čudno. Jaz bi šla raje k zdravniku na tvojem  mestu.




cuma -> RE: M - iz mene kar lije, špika v trebuhu... (24.3.2006 10:08:36)

Oj!
Tudi jaz imam zdej hujšo M kot pred porodom![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]
Sicer sem imela komaj prvo (3,5 mesecev po porodu) ampak sem tudi jaz tako močno krvavela, da me je bilo prav strah, kaj bo. Na srečo se je tretji dan vse umirilo, drugače sem imela namen it k moji G.
Meni je pomagal Kalcij (1 šumečo tableto na dan), pazi edino, če jemlješ kakšne druge vitamine (npr Centrum ali Unicap...) kjer je kalcij že vsebovan, da ne prekoračiš dnevne doze.
Bomo videli, kakšna bo naslednja?! A ti še dojiš?
Lp cuma 




TVN -> RE: M - iz mene kar lije, špika v trebuhu... (24.3.2006 12:41:14)

Ja, danes se počasi umirja tale krvavitev in bolečine so ponehale. Ne, dojim ne več od 5. meseca dalje. Takrat sem dobila tudi prvo M.
Bom videla, če bodo take bolečine tudi pri naslednji M, potem se grem vseeno pokazat svoji G.




zoya24 -> RE: M - iz mene kar lije, špika v trebuhu... (5.4.2006 12:25:29)

Nika pri meni je bila 3. M po porodu tudi cela štala, sem mislila, da bom skrvavela, al pa umrla od bolečin (Lekadol ni zalegel nič). Iz mene so kar kepe letele. No zdaj 4. pa je čist normalna, krvavim normalno, bolečine pa so malonkostne. Upam, da bo tako tudi v prihodnje.




TVN -> RE: M - iz mene kar lije, špika v trebuhu... (5.4.2006 13:58:59)

Hvala, Zoya24, to je pa opogumljajoče! Upam, da bo tudi pri meni tako.

Drži se!




Stran: [1]