Ali ima katera izkušnje (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci s posebnimi potrebami



Sporočilo


maja24-2 -> Ali ima katera izkušnje (27.3.2006 13:17:31)

Ali ima katera izkušnje z urinom ki vedno nekaj druzga pokaže.
Lara se stara eno leto in pol. Že od samga začetka kadar damo urin je nekaj narobe tako da me sedaj že pošteno skrbi ker naša zdravnica pravi da ni nič hudega ker je baje pri punčkah vedno problem z odzemom in higieno.No in zuadnjič jje pokazalo ker je inela virozo da ima elitrocitov v vodi 39 dovoljeno pa jih je 7 in dežurna zdravnica je rekla naj gremo pop. do svoje da nas bo poslala v bolnico in na preizkave ko smo dali drigič urin je spet blo kao ve ok. in ko sem ji okazala izvid je rekla da ni nič hudega. Ful me skrbi ker ta urin še nikoli ni bil bp in naša zdravnica nič ne ukrepa.
lp
maja




BISKVITKA -> RE: Ali ima katera izkušnje (27.3.2006 13:20:39)

Ali hodiš v ZD Domžale, in če katero zdravnico pa imaš, če ni skrivnost. Tudi mi smo imeli v ZD Domžale z zdravniki velike probleme, pa smo lepega dne spokali kartoteke in odšli  v Ljubljano.

LP




maja24-2 -> RE: Ali ima katera izkušnje (27.3.2006 13:27:01)

Ja točno tako hodimo v ZD Domžale




BISKVITKA -> RE: Ali ima katera izkušnje (27.3.2006 13:33:28)

Ja te čist razumem. H kateri zdravnici pa hodiš, da je vse "normalno"?




Anonimen -> RE: Ali ima katera izkušnje (27.3.2006 13:58:33)

V soboto je bil na radiu HIT pri oddaji Hitova odprta linija grajan ZD Domžale, še prav posebej pa so kritizirali dr. AŽMAN Miro.
Iz lastnih izkušenj povem, da je ta dohtarca res obupna. Ali ima še kdo tukaj kakšne izkušnje z njo?




spacey -> RE: Ali ima katera izkušnje (27.3.2006 14:09:02)

Menjaj pediatra! 




Anonimen -> RE: Ali ima katera izkušnje (27.3.2006 15:52:17)

Sem že![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Lusa -> RE: Ali ima katera izkušnje (27.3.2006 21:34:16)

Oj
Lahko ti nekaj malega pomagam.Od moje najboljše prijateljice hčerka je stara 13mesecev in ima iste težave ,samo ,da so pri njej že zelo hitro ukrepali in je imela približno ne vem točno pri treh mesecih uz ledvičk in je bilo vse ok.Je pa imela ravno pred 2tednoma vročino do 40 stopinj in spet težave z ledvičkami ,tako da če me pamet ne zapušča ,ima v kratkem spet neko preiskavo glede tega urina.

Lahko mi pišeš privat in ti ,dam njeno tel. št. da se pomenita o teh stvareh ,da vama bo lažje.

lp




Stran: [1]