odločne - 87. dan - vodaaaaaa (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Hujšanje



Sporočilo


*pepelka* -> odločne - 87. dan - vodaaaaaa (30.3.2006 8:12:53)

Jutro punce

Kaj je zdaj to? Ste se vse prestrašile današnjega vodnega dne? Le pogumno, saj je zadnji v naši dijeti. Jaz sem na vodi že od včeraj; seveda po luni, tako upam, da mi uspe zdržati do konca.




Anonimen -> RE: odločne - 87. dan - vodaaaaaa (30.3.2006 8:23:54)

Bravo, hafi!
Pa ostale? Pregurale do konca?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




t_t_y -> RE: odločne - 87. dan - vodaaaaaa (30.3.2006 10:01:34)

Ja se trudimo, se trudimo

lp




lelaval -> RE: odločne - 87. dan - vodaaaaaa (30.3.2006 10:01:36)

Jaz sem po tednu grehov (kriv pa je RD [sm=love.gif] mojega in božansko dobra torta [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]) včeraj spravila dol pridobljeno - no še pol kilce.
Sem pa danes definitivno na tekočinah. Le kavo sem pila z mlekom, ker mi da občutek sitosti. Pa kozaec ali dva čaja za dojenje si bom privoščila, ostalo pa bo le voda.
Prejšnja 2 vodna dneva je bilo BP, tako, da mislim, da bo tudi ta.




tiktak -> RE: odločne - 87. dan - vodaaaaaa (30.3.2006 11:49:20)

Jaz sem si sadni in vodni dan malo prikrojila. Včeraj dopoldne sem jedla sadje, nato po 13 h voda 24 ur, tako da bo danes popoldne spet sadje. Mi je pa prav hecno: lažje zdržim cel dan brez vode ali pa na sadju kot pa se odpovem sladkemu na B ali Š dan ( vsaj zadnje dneve je bilo tako) [sm=zmeden.gif]. Mi pa danes tehtnica kaže kar dosti manj; pa mislim da bom dobila nazaj.

Še malo pa smo na koncu.[sm=bravo.gif]




Teni_ -> RE: odločne - 87. dan - vodaaaaaa (30.3.2006 12:14:21)




Jaz bom pa imela danes in jutri kar beljakovinski dan. Ne grem se več tega sadja in vode. Ga imam že vrh  glave. Raje tako, kot, da bi cel dan grešila s čem hujšim.






al1* -> RE: odločne - 87. dan - vodaaaaaa (30.3.2006 13:59:39)

Jaz pa danes špricam vodnega in imam kar beljakovinskega.

Ampak danes me je tehtnica presenetila in imam 9,8 kg minusa in moj BMI je padel na 21,1. Tako da je moj cilj bolj ali manj dosežen.

Držite se tiste, ki ste na vodi danes!




taška30 -> RE: odločne - 87. dan - vodaaaaaa (30.3.2006 15:37:19)

Ja, nič punce, jaz bom danes poskušala zdržat na sadju, pa na vodi. Podlegla sem že ob 10-ih zjutraj, ko sem tamalo futrala s hruško viljamovko, pa je tako dišala, da sem jo morala malo probat. Zdej pa je, kar je. Pojedla sem še eno banano do sedaj.
Že to, da mi uspe zdržat le na sadju, bo uspeh, ker sem zadnje dni res NEodločna. Včeraj celi dan sadje, ob 22-ih zvečer pa 'nevemkolikorajenisemvečštela' kosov svežega kruha s putrom in medom.[sm=smiley9.gif]

Ah, ja, glavno, da ne obupamo?!?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




teja dbv -> RE: odločne - 87. dan - vodaaaaaa (31.3.2006 5:41:14)

Živjo!

Vodni dan brez težav - ampak bolj zato, ker sem imela preglede s tamalim in sploh ni bilo časa misliti na hrano (le tri kave z avtomata). Pravzaprav se mi je kar lepo izteklo.




Stran: [1]