vožnja s kolesom (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Čvekamo o naših otrocih



Sporočilo


maja&m -> vožnja s kolesom (9.4.2006 8:16:27)

Ne vem,če spada  sem,pa vseeno me zanima,kdaj ste svoje otročke začele prevažati s kolesom (zadaj v sedežu)? Koliko naj bi bila primerna starost?

Sončkov dan

Maja




Anonimen -> RE: vožnja s kolesom (9.4.2006 8:53:48)

Mi bomo sedaj steri 9 mesecev in se vozimo v sedežu spredaj.
Mu je zelo všeč.




Marogica -> RE: vožnja s kolesom (9.4.2006 9:11:21)

Ta večji je bil star ca 1 leto, ta manjši pa je star 15 mesecev-smo sedaj začeli. drugače pa niti ne vem, če dobiš tako majhno čelado[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




frutka_ -> RE: vožnja s kolesom (9.4.2006 9:48:16)

Mi2 sva malega dala na kolo pri 10-ih mesecih. Ampak so v tej starosti vožnje fuuuull krakotrajne, ker mali hitro zaspijo na kolesu!
Čelado sva mu kupila v Hervisu, najmanjšo. Obseg je mislim da cca 46centi. Sicer pa se kupijo tudi čelade, ki se dajo zadaj, na temenu, regulirati. Čelade imajo ugodne v Inter Sportu in v BC pa v Pikapolonici.




Anonimen -> RE: vožnja s kolesom (9.4.2006 11:58:10)

mi smo našo dal pri ene 10. mescih, sem ji pa kupila sedež k ma 5 točkovno in ne samo 3 točkovno zapenjanje. mel so jih v interšortu. čelado tko mejhno smo pa lani najdli samo v interšparu v citiju. letos ji j eže premejhna..saj čez kapo??!! :)




Cikica -> RE: vožnja s kolesom (9.4.2006 12:28:54)

Se tično ne spomnim,mislim pa da nekje okrog enega leta.




tins -> RE: vožnja s kolesom (9.4.2006 20:58:41)

Smo stari 11 mesecev in smo že začeli.
V BC smo kupili soliden stolček za odzadaj z nastavljivim naklonom, če bo mala kdaj zadremala.
In res je nujna tudi čelada- mi smo kupili naši Metovo za dobrih 6 tisočakov; najmanjša velikost, ki obstaja je od 46 do 52 cm. Kupili smo jo v trgovini s kolesi in kolesarsko opremo.
LP




Stran: [1]