RE: nuhalna svetlina (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Anonimen -> RE: nuhalna svetlina (17.7.2018 9:32:40)

Pri teh letih se tveganje za DS in kromosomske nepravilnosti poveča, i mislim da ženske (kot jih jaz poznam) sploh ne hodijo na NS ampak na amniocentezo.
Če pa vseemo želite, pa itak ni NS tako draga, pač plačaš. Sej vse punce (ki so tudi mlajše) plačujejo NS mislim da je okrog 50€. Nisem slišala, da bi bilo kaj brezplačno pri starejših. Mogoče zato ker ne poznam nobene, da bi šla na NS pri 35+ ampak kot vem hodijo na amnio. Tudi sama sem zanosila pri 37 letih pa se nisem sploh poglabljala v to, a mi pripada NS ali ne, šla sem na AC.




neodkrita -> RE: nuhalna svetlina (17.7.2018 9:36:15)

najlepša hvala za odgovor. Dobila je napotnico za NS v bolnici so pa rekli, da ji ne pripada oz. da mora plačati. Seveda bo vseeno šla ker jo zanima in da bo bolj mirna [sm=smiley36.gif].




Anonimen -> RE: nuhalna svetlina (17.7.2018 11:08:00)

Vsak mora plačati NS?? Ne razumem tega..
Drugače je pa amniocenteza bolj zanesljiva glede rezultatov sploh nad 35+. In je brezplačna.




Anonimen -> RE: nuhalna svetlina (4.10.2018 20:45:19)

Zivjo punce. Mene pa zanima kam ste sle na NS in kako je bilo. Jaz se nemorem nikakor odlocit kam bi sla. Sem malo prebrskala teme so stare po vec let do zdaj se je veliko spremenilo zato sem odprla novo temo. Pisite kje ste bile in kako se vam je zdelo da se lazje odlocim.





Anonimen -> RE: nuhalna svetlina (27.11.2018 11:31:22)

Pozdravljene,

upam, da se bo še našla katera, da odgovori :)

je bila katera na nuhalni v Celju pri dr. Peternelj Marinšek Suzani? :)




minanaa -> RE: nuhalna svetlina (28.11.2018 9:31:27)

Jaz sem bila pri njej, je tudi sicer moja osebna ginekologinja.




Anonimen -> RE: nuhalna svetlina (29.11.2018 14:35:49)

Kako pa se vam je zdelo?
Ok, glede na to, da je vaša izbrana ginekologinja ste že na splošno zadovoljni z njo... ampak vseeno se po vaših izkušnjah lahko primerja z npr. Levakovo?




minanaa -> RE: nuhalna svetlina (29.11.2018 16:10:03)

Uf to pa zelo težko odgovorim, ker nimam nobene izkušnje z omenjeno ginekologinjo, tako da ne morem primerjati.
Drugače je Peternelj Marinšek zelo strokovna, se kar posveti in dobro pregleda vse, tudi zraven vse razloži in pojasni. Mislim, da za 70 eur dobiš zraven tudi slikice, če doplačaš 10 eur pa še cd s posnetki.




Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 25 26 [27]