|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nuhalna svetlina
19.1.2007 23:05:27   
tonja
Caarmen - midva sva danes opravila nuhalno. Pri dr. Antonič Babnikovi sva vzela CD pa ti ga priporočam, saj ti posname kratek filmček kako se mali giba in premika, česar na slikici nimaš.

Rezultat NS je bil malo slabši - upam na najboljše.

Doktorica pa je res fajn; ti vse lepo pokaže in pove, kaj se kje vidi, vsako stvar posebej izmeri...

Srečno in lp

(odgovor članu Zivjo)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: nuhalna svetlina
20.1.2007 14:59:10   
Caarmen
Hvala Tonja

Si me prepričala v CD.

Tudi jaz upam, da bo s tvojim srčkom vse ok.

(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: nuhalna svetlina
22.1.2007 12:25:33   
Adriana1
Mene pa zanima,če je bila katera na NS v Litiji ?In kako ste bile zadovolne?

(odgovor članu mima_mami)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: nuhalna svetlina
25.1.2007 18:11:40   
Anonimen
Mogoče katera izzmed vas ve, če to dela tudi dr. Merlo v Postojni?

(odgovor članu Adriana1)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: nuhalna svetlina
25.1.2007 21:59:55   
N _ B
 
Seznam zdravnikov, ki imajo licenco za opravljanje NS v Sloveniji. Stran se ažurira (trenutno kot sem opazila ni popolna).

http://www.webs4sme.co.uk/fmf01/cert-11-14.htm
Izbereš: Slovenia.




< Sporočilo je popravil N & B -- 25.1.2007 22:02:14 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: nuhalna svetlina
27.1.2007 13:26:31   
Ciril
Kar se Jesenic tice, mi je znano da Tratnjek na splosno nikoli ni znal bit posebno nezen, skratka da bi bil polj primeren za kiropraktika kot za ginekologa. Vendar pa ga sicer zelo hvalijo, da ceprav dela bolj "krampasto" pa naredi temeljito. Sicer pa tudi mojo predrago tole caka, ravno pri tem pacientu, pa bi blo fino, ce katerea kaj napise kako in kaj....

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: nuhalna svetlina
1.2.2007 11:42:57   
FruityTango
Ciril, dr. Tratnjek je takšen kot je, ti pa garantiram da je izvrsten ginekolog in diagnostik!!!

(odgovor članu Ciril)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: nuhalna svetlina
2.2.2007 20:06:11   
Anonimen
Ciril, dr. Tratnjek je takšen kot je, ti pa garantiram da je izvrsten ginekolog in diagnostik!!!


Se strinjamuser posted image

(odgovor članu FruityTango)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: nuhalna svetlina
8.2.2007 13:09:53   
škorpion
lep pozdrav. lunca zate imam neko vprašanje. Vidim da si bila na Ns v litiji pa me zanima katera zdravnica ti je naredila in če bi lahko navedla telefonsko šetvilko. če pa katera od vas ve bi prosila za to informacijo, kajti nevem kje naj sploh iščem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: nuhalna svetlina
13.2.2007 11:31:47   
Emm
Naročena sem na NS 3.2.2007 v velenju pri dr. Mohorko in me zanima nekaj je v ceno všteto cd ali slikice ali doplačaš.Sem sicer glavca,ki tega ni vprašala in me zanima ker sem opazila,ko sem prebirala vaša sporočila da se to da samo ali z doplačilom.Jaz bom tedaj nekje okoli 13,5t-14 je to prepozno?

(odgovor članu škorpion)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: nuhalna svetlina
18.2.2007 18:27:34   
lasekP
Sem v 10. tednu in sem iz Velenja. Do nedavnega sploh nisem vedela, da NS opravlja tudi dr. Kardoš Mohorko. In zdaj me zanima, če katera ve, ali lahko tudi h Kardoševi prinesem DVD-R? 

(odgovor članu mima_mami)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: nuhalna svetlina
21.2.2007 7:47:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: komarka

Živjo!
Če prav razumem ti po tej preiskavi lahko povedo, da je tveganje povečano, ostale raziskave plača zav. ampak a lahko tudi kaj "pozdravijo", neredijo terapijo ali tii samo predlagajo prekinitev nosečnost?




Komarka, z merjenjem NS se določa tveganje za nekatere genske bolezni, najbolj znan je Downov sindrom. Samo po tej preiskavi nikoli ne prekinejo nosečnosti, ampak ponudijo še dodatne preiskave (hormonske teste in/ali amniocintezo), ki so veliko bolj zanesljive.

Če se ugotovi, da ima otrok gensko okvaro, je potem stvar staršev, kako se odločijo, zdravit pa se tega ne more, ker so vse celice otroka spremenjene.

(odgovor članu komarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: nuhalna svetlina
25.2.2007 9:59:53   
Emm
LesekP.
Tudi jst sem iz velenja ampak nimam pojma glede tega,če lahko prineseš sama dvd-R.
Se bom pozanimala pa ti javim.user posted image
Od kje pa si bolj natančno??
Če lahko poveš,se lahko dobiva pa bova nosile trebuščke skupaj na sprehodeuser posted image

(odgovor članu lasekP)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: nuhalna svetlina
26.2.2007 13:10:19   
Emm
No danes sem poklicala,k dr. Mohorko in se pozanimala glede tega če lahko prinesem zraven cd pa da bi mi posneli,ampak nažalost ne saj nimajo še tako izpopolnjene tehnologije in nemorejo posneti na cd,zato pa dobiš slikice.
No vsaj to.
Cena pregleda pa je 51€.

(odgovor članu Emm)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: nuhalna svetlina
28.2.2007 13:12:16   
lasekP
Emm
Ne moreš si mislit, kako sem vesela, da si se oglasila in se zame, za nas pozanimala o zmožnostih NS v V.

Najlepša hvala!!!!



(odgovor članu Emm)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: nuhalna svetlina
2.3.2007 11:59:05   
Pandica
Pozdravljene user posted image  

Imam vprašanje za user posted image  , ki so iz Mb. In sicer kam ste šle na NS? Koga mi priporočate? Vem za dr. Pekličevo v Mb in za Fontano. Kmalu se moram naročiti pa še nisem odločena kam naj grem user posted image  
Hvala za vaše odgovore že vnaprej user posted image

(odgovor članu lasekP)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: nuhalna svetlina
8.3.2007 10:10:12   
Zivjo
Mene pa zanima, če je bila katera pri dr. Strahovi v Centru za ginekološko in perinatalno diagnostiko v Ljubljani na Celovški 93.
Jaz imam pregled v torek, pa kar beren na forumu pišete da ste bile v Domžalah.
user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: nuhalna svetlina
14.3.2007 19:11:01   
branka-7
Pandica

Jaz sem bila pri dr. Pelkičevi in sem bila res ful zadovoljna, vzame si čas, je zelo prijazna in hkrati zelo strokovna. Prav tako lepo vključi tudi partnerja. Pozabila sem jo vprašati ali naredi tudi 3D ultrazvok v kolikor ga, bos sigurno šla k njej.

(odgovor članu Zivjo)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: nuhalna svetlina
19.3.2007 23:14:57   
Solero
Kako dolgo (pribl.) se čaka na pregled nuhalne? Teden, dva, več...? Zanima me za Postojno. Hvala

(odgovor članu branka-7)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: nuhalna svetlina
21.3.2007 10:55:40   
ejnxhul
ola
Sem v 12 tednu nosečnosti, in sem bila danes pri svojmu G po pregledu na ultrazvoku sem ga vprašala a je vse vredu kakje otrok velik mi je rekel, da je prebližno od 10 cm do 12 ali je res tako velik v 12 tednu tako velik ker sem jaz brala da v 12 tednu je prebližno 3cm do 6 cm  

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: nuhalna svetlina
21.3.2007 13:47:26   
Twiggy
Za Solero: danes sem poklicala v Postojno. Sestra je rekla, da sem malo pozna (ZM 30.12.06), a da se bo potrudila najti datum. Naročena sem 29.3.

(odgovor članu ejnxhul)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: nuhalna svetlina
29.3.2007 11:57:10   
mala
jest sem se tudi danes naročila na ns v Postojno in imam datum 16.4. najbolje je, da se čimprej naročiš...
ejnxhul-plod naj bi bil v dvanajstem tednu velik okrog 9cm, pri vsakem uz so določena odstopanja v +ali -, tko da ne se sekirat važn da je vse drugo v redu...

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu Twiggy)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: nuhalna svetlina
30.3.2007 9:31:35   
TANTRA
Pozdravljene,

25.4 imam NS pri dr.Strahovi. Ali katera ve ali se plača ali je brezplačna. Sem nad 40 let.
Hvala in lp

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: nuhalna svetlina
30.3.2007 10:33:22   
mama06
Pozdravljene,

ravno sem se naročila za NS pri dr. Pušenjaku 17.4., pa me zanima, ali je možnost, da namesto njega dela kdo drug.
Tiste, ki ste bile pri njem na NS - ste bile vedno zadovoljne in ali je lahko partner zraven?

LP

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: nuhalna svetlina
30.3.2007 10:36:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TANTRA

Pozdravljene,

25.4 imam NS pri dr.Strahovi. Ali katera ve ali se plača ali je brezplačna. Sem nad 40 let.
Hvala in lp



Mislim, da imaš zastonj. Nekje od 35. leta dalje je brezplačna NS.

(odgovor članu TANTRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?