kamp Jadranka - Izola (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


K_a_t_j_a -> kamp Jadranka - Izola (3.5.2006 21:33:07)

Je že mogoče kdo bil v tem kampu? In kakšne imate izkušnje? Nikjer na internetu ne najdem nič od tega kampa. Sam naslov je gor.

Lp, Katja




Bubamaraa -> RE: kamp Jadranka - Izola (3.5.2006 22:30:35)

Jaz sem bila že kar pred nekaj leti in lahk rečem da je bil to moj najbolj grozen dopust.....nikoli več....od umazanije do neprijaznosti,..nikoli ni nobenega primernega prostora...skratka groza....




ona -> RE: kamp Jadranka - Izola (3.5.2006 23:41:45)

Kratko in jedrnato-pejte raje kam drugam!
Nisem še bila tam,sem pa slišala same neprijetne stvari!![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




skuštrana -> RE: kamp Jadranka - Izola (4.5.2006 6:28:41)

Meni ni všeč. Pred leti je tam imela prijateljičina mama pavšal in sem bila parkrat pa je bilo brezveze. Nimaš pametne plaže, glavna cesta takoj zraven..Skratka, pojdite kam drugam.




darjatimci -> RE: kamp Jadranka - Izola (4.5.2006 7:58:30)

Raje ne pomisli na ta kamp, ampak nimam nič proti Izoli. Kamp pa je žal katastrofa, lokacija povsem neprimerna.




Geja -> RE: kamp Jadranka - Izola (4.5.2006 8:23:43)

Uf pojdite kam drugam. Res ne priporočam tega avtokampa...
Da o WC sploh ne govorim.... da se ti dvigne ko greš na WC, FUJ [sm=smiley11.gif][sm=smiley11.gif][sm=smiley11.gif]
Skratka ne morem ti povedati NITI ene pozitivne stvari !!!!!

Najdi na tem forumu najbolj grozen dopust in boš videla je veliko napisanega ravno od tega avtokampa...

Jaz osebno sem raje DOMA !!!!

čau,čau
Geja




Geja -> RE: kamp Jadranka - Izola (4.5.2006 8:48:37)

sem našla... tu si malce preberi...

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=857677&mpage=2&key=&#902334

čau,čau
Geja




Anonimen -> RE: kamp Jadranka - Izola (4.5.2006 9:45:00)

Ne pojdi v ta kamp!!Smrdljiv,nemaren,kaotičen,Je poleg ladjedelnice,vsake tolko smrdi ko kuga,po ribji moki,ki jo spuščajo v morje,glavna cesta je za ograjo.Poglej imaš toliko drugih lepših lokacij,V Srunjanu naprimer,pa Luciji pa Fijesi.Tam se boš kopala v mulju smrdljivi vodi.Ali pa Kmapi v Ankaranu,so tudi boljša varijanta od tega.




anitaz -> RE: kamp Jadranka - Izola (4.5.2006 9:57:18)

Smrdljiv, umazan...[sm=smiley11.gif][sm=smiley11.gif]vse naaaajslabš!!!!! [sm=smiley11.gif][sm=smiley11.gif]Pejte kam drugam sam tja ne!!!




K_a_t_j_a -> RE: kamp Jadranka - Izola (4.5.2006 14:05:52)

Hvala vam za odgovore, če še ima katera kakšno mnenje pa še lahk napiše. Sem že slišala o tem, da je bolj zamazan. Dol so se odločli moji starši it, js sem misla samo en dan tam prespat s fantom, ampak bom raje šla kam drugam za kak vikend.

Lp, Katja




KODA -> RE: kamp Jadranka - Izola (5.5.2006 0:07:13)

[sm=smiley11.gif][sm=smiley11.gif]Ladjedelnica je zraven...




jakub1 -> RE: kamp Jadranka - Izola (25.7.2014 19:46:13)

We visited it in May 2014. No playground for kids, no hot water in the morning, no toilet paper, a lot of noise (just beside the main road from Izola to Koper), no tap beer on the bar. Beware the owner. I was unlucky to meet him when we were leaving. He interviewed me like a was a criminal because I checked out an hour after their official checkout time. Reason: extra EUR 3.70 for electricity.




Stran: [1]