Kaj namesto zaves? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


kepa* -> Kaj namesto zaves? (26.5.2006 16:39:52)

Teh navadnih zaves sem se že naveličala, pa razmišljam, da bi dala namesto zaves kaj drugega, sodobnejšega.
Kaj predlagate? Kaj imate vi?
Gledala sem opcije od panelnih, lamelnih zaves, plise zaves, rolojev ... 




Lunca1 -> RE: Kaj namesto zaves? (26.5.2006 16:41:45)

Moja mama ima na enem oknu plise zavese in meni niso všeč, zelo slabo zatemnijo in sonce še vedno sije skozi. meni so všeč panelne zavese.




Magi* -> RE: Kaj namesto zaves? (26.5.2006 17:09:01)

pri nas imamo samo žaluzije, nič zaves. pa še te imamo skoz gor potegnjene. pri nas sonca ni nikoli preveč.




Lunca1 -> RE: Kaj namesto zaves? (26.5.2006 18:26:07)

Ja saj meni tudi ne, samo pri nas naj bi tiste imele ravno funkcijo nesvetenja na TV. Midva imava pa samo žaluzije za skrajne primere, edino v spalnici imava ene kao panelne, samo nimajo noter paličic, imajo samo eno palico za obtežitev.




rija -> RE: Kaj namesto zaves? (26.5.2006 19:01:10)

NIč. Samo ne lamelnih....[sm=smiley11.gif]




piščanc -> RE: Kaj namesto zaves? (26.5.2006 19:03:50)

IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

pri nas imamo samo žaluzije, nič zaves. pa še te imamo skoz gor potegnjene. pri nas sonca ni nikoli preveč.


se strinjam, tudi mi imamo samo žaluzije




frrrr -> RE: Kaj namesto zaves? (26.5.2006 19:03:58)

midva imava žaluzije... no, razen v kuhinji, kjer imava ene navadne zavesice do slabe polovice okna

žaluzije se mi zdijo dobra rešitev, ker služijo tudi namesto rolet... 2 funkciji v enem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




manetka -> RE: Kaj namesto zaves? (26.5.2006 19:51:46)

Mi imamo pa povsod pliseje, pa so super!

Tam kjer rabiš temno npr. spalnica daš zatemnitvene, ki ne prepustijo svetlobe.
Se bolje obnesejo kot žaluzije in izgledajo precej lepše, pa žaluzije je tako težko čistit.

LP




kami10 -> RE: Kaj namesto zaves? (26.5.2006 21:08:01)

Žaluzije.




Anonimen -> RE: Kaj namesto zaves? (26.5.2006 21:54:45)

žaluzije
js mam zdej tut ene papirnate roloje iz bauhausa pa mi ful dobr zgledajo
če že zavese pol morjo bit ravne, brez volančkov pa čimbl gladke in moderne




frrrr -> RE: Kaj namesto zaves? (26.5.2006 23:46:55)

sem mogla v google napisat plise zavese, da sem si ogledala kaj to je... luštno zgleda in verjetno tut zlo praktično.

midva sva žaluzije nabavla pred enimi 6imi leti... pa nisem vidla oz. tudi nisem povpraševala po kakšni drugi rešitvi.
kljub temu, da so bele, še ni panike glede umazanije... mau se prah pomete z njih, kaj več opravka pa si tudi ne delam s tem... itaq to ni stalna rešitev oz. se vsake stvari enkrat naveličaš... torej, ko bodo preveč umazane in se jih bomo naveličali, bomo pa kaj drugega našli [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

aja, v kuhinji, kjer imava zaveso... sem jo šla kupit tko na meter in mi jo je mama samo toliko zarobila, da gre una lajšnica skoz... pa ob straneh, da se ne para... stalo me je cca. 2 jurja in to je blo to... imava jo tudi cca. 6 let in še vedno je ne bi menjala, ker mi je zelo všeč - okno ne zgleda pusto in prazno, pa ne krade dost svetlobe




Stran: [1]