fotografiranje dojenčka za dokumente (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


katjandraž -> fotografiranje dojenčka za dokumente (12.6.2006 13:55:22)

Mogoče katera ve, kje v Ljubljani fotografirajo dojenčka leže? Ta velikega smo peljali slikat, ko je bil star 2 meseca in smo imeli cele kolobocije, da smo ga dobili v pravilen položaj in to z odprtimi očki (mali je namreč takrat hotu spat[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]).

Hvala!




TVN -> RE: fotografiranje dojenčka za dokumente (12.6.2006 14:48:03)

Zakaj ga pa ne slikaš sama?! Verjetno imaš digitalca.... Narediš več slik (podlaga bela ali modra), pošlješ online ali via e-mail npr. na Meditrade in voilla, slikice dobiš še isti dan. Brez napora, joka, kolobocij.
Jaz sem naredila tako in so prav luštkane izpadle.




eya -> RE: fotografiranje dojenčka za dokumente (12.6.2006 14:55:22)

Jaz imam samo komentar glede spanja med fotkanjem-naš je tudi spal, pa niso komplicirali, ko sem mu dala delat osebno.




tinkamiška -> RE: fotografiranje dojenčka za dokumente (12.6.2006 16:00:33)

Jst sem tudi sama slikala Izo, važno je, da je podlaga enobarvna. Sem jo pa dala v ležanik in naredila malo večji izrez, da so potem lahko naredili slikico tako, kot je treba.

lp,
Tinka




tinatona -> RE: fotografiranje dojenčka za dokumente (12.6.2006 20:41:38)

Hej!

Jaz sem mojega k Potrču peljala. Sicer so ga v sede slikal, ampak gotovi smo bili pa hitro. Slike pa full dobre.

LP Tina




lelaval -> RE: fotografiranje dojenčka za dokumente (12.6.2006 22:11:51)

Moja je bila stara 1 mesec, ko sem jo peljala slikat. So jo slikali kar v jajčki (lupinici), le vzadaj - za hrbet je razprostrla pleničko.




allj -> RE: fotografiranje dojenčka za dokumente (13.6.2006 17:01:02)

Tinkamiška, kje si dala razvijati slikce?




tinkamiška -> RE: fotografiranje dojenčka za dokumente (13.6.2006 20:00:29)

Foto Rizmal v Celju




sonchica -> RE: fotografiranje dojenčka za dokumente (9.7.2006 14:33:11)

jaz sem mojga tudi doma poslikala na postlo sem dala belo podlogo in to je to.. potli sem digitalca nesla v fotošop tam so pa oni vse zriktal .... tak da sem dobila slike v 10 minutah...




petra.horzi -> RE: fotografiranje dojenčka za dokumente (10.7.2006 13:50:10)

tle v logatcu je reku sicer da mora bit modra podlaga, je pa ista cena kot če bi oni slikal, sam je pa fajn k ti sama lohk nardiš več slikic pa pol najlepšo izbereš, pa vsaj veš kako bo izpšadl, ne pa k tm slikajo k pojma nimaš:)




Pobalami -> RE: fotografiranje dojenčka za dokumente (11.7.2006 19:53:20)

Tudi pri fotografu naredijo več fotk in ga lahko takoj prosiš, če lahko fotke pogledaš in izbereš. V dobi digitalcev je to najmanjši problem.

jaz sem mojega peljala takoj ko se je zbudil in je bil dobre volje.




mpritr1 -> RE: fotografiranje dojenčka za dokumente (25.2.2020 15:49:55)

Tukaj je precej informacij za slikanje novorojenčkov... Pa lep teden!




Stran: [1]