Uživanje tekočine (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


Anonimen -> Uživanje tekočine (26.6.2006 14:09:30)

Mene pa zanima kolk tekočine spijejo vaši malčki tekom dneva. Naš 18 mesečnik užije komaj kakšna 2dcl tekočine na dan. ( n eštejem pa hrane - poj e pa veliko ) in me že mal skrbi, ker je to zares malo!!

LP




Maleal -> RE: Uživanje tekočine (26.6.2006 16:20:00)

Zakaj pa si anonimna?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Ta tema je bila že prejšnji teden,a vseeno,Marcel je star 11 in pol mesecev in spije nekje 4 dcl.




marcela -> RE: Uživanje tekočine (26.6.2006 16:34:36)

2dcl je absolutno premalo sploh v teh vročih dneh, da ne pride do dehidracije.. Vsaj pol litr bi lmogel, če mu daješ tudi juho, jogurte, mleko, sadje... A si mlkeo k popiti tekočini prištela. Najboljše je, da mu za žejo ponudiš navadno vodo.




Katja6 -> RE: Uživanje tekočine (26.6.2006 21:31:52)

Mene pa matra, ker ne vem koliko dobi z dojenjem. Čez dan mu tišim tud flaško z vodo, pa je parkrat potegnil, sicer jo bolj grizlja. No, poje tud cel navaden jogurt, naribano jabolko. In v tej vročini precej vode izgubi skozi kožo-je dostikrat moker..moti me ker lula bolj malo. Prej je bila plenica zjutraj "prescana" se opravičujem, ampak res težka.....sedaj pa komaj vem,da je polulan, glih tolk, da zaznam moker žele v plenički. Star je pa 8 mesecev.




Stran: [1]