parketar v okolici mb (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


k1 -> parketar v okolici mb (1.7.2006 11:39:59)

še tu povprašam - poznate kakega dobrega parketarja v mb ali okolici? prosim za tel. št. - lahko tudi na ZS.

hvala in lp!




Karla13 -> RE: parketar v okolici mb (1.7.2006 19:55:01)

Parketing - Šumenjak Steol s.p., tel: 030/677-989, 02/461-11-50




k1 -> RE: parketar v okolici mb (2.7.2006 21:41:05)

sem se že zmenla. oz. dala sem povpraševanje po mejlu, ker je bil ded odsoten, pa mi je v roku 2 ur poslal predračun. sem bila kar prijeetno presenečena. imajo vsaj nek odnos.

mislim, da se bo dalo lepo dogovorit.

hvala.




mika -> RE: parketar v okolici mb (2.7.2006 22:11:45)

k1, gospod šumenjak je zelo prijazen-že vsiljivo prijazen. midva sva bila tudi pri njem in nama je razlagal razliko med parketi-jaz ne vem, al  nima pojma al se je pa delal norca. vprašala sva ga zakaj je bukev tolk cenejša npr. od hrasta. pa je rekel, da je bukovih dreves več, kot hrastovih. od drugih sva pa zvedela, da je bukev neprimerna za parket.




Karla13 -> RE: parketar v okolici mb (4.7.2006 18:18:06)

IZVIRNO SPOROČILO: mika

k1, gospod šumenjak je zelo prijazen-že vsiljivo prijazen. midva sva bila tudi pri njem in nama je razlagal razliko med parketi-jaz ne vem, al  nima pojma al se je pa delal norca. vprašala sva ga zakaj je bukev tolk cenejša npr. od hrasta. pa je rekel, da je bukovih dreves več, kot hrastovih. od drugih sva pa zvedela, da je bukev neprimerna za parket.


Ponudba bukovega parketa presega povpraševanje - temu primerna je tudi cena. To, da bukev ni primerna za parket, ne drži popolnoma. Zaradi trdnosti in svetle barve je celo zelo priljubljena. Les le nekoliko bolj diha - hitreje reagira na nenadne spremembe klimatskih pogojev (neprimerna za polaganje na ogrevana tla).




Stran: [1]