iz Pule na Brione? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


modrooka -> iz Pule na Brione? (6.7.2006 9:54:37)

A mogoče katera ve, koliko stane izlet na omenjene otoke in ali je fajn tak izlet opravit s 15-mesečnim otrokom?

Hvala!

lp, modrooka [sm=lev.gif]




rija -> RE: iz Pule na Brione? (6.7.2006 9:57:08)

Koliko stane ne vem, je pa krasno....vzemi kakšno odejico, da malce poležite ali na plaži ali na prekrasnih zelenicah....ker v tisti muzej verjetno otroka ne boš vozila.....




clea -> RE: iz Pule na Brione? (6.7.2006 10:14:14)

Ja super izlet!
Sicer tudi jaz ne vem koliko stane, sam pomoje ni velik. Mi smo šli pred fuuuul leti iz Fažane (pomoje,da se tko reče) z ladjico.In je blo tko fajn,da bi še šla. Mislim,da se pelješ z vlakcom (takim k pelje v Lj. na grad),pa ene vrste živalski vrt je bil tam.No verjetno je še zdej tako.




viv_ -> RE: iz Pule na Brione? (6.7.2006 10:15:56)

Gre se iz Fažane. Si čez v 10 minutah. Cena v visoki sezoni (julij - avgust) je za odrasle, če niso hrvaški državljani 180 Kn. Za otroke pa ne vem...

Je pa fletno, mal se z vlakcem pelješ, vidiš par živali...  Treba je rezervirat dan-dva prej, fure so pa ob 9 zjutri, ob 12h pa mislim, da še ena ob 4h popoldan... za to popoldansko nisem ziher, pa bolje je iti med tednom kot pa za vikend.

lp

www.brijuni.hr




BLAŽIKA -> RE: iz Pule na Brione? (6.7.2006 12:07:09)

Jaz sem bila tam kot otrok z starši in se zelo dobro spomnim kraja ker je bilo res super.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Stran: [1]