JESENICE KRANJ ALI LJUBLJANA (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Porodnišnica



Sporočilo


janaja -> JESENICE KRANJ ALI LJUBLJANA (1.7.2004 10:23:12)

Rada bi vas prosila za mnenje v katero porodnišnico naj gremo pričakati malega ...

V porodnišnici Lj imamo neko poznanstvo pa bo mogoče zaradi tega osebje bolj prijazno
glede na to da se vse kregate čez lj mi prosim
dajte katero mnenje...

hvala lepa in pozdravite rojene in še nerojene pikice





mala maja -> JESENICE KRANJ ALI LJUBLJANA (1.7.2004 10:39:28)

jaz jih kar nekaj poznam ki zelo hvalijo Kranj. Tudi sama bi pred tremi leti šla rodit v Kranj, če me nebo moja G... napotila v LJ.




Una -> JESENICE KRANJ ALI LJUBLJANA (1.7.2004 11:26:58)

Jst ti pa svetujem Ljubljano, ker sem sama rodila tam pred slabima dvem mesecema (še 4 dni, pa bomo stari meseca:bravo. Vsi so bili prijazni z mano - od sester, babic, zdravnikov, čistilk... vsi.
Torej, navijam za LJUBLJANO.
Papa, Una




Odette -> JESENICE KRANJ ALI LJUBLJANA (1.7.2004 11:35:40)

Enkrat sem sicer že napisala, pa bom še enkrat. Prvič sem rodila v Ljubljani, drugič na Jesenicah. Če bi se odločala ponovno bi se odločila za Jesenice.




janaja -> JESENICE KRANJ ALI LJUBLJANA (1.7.2004 11:41:53)

Hvala za odgovore
sem ugotovila da je čisto od dneva odvisno in od lune ...
glede odnosa do nosečk porodnic in njihovih

lep pozdravček




Alenka-4 -> JESENICE KRANJ ALI LJUBLJANA (1.7.2004 12:02:22)

Jaz sem pred letom dni rodila v Postojni. Z mano v sobi je bila tudi ena punca s Kranja. Ko sem jo vprašala zakaj ni rodila v Kranju, je rekla, da je tam osebje neprijazno. Jaz sem bila s Postojno zelo zadovoljna.

lp Alenka iz Kamnika




Alenka-4 -> JESENICE KRANJ ALI LJUBLJANA (1.7.2004 12:02:29)

Jaz sem pred letom dni rodila v Postojni. Z mano v sobi je bila tudi ena punca s Kranja. Ko sem jo vprašala zakaj ni rodila v Kranju, je rekla, da je tam osebje neprijazno. Jaz sem bila s Postojno zelo zadovoljna.

lp Alenka iz Kamnika




Alenka-4 -> JESENICE KRANJ ALI LJUBLJANA (1.7.2004 12:02:30)

Jaz sem pred letom dni rodila v Postojni. Z mano v sobi je bila tudi ena punca s Kranja. Ko sem jo vprašala zakaj ni rodila v Kranju, je rekla, da je tam osebje neprijazno. Jaz sem bila s Postojno zelo zadovoljna.

lp Alenka iz Kamnika




CUKRČEK -> JESENICE KRANJ ALI LJUBLJANA (1.7.2004 13:52:20)

Ojla, jaz sem pred desetimi dnevi rodila v Ljubljani in sem bila prijetno presenečena nad prijaznostjo celotnega osebja.

Razen nad eno babico, ki je bila v nočni (sreča , da je bila ob 6-ih smena, da sem potem dobila babico, ki si jo vsaka lahko želi), sem bila razočarana.

Če bom še rodila , grem torej spet v Ljubljano!!

Čau čau


PS: Sicer so pa povsod dobri in slabi, pa kjerkoli že boš!!!




ZARA -> JESENICE KRANJ ALI LJUBLJANA (1.7.2004 23:00:03)


ČE SI BLIZU JESENIC,NUJNO JESENICE,KER SO FULLLLLLL UREDU,VSE DOBIŠ,VELIK DOBIŠ,POMAGAJO,PRIJAZNE IN SKRBNE SESTRE IN BABCE.
DOHTARJI SO PA SMOTANI....NE VSI...
POMOJE BOŠ KR PRESENEČENA............


ČAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU




Iren@ -> JESENICE KRANJ ALI LJUBLJANA (10.7.2004 19:40:24)

Jesenice,
obakrat dobre izkušnje.
Všeč mi je tudi to, da nimajo toliko porodnic kar pomeni, da se ti (in dojenčku) lahko bolj posvetijo.
Med osebjem je z lanskimi spremembami zavel nov veter, edina veterana sta Sredanovič (ki je itak cukr) in moj dragi, osebni Tratnjek (ki je zatežen do amena, ampak dober strokovnjak, zato mu zaupam).




Urša -> JESENICE KRANJ ALI LJUBLJANA (11.7.2004 10:49:57)

Ljubljana-žal zelo slabe izkušnje... na oddelku C. Pa nisem zahtevna, samo odnosa res ni bilo nikakršnega! Vse pohvale pa glede porodne sobe-babica in zdravnica sta bili zelo prijazni in ustrežljivi.




manja -> JESENICE KRANJ ALI LJUBLJANA (26.7.2004 16:02:48)

POZDRAVLJENA bodoca mamica!!!
Jaz sem dvakrat rodila v Kranju in imam samo lepe spomine in besede.In to glede vsega in vseh.Roko na srece,sem tudi slisala za slabe iskusnje v zvezi z Kranjsko porodnisnico,ampak toliko slabih iskusenj in grdih besed kot za Ljubljansko porodnisnico se nisiem slisila.
Vse ki ih jaz poznam in so rodile v Lj se kesajo da so prav tam rodile.Vse pravijo da so tam bili do njih necloveski.
Jaz bi ti vseeno svetovala da pejt v Jesenice kjer tamo bos dobila vse kar Kranju manjka-nego za dojencka ce bo kaj narobe in tudi zate.Iz KR te namrec posljejo v LJ ali Jesenice ce je kakrsna tezava stabo ali dojenckom.
V svakem primeru,v manjsih porodnisnicah so bolj prijazni in bolj celoveski! Zagotovo!!




Stran: [1]