Aqualuna - nujno (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


Anonimen -> Aqualuna - nujno (6.7.2006 21:40:46)

Nekaj me zanima gremo v Podčetrtek v apart hotel pa me zanima če se bomo do Aqualune(poletna reviera) res morali voziti z avtom..koliko km ...a so pri tem hotelu res sam bazeni brez toboganov




Anonimen -> Re: Aqualuna - nujno (6.7.2006 21:41:21)

Ma res ne vem, no. Prisežem.




Anonimen -> Re: Aqualuna - nujno (6.7.2006 21:48:56)

Kolikor je meni znano je res tako. Mi smo bili v apart hotelu pozimi, pa smo se kopali v notranjem bazenu, ki je s hotelom povezan s hodnikom pod zemljo, ki ima tudi veliko stopnic. (za voziček zelo nepraktično)
Poletna reviera pa je od hotela oddaljena, tako, da je za peš kar velik zalogaj!




*maja -> Re: Aqualuna - nujno (6.7.2006 21:52:41)

Mi smo bili v Olimjah  en teden nazaj in smo se imeli super, je pa res ja da se boste morali do Aqualune voziti z avtom (cca. 3km) pri hotelih so samo bazeni brez toboganov, ampak meni osebno je tam veliko boljše kot v Aqualuni.




Anonimen -> Re: Aqualuna - nujno (6.7.2006 21:54:05)

Zdaj sem prebrskala internet o Termah Olimija, pa sem prišla do zaključka, kot sta ga opisali predhodnici.




Anonimen -> Re: Aqualuna - nujno (7.7.2006 0:05:12)

A se res ne da tega v eni temi na ene forumu vprašat? Saj je že una tema o apartmajih odprta.

In velike črke pomenijo KRIČANJE. Pa zelo moteče jih je brat.

LP




viv_ -> RE: Re: Aqualuna - nujno (7.7.2006 8:12:24)

Ja, res je... pa Aqualuna je super! Naša tamala je ful uživala (slikice v albumu). Pa upam, da mate klimo v avtu, ker je parkirišče pred AL čisto na soncu [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]