|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MAJČICE 2021
1.9.2020 13:52:47   
evkaliptus
Živjo!

Sem nova na tem forumu... Spremljam ga že odkar sva se odločila zanositi, prejšnji teden pa sem ugledala plusek user posted image PDP imam izračunan v začetku maja. Je še kakšna, ki ima PDP v maju? user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MAJČICE 2021
2.9.2020 8:00:41   
amelia_
Živijo, tudi jaz sem nova tukaj. + sva zagledala prejšni teden, aplikacija mi je izračunala PDP v maju, tako, da se ti pridružujem :)

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MAJČICE 2021
3.9.2020 9:26:58   
evkaliptus
Super, čestitke! 😊 Imaš že datum prvega pregleda? Moja gin. je na dopustu, zato izvem drug teden kdaj me bo naročila... 

(odgovor članu amelia_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MAJČICE 2021
3.9.2020 10:05:33   
amelia_
Imam, naročena sem šele v mesecu oktobru, malo pred nuhalno, zaradi korone menda zdaj določeni ne naročujejo prej.
Sem se naročila samoplačniško drugam, da bom malo lažje dočakala in bom bolj mirna, se mi zdi kar pozno vse skupaj.

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MAJČICE 2021
3.9.2020 12:52:02   
evkaliptus
To je pa res pozno, bi se jaz na tvojem mestu tudi odločila za samoplačniško... no bomo vidli, kdaj bom jaz na vrsti pri svoji 🙂 Do takrat pa to čakanje... 🙈 to je moja prva nosečnost, zato je vse še tako bolj “napeto” 🙂

(odgovor članu amelia_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MAJČICE 2021
3.9.2020 13:50:32   
barb244
Najprej čestitke obema!Še ena 🤰 tukaj. Vceraj naredila test in evo tudi mi bomo zibali v maju, po aplikaciji je to 11.5. Bomo videli...na pregled se še nisem naročila. Prvic vem da me je kar pozno in sem sla prej samoplacnisko... bomo videli sedaj kako bo...🙂


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MAJČICE 2021
3.9.2020 15:13:08   
amelia_
Čestitke tudi tebi :)

(odgovor članu barb244)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MAJČICE 2021
3.9.2020 19:44:46   
čuri_muri
Zivjo punce! Jaz si se nisem cisto priznala ker bi morala dobiti m v soboto ampak vsi testi so +. Nisem pa niti se povedala partnerju ker cakam to famozno soboto 🙈. 


(odgovor članu amelia_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MAJČICE 2021
3.9.2020 20:25:49   
evkaliptus
Hihi, nič čakat, če je plus je plus 😂 čestitke! 🥰 Tudi js bi morala M dobit prejšnjo soboto, test sem delala pa že v torek, ker sem imela toliko znakov, da sem rekla ali sem hudo zbolela ali je pa to to 🤰 no in je CB pokazal lep plusek že par dni prej, po enem tednu je pa plus izrazito viden iz aviona 😆

(odgovor članu čuri_muri)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MAJČICE 2021
3.9.2020 21:37:21   
čuri_muri
Mocni hormoni ocitno. Tudi meni ni dalo miru in mi ze od prejsnjega vikenda kaze II. Itak sem mogla skoraj vsak dan ponovit test 🤣 no zdaj pa se je druga crtica ze konkretno potemnila.


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MAJČICE 2021
4.9.2020 23:19:45   
Anonimen
Zivjo, 


Tudi mene je v sredo šokiral + na testu 🙈Šokiral pa zato ker imam doma že 5letnico, moža prrpričujem da bi imela še enega otročka neuspešno že kar ene 2 leti pomoje, uporabljava kondome, in več kot očitno en ni opravil svojega dela ;) Jaz sem srečna kot ne vem kaj, ker imam pa slabo izkusnjo z Ss v 8 tednu pri prvi nosečnosti, sem nekako odločena da možu ne povem do prvega pregleda, ker se še meni zdi totalno nerealno da sem res noseča. Tako da sem vesela tegale foruma, ker je nemogoče tako novico v sebi držat. Po drugi strani se seveda tudi bojim odziva, glede na to da ga nisem uspela prepricat da bi nacrtno imela 2 otročka. Oh potiho upam da bo sprejel to kot mali čudež ♥️😍 vem da bo hčerka presrečna, ker si zelo želi sestrice/bratca. No malo sem se izpovedala, zdaj pa čakat na zacetek oktobra ko imam prvi pregled.

(odgovor članu čuri_muri)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MAJČICE 2021
4.9.2020 23:50:29   
evkaliptus
Čestitke! 🤗 ...to pa je bil borec, premagal vse ovire na poti 😄 držim pesti, da bo tokrat vse v redu in tudi mož bo sigurno vesel 😉 Jaz sem prvič noseča, je kar težko ne povedat... moj seveda ve, saj je bilo načrtovano, pa moja najbližja prijateljica. Je fino mal počvekat... 🙂 Komaj čakam pa prvi pregled... potem bova povedala tudi staršem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MAJČICE 2021
5.9.2020 0:10:40   
Anonimen
Ja ane, pismu če je do + pririnu, ma da je vse ok 💪🤣 ja v prvo je tudi moj takoj zvedu, ni šanse da bi lahko zase zadrzala. Tokrat sm pa dejansko dozivela tudi vgezditveno krvavitev ocitno, in sicer posumila da nekej ne bo vredu s to sibko menstruacijo. Potem mi je pa ratala slabo in teden prej sem se prehladila in to je kot deja vu na zadnjo nosecnost. No in grem mimogrede zadnjic na poti iz trgovine še v drogerijo po test, to je bil tako mocen in jasen + na testu da sem bila tok sokirana, da sem sla iz wcja (v trgovskem centru seveda ;)))) ) brez maske 🙈 po še en test 🤣🤣🤣 itak da je bil tudi + 😍🙃 povedala sem edino mami, ker nekomu pač morem 🤪 


Drzim pesti za vse da se pri vseh vse ok do konca izkažr ;) 

(odgovor članu evkaliptus)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MAJČICE 2021
6.9.2020 15:57:40   
pikapoka93
Pozdravljene. Tukaj se ena srečka🤰doma imam enega 3,5 letnika, eno leto po ss v 9t, pa sem danes na testu zagledala najlepši plusek. Jupiii. ❤️ Po mojih izračunih naj bi imela PDP tam okoli 10. 5. Malo sem čutila, da sem, ampak nisem bila 100% prepričana, pa mi je danes test samo potrdil. Čutim  raztezanje v spodnjem delu trebuha, pa včeraj mi je blo noro slabo... Pa utrujena.. A bomo nrdile kakšno skupinico na fb, zaprto seveda, da bi se še tam malo bolje spoznale, če imate fb?
Vsem. Želim lepo nosečnost. 😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MAJČICE 2021
6.9.2020 16:53:00   
pikapoka93
Aja. Na fb sem ustvarila skupino Majčki in majčice 2021, če se katera želi pridružiti. Sem pa skupino naredila zasebno, da ni vidna vsem. In da tudi samo člani vidijo objave. Tako da se bomo morale drugače zmeniti, da vas lahko dodam v skupino če katera želi. 😊


(odgovor članu pikapoka93)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MAJČICE 2021
6.9.2020 17:26:51   
evkaliptus
Jaz bi še malo počakala, do prvega pregleda preden se vam pridružim na fb 😉 Meni je bilo pred testom slabo, nato je bilo vsak dan bolje. Me pa prsi že od začetka zelo bolijo, utrujena sem bolj kot običajno, sicer pa nič posebnega. Na začetku sem imela krče kot pred M, sedaj me samo tu pa tam zašpika.

(odgovor članu pikapoka93)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MAJČICE 2021
6.9.2020 18:20:07   
pikapoka93
Jooj, mene tudi drugače prsi bolijo, ampak bolj kot prsi me bradavice. Včeraj sem imela cel dan službo, ker sem sla potem se na inventuro. Križ me je bolel, slabo mi je blo, pa se jedla nisem nič takega, tako da je vse to prineslo za sabo. No ampak sem se danes opogumila, pa naredila test, ker sem res sumila, da je to to. Sem pa tudi utrujena bolj kot ponavadi. No, skupino sem zdaj popravila na vidno, ampak zasebno, če se bo katera kasneje želela pridružiti. 😊


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: MAJČICE 2021
6.9.2020 18:30:24   
amelia_
Se bom z veseljem pridružila skupini, ampak tudi po prvem pregledu :)

(odgovor članu pikapoka93)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: MAJČICE 2021
6.9.2020 19:16:40   
Anonimen
Tudi jaz se bom pridruzila skupini po prvem pregledu, še rajši po nuhalni. Še prej pa morem še mojmu nekako povedat 🤣🤣🤣


(odgovor članu amelia_)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: MAJČICE 2021
6.9.2020 19:34:18   
čuri_muri
Jaz bi se pa pridruzila ampak ne vem kam naj ti posljem da me dodas


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: MAJČICE 2021
6.9.2020 19:45:01   
evkaliptus


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tudi jaz se bom pridruzila skupini po prvem pregledu, še rajši po nuhalni. Še prej pa morem še mojmu nekako povedat 🤣🤣🤣





🤞 Javi odziv 😄

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: MAJČICE 2021
6.9.2020 21:34:57   
Anonimen
Veš da bom 🤣🤣🤣💪 


Drugače pq obstaja ena skupina Majčki 2021, ampak kot vem jih odpirajo neke skupnosti, ki potem omejujejo debate itd..zgolj v opozorilo, ko se boste prikljucevale na fb, da tapravo najdete.

(odgovor članu evkaliptus)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: MAJČICE 2021
7.9.2020 8:01:18   
pikica123456
Pozdravljene, tudi jaz se pridružujem majčicam, pred 5 meseci je bil na žalost ss, sedaj pa nas je spet presenetil plus, upamo da tokrat obstane, zelo nas je strah če bo vse ok zato tudi pravega veselja do prvega pregleda ni, se je katera že naročila, pri katerem tednu naročajo, lahko se prosim za ime skupine na fb. 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: MAJČICE 2021
7.9.2020 9:17:17   
amelia_
Mene je moja ginekologinja naročila šele v oktobru, okoli 11t.
Se mi to zdi kar pozno, zato sem se naročila drugam samoplačniško in imam prvi pregled 21.9.

(odgovor članu pikica123456)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: MAJČICE 2021
7.9.2020 10:54:25   
Svečka123
Zdravo! evo, tudi jaz se pridružujem skupini majčic :D Po aplikaciji sodeč je PDP okoli 15.5. To je moja prva nosečnost, tako da mi je vse skupaj precej novo. Test je pokazal + v sredo, imam pa že od petka dalje roza oz. rjave izcedke :( Se kateri dogaja podobno? Za povrhu pa je ravno ta mesec moja ginekologinja prenehala z delom, tako da iščem zamenjavo, da se lahko naročim na pregled. Na fb skupino pa sem vam z veseljem pridružim, ampak šele po nuhalni.

(odgovor članu amelia_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?