|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2022
26.7.2021 21:59:30   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: fracek

Ne morem verjet, da se lahko koncno pridruzim tudi tej temi 😊 Po 3. postopku IVF nama je po 3. letih s partnerjem uspelo docakat plusek. Sicer je se zgodaj, v sredo imam komaj bhcg, ampak zaenkrat test kaze, da sem noseca ❤ Po aplikaciji PDP 29. marec. Pozdravcek vsem in upam, da ostanem z vami do konca. 




Ooo čestitke. Kje si pa bila na IVF?
Nama je na srečo uspelo v prvem poizkusu, bila sva pa v MB.
Naj se detece lepo razvija user posted image

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Marčevke 2022
27.7.2021 13:37:03   
fracek
@Cloud, hvala 😊 Tudi midva sva v Mb.


(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Marčevke 2022
27.7.2021 14:28:16   
Anonimen
Hvala za vprasanje. Danes sem bila na pregledu. Rekla je da je niho Hcg narasla, vendar premalo za zdravo nosecnost. Bojijo se izvenmaternične. Jutri spet oddam kri, da vidijo da raven hch pada. In v četrtek spet pregled pri G ki bo povedala kako in kaj naprej. V najslabšem primeru grem v bolnico da se to razišče...
Tako da jaz se od vas poslavljam in upam da naslednjic uspe zdrav otroček. Tak kot bodo vaši.😘❤ srecno vsem!

(odgovor članu Mala vila)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Marčevke 2022
27.7.2021 19:28:15   
Mala vila
Ojoj, zal mi je za slabe novice. Drzim pesti, da cim prej ugotovijo kaj se dogaja in resijo vse skupaj ❤ in seveda cim prej spet plusek in zdravega otrocka 🥰


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Marčevke 2022
29.7.2021 21:32:33   
claud
Anonimen- drži se❤


Mimogrede, pri nas že cela familija ve, da smo v pričakovanju in kaj hudiča mi je treba zdej špeh božat?A grejo take zadeve še kateri na živce ali sem samo jaz tako smotana?🙄

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Marčevke 2022
29.7.2021 22:24:46   
Mala vila
Jaz nobenga ne spustim zraven trebuha.... grizem in praskam 😂 pa moji tudi vsi vejo, smo bli za vikend skupi in me je mali bratec pred celo familijo vprasal ce sem noseca 🙈🙈🙈


Jaz sem imela pa danes pregled, srcek dela, malo je manjsi, tako da je pdp prestavljen zaenkrat na 17.3., vse tako kot mora bit 🥰

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Marčevke 2022
29.7.2021 22:32:16   
claud
Mala vila- super!😚 Jaz tudi komaj čakam ta UZ, pa se takoooo vleče. Do 9.8. je še dolga. 




(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Marčevke 2022
30.7.2021 6:55:06   
erised
IZVIRNO SPOROČILO: claud
Mala vila- super!😚 Jaz tudi komaj čakam ta UZ, pa se takoooo vleče. Do 9.8. je še dolga. 

Meni se bo šele vleklo, ker imam 31.8. prvi pregled user posted image
Mala vila to je super novička. Joj jaz se tudi veselim prvega pregleda, ampak bo še en mesec treba počakat. Dobro, da bo še morje vmes.



Midva pa še nisva delila novičke. Samo ne vem pa, če bo to še dolgo trajalo, ker gremo prihodnji teden na dopust s kolegi, mene pa muči nora utrujenost in pa celodnevna slabost 😅

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Marčevke 2022
30.7.2021 8:07:21   
Mala vila


IZVIRNO SPOROČILO: erised

IZVIRNO SPOROČILO: claud
Mala vila- super!😚 Jaz tudi komaj čakam ta UZ, pa se takoooo vleče. Do 9.8. je še dolga. 

Meni se bo šele vleklo, ker imam 31.8. prvi pregled user posted image
Mala vila to je super novička. Joj jaz se tudi veselim prvega pregleda, ampak bo še en mesec treba počakat. Dobro, da bo še morje vmes.



Midva pa še nisva delila novičke. Samo ne vem pa, če bo to še dolgo trajalo, ker gremo prihodnji teden na dopust s kolegi, mene pa muči nora utrujenost in pa celodnevna slabost 😅



Sej se bo ful hitro obrnilo in bosta obe videli svoje male pikice. Pa takrat bo te vec za videt, kot sam ena packa  😊 a sem samo jaz taka, ki na teh uzjih nic ne vidi? 🤔 prvic mi je slikala profil od tamauga, vsa navdusena kako lepo se vidi, meni pa sploh ni blo jasno kaj gledam 😂

(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Marčevke 2022
30.7.2021 8:30:03   
claud
erised 😂😂😂 pri prejšnji nosečnosti sem za vse uz packe vedela, mi je tudi G vse lepo prikazala in razložila. Imam pa z nuhalne in mordologije takooo lepe slikice, da ne moraš zgrešit da je gor človeček.🥰


(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Marčevke 2022
30.7.2021 8:54:48   
Mala vila
Claud, meni so te najlepse, ko so celi gor. Ko eni mali vesoljcki 😍😍


Joj komaj cakam nuhalno, me je ze kar vceraj narocila za 2.9. 😊😊😊

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Marčevke 2022
30.7.2021 10:53:57   
fracek
Zdravo punce. Jaz sem pa imela v sredo bhcg test, ki je potrdil nosecnost, vrednost hormona v krvi je bila ok. Potrditveni uz imam pa 25.8., ampak smo ivf-jevke itak ze navajene cakat ma vse zivo 😊

Po aplikaciji sem danes noseca 5t 3d, nekih ekstra znakov (se) nimam, razen izostanka M in otecenih prsi. Kako ste ve?

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Marčevke 2022
30.7.2021 17:39:04   
Anonimna53
Zal se moram od vas posloviti, z mozem in domacimi smo se ze veselili, potem pa sem zakrvavela. Ker je bila moja ginekologinja na dopustu, me nadomestne niso vzele resno, saj se na uz ni se nic videlo. Poslali so me na odvzem krvi, po drugem odvzemu je vrednost hcg padla. Ko je moja ginekologinja prisla z dopusta, mi je sporocila, da je slo glede na vrednost hcg v krvi, za ss in se opravicila, ker nisem dobila injekcije rhogram, ker imam krvno skupino 0-, sedaj pa je za injekcijo prepozno. Upam, da zaradi tega v naslednji nosecnosti ne bo slo kaj narobe.
Vsem zelim mirno pricakovanje se naprej. 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Marčevke 2022
30.7.2021 20:36:23   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: fracek

Zdravo punce. Jaz sem pa imela v sredo bhcg test, ki je potrdil nosecnost, vrednost hormona v krvi je bila ok. Potrditveni uz imam pa 25.8., ampak smo ivf-jevke itak ze navajene cakat ma vse zivo 😊

Po aplikaciji sem danes noseca 5t 3d, nekih ekstra znakov (se) nimam, razen izostanka M in otecenih prsi. Kako ste ve?


Kdor čaka, dočaka.user posted image Jaz sem v 8.tednu, pa tudi nimam pretiranih znakov, razen to, da skoz hodim na wc, kar pa je tudi posledica, ker sedaj veliiiko več pijem kot sem sicer prej.


Anonimna53 - Žal mi je, da se ni izšlo in da je zdravstvo tako v kuser posted image , da nikogar več resno ne jemljejo.



A se je katera že cepila, oz. se ima v času nosečnosti namen cepit?
Ravno gledala poročila, kjer na veliko priporočajo cepljenje predvsem nosečnicam in mi pol kuser posted image ni jasno kako naj temu verjamem, če ti v nosečnosti še lekadol odsvetujejo, če ni res nujno in nevzdržno.user posted image

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Marčevke 2022
30.7.2021 21:38:23   
Mala vila
Anonimna53 zal mi je, drzi se ❤


Claud jaz sem razmisljala o cepljenju pa ne vem... pct imam se do sredine septembra, ker sem marca zbolela. Pdp imam glih na dan, ko sem zvedla, da sem pozitivna 😂😂 pol pa ne vem... ce bom lahko funkcionirala s testiranjem do poroda se nimam namena cepit noseca, ce bom pa vidla, da bom treba, bom pa takrat ornk razmisla o tem 🤷‍♀️

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Marčevke 2022
31.7.2021 9:04:15   
fracek
@Anonimna53, zelo mi je zal. Objem ❤ 
Sama se zaenkrat nimam namena cepit, kljub "promociji", da je cepivo varno tudi za nosecnice. 






(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Marčevke 2022
6.8.2021 13:25:23   
Gabriela0
Ojlaa
Še ena nova tu. Sem pa trenutno v 7T in upam da se obdrži do konca. 😁 🙏🏻
Gre pa za mojo prvo nosečnost, ki je uspela v 1. IVF postopku. 
Trenutno se borim s slabostmi ampak za malega bejbija vse. 🤗😁

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Marčevke 2022
6.8.2021 14:18:00   
fracek
@Gabriela, dobrodosla 🥰 Smo ze 3 po IVF 😊 Mocno drzim pesti, da speljemo do konca. Jaz se vedno brez posebnih znakov, zato mi je vse skupaj se bolj "strasljivo", sem pa tudi v 7. tednu.


(odgovor članu Gabriela0)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Marčevke 2022
6.8.2021 20:21:04   
claud
Gabriela0- dobrodošla☺!


Jaz sem pa zdaj v 9.tednu. V ponedeljek imam 1.UZ...končno!!!😄Nimam pa nobenih drugih znakov kot samo utrujenost, utrujenost in utrujenost😅.Tudi v prvi nosečnosti nisem imela nobenih znakov, slabosti, pa je bilo prav krasno.
Je katera tu 35 let+ ?
Sem slišala, da je od 35.-37.leta nuhalna brezplačna, oz. na zdravstvo. Katera kaj ve o tem?


(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Marčevke 2022
7.8.2021 18:28:15   
fracek
@Cloud, jeeej, ze 9. teden, kako lepo. Nujno porocaj po UZ.❤ Takoj podpisem za nosecnost brez nekih pretiranih slabosti, ampak ker je to moja prva nosecnost, me seveda skrbi tako ali drugace 😊 Sicer pa ja, jaz sem ze 39 stara in zame bo bolj ali manj vse placljivo razen invazivnejsih metod. Poguglaj, mislim da je nuhalna med 35. in dopolnjenim 37. letom brezplacna. 


(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Marčevke 2022
7.8.2021 22:50:29   
claud


IZVIRNO SPOROČILO: fracek

@Cloud, jeeej, ze 9. teden, kako lepo. Nujno porocaj po UZ.❤ Takoj podpisem za nosecnost brez nekih pretiranih slabosti, ampak ker je to moja prva nosecnost, me seveda skrbi tako ali drugace 😊 Sicer pa ja, jaz sem ze 39 stara in zame bo bolj ali manj vse placljivo razen invazivnejsih metod. Poguglaj, mislim da je nuhalna med 35. in dopolnjenim 37. letom brezplacna. 





Hm...kolegica je stara 37.let in je imela ravno prejšnji teden nuhalno, pa pri teh letih so priporočljive že dodatne preiskave in je dobila na voljo amnio ali nifty. Odločila se je za nifty in dobila na napotnico.🤷‍♀️

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Marčevke 2022
9.8.2021 10:53:10   
lashia
Nifty je dobila na napotnico? Lahko prosim kaj več zveš o tem kako in pri kom, če je to možno?
Ravno pred tem sem, da plačam položnico, ker imam Nifty ta teden... Vnaprej hvalaaa!

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Marčevke 2022
9.8.2021 11:59:03   
claud
Trenutno je na dopustu, vem pa da je bila pri Strahovi v Domžalah.


(odgovor članu lashia)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Marčevke 2022
9.8.2021 12:29:15   
claud


IZVIRNO SPOROČILO: lashia

Nifty je dobila na napotnico? Lahko prosim kaj več zveš o tem kako in pri kom, če je to možno?
Ravno pred tem sem, da plačam položnico, ker imam Nifty ta teden... Vnaprej hvalaaa!




Pismo, malo berem, pa res mislim, da je kolegica to neki zašuštrala in ni dobila Nifty, ampak nekaj drugega.Zadnjič mi je res prepričljivo razlagala o tem, ampak za Nifty sem povsod zasledila, da je samoplačniški.🤔Bom jo vseeo vprašala, če bo kaj dosegljiva.🙂

(odgovor članu lashia)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Marčevke 2022
9.8.2021 13:09:23   
claud
Evo, info iz prve roke.

Dobiš napotnico za amnio, ki jo lahko potem koristiš za nifty, tko da dejansko imaš nifty na napotnico.😊

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?