|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2022
9.8.2021 22:22:13   
claud
Evo, še ena ki vas zapušča.😭

Danes sem imela 1.UZ, ki pa je pokazal, da je plodek verjetno odmrl že nekje v 5.tednu (danes bi bilo 8t 5d).Jutri grem na urgenco, kjer bodo sprožili splav.
Vsem srečkam želim vse dobro, do konca in naprej.❤

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Marčevke 2022
10.8.2021 7:23:02   
fracek
Ajej Cloud, pa saj ne morem verjet. 😭💔 Zelo mi je zal. Objem in vse dobro ti zelim naprej. Kar groza me je nadaljnjega cakanja na UZ, ko je pa res toliko slabih novic vse naokoli ... 

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Marčevke 2022
10.8.2021 8:21:05   
erised
claud res mi je žal. 💔😢
Ti pošiljam objem in pozitivno energijo ❤️

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   Marčevke 2022
10.8.2021 10:39:39   
Laane
No, da se jaz postanem malo bolj aktivna v skupini 🙂

Prejsnji teden sem imela prvi UZ in zaenkrat vse kaze ok. Vidla sem srcek in tudi pridno je ze mahal z rokicami, nogicami 🥰 PDP nai bi bil 05.03.2022. Danes sem sla opravit se krvne preiskave in sedaj ze tkoooo nestrpno cakam 26.8., ko sem narocena na nuhalno 🙂Usem vam pa zelim lepo nosecnost in da uspesno donosimo zdrave otrocke 👶

(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Marčevke 2022
10.8.2021 14:19:07   
lashia
Ojoj claud res mi je žal za takšen izzid. Upam, da se čimprej vrneš na forum s pozitivno novičko. Drži se!
In hvala za info o Nifty, sem kljub temu plačala, ker imam pregled že jutri in se mi ne bi izšlo drugače. Upam, da pride kateri drugi prav informacija...

(odgovor članu Laane)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Marčevke 2022
9.2.2022 17:58:14   
tyrion
Živjo vsem, a ste že pobegnile na Facebook? Se priporočam za povabilo tja, malo dolgo je trajalo, da sem vas našla :) 

(odgovor članu lashia)
Neposredna povezava do sporočila: 131
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Stres v nosečnosti lahko škoduje otroku
Rezultati najnovejših raziskav so pokazali, da lahko čustvena in psihična napetost v času nosečnosti slabo vpliva na ner...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.