|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: naravna kozmetika
30.1.2014 23:54:53   
Patricija32
Nusika35, sem po tvoji objavi tud jaz kupila njihovo za telo in je res zlo fajn! user posted image A veš mogoče č bodo imel tud linijo za otroke?

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: naravna kozmetika
31.1.2014 21:30:05   
Nusika35

IZVIRNO SPOROČILO: Patricija32

Nusika35, sem po tvoji objavi tud jaz kupila njihovo za telo in je res zlo fajn! user posted image A veš mogoče č bodo imel tud linijo za otroke?


Baje da bodo, na njihovem FB piše da naj bi prišla vn februarja - torej zdaj :) Upam da bo tko ok kot je za odrasle pa da ne bo predraga. No sj če bo cenovno kaj takega tako kot je tale linija bo super.

(odgovor članu Patricija32)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: naravna kozmetika
6.2.2014 23:59:14   
Nusika35
Baje da bo little siberica že naslednji teden v skladiščih, videla na njihovm fb-ju :):)

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: naravna kozmetika
7.2.2014 5:40:06   
Balerina

IZVIRNO SPOROČILO: ela23

Jaz naravne izdelke naročam pri gospe iz Trzina. Izdeluje trda mila, kopeli, razne kreme za obraz, ustnice, noge, za okoli oči ... ODLIČNO kremo proti celulitu user posted image , deodorante, solne kopeli, masažna olja ... Ne vem, če ima gospa kakršen koli certifikat, vem pa, da se maksimalno potrudi, da so vse sestavine kakovostne. Jaz sem super zadovolja, če katero zanima kontakt (posredujem lahko tudi mini e-katalogec) naj mi piše na ZS, da me ne bo kdo obsodil, da reklamo delam. user posted image



Pozdravljena, ja verjamem da misliš da te bodo obtožili reklame ampak glede na to da vse punce napišejo znamko kozmetike, nekatere cello linke prilepijo, ne vidim razloga da bi ti podatke od domače kozmetike dajala samo na ZS.
Ker če je domače je včasih še boljše in če se nekdo trudi in dobro dela mu lahko tudi pomagamo, pa magari z ''brezplačno reklamo''. Tako da kar pogumno in nam zaupaj kaj več. user posted image

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: naravna kozmetika
21.2.2014 16:57:43   
nina8
Jaz pa uporabljam negovalno kozmetiko za obraz Derma E. Izredno jo pohvalijo na vseh testih. Je naravna, ni testirana na živalih, vsebuje ogromno antioksidantov pa ni pretirano draga. Pri nas se dobi v določenih spletnih trgovinah, vendar ne bistveno dražja kot v tujini, od koder jo jaz naročam.

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: naravna kozmetika
6.3.2014 12:31:28   
Mipka

IZVIRNO SPOROČILO: Nusika35

Baje da bo little siberica že naslednji teden v skladiščih, videla na njihovm fb-ju :):)


Sem jo že opazila v Tuš drogerijah :) Je že katera kupila, izkušnje?? Za odrasle je super, upam da bo taka tud za otroke ...

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: naravna kozmetika
11.3.2014 9:47:38   
Nusika35



Sem jo že opazila v Tuš drogerijah :) Je že katera kupila, izkušnje?? Za odrasle je super, upam da bo taka tud za otroke ...


Smo jo preizkusili, ja user posted image Zelo fina, ful nežna, brez kakšnih parabenov ali pa silikonov, ne draži, tud embalaža je zelo simpatična. Pa baje da so dobili na sejmu v Londonu lani nagrado za najboljši produkt ta dojenčke in mame ... ja, bo nekaj na tem :)

(odgovor članu Mipka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: naravna kozmetika
11.3.2014 10:37:48   
Nusika35
sori, sem se zatipkala ... za najboljši organski produkt za mame in dojenčke :)

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: naravna kozmetika
20.3.2014 14:16:22   
kozmetika
Opravičujemo se za smetenje. Smo skupina 3. študentk in pri izdelavi projekta potrebujemo Vašo pomoč, zato bi Vas lepo prosile, če si vzamete 3 minutke časa in izpolnete to anketo.
Hvala!!

https://www.1ka.si/a/37772

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: naravna kozmetika
8.5.2014 12:59:49   
prevečosebena
Jaz večinoma uporabljam kozmetiko crosmerba, imam zelo občutljivo kožo, v preteklosti sem imela polno mazoljev.

Za kreme te fime sem se odločila po prebiranju več forumo in nasvetov kolegic. Na začetku sem bila malo skeptična ker se mi je v enem tednu koža "sčistila" in je vse ven butnillo, potem pa se je stanje umirilo. Kupujem jo tu http://vidastudio.si/si/trgovina/, najraje uporabljam rjavo, semizdi da je najbolj vsestranska.

Je pa vsa kozmetika naravna, imela sem par alergijskih reakcij od raznih krem in deodorantov, od takrat kupujem samo še naravno kozmetiko. A še katera uporablja crosmerbo?

(odgovor članu kozmetika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: naravna kozmetika
29.6.2014 11:21:54   
Patricija32
punce a ste videle da imajo trenutno v tuš drogerijah tedne naravne kozmetike? Kar pomeni vsak teden ena znamka naravne kozmetike znižana. Trenutno so znižani od Sante za 20 %, imajo pa do konca še od butters in dr. scheller. No če kateri prav pride. Jaz bom najbrž poskusila kaj od teh izdelkov glede na to da so znižani, mogoče pa najdem svoj novi najbolj priljubljen brand user posted image

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: naravna kozmetika
18.1.2016 15:33:46   
Matjaz68
Živjo,
imajo tudi otroško linijo!
Edina DERMATOLOŠKA (pri razvoju sodelujejo dermatologi, izmerijo učinke in dokazujejo rezultate krem in ostalih produktov) 100% naravna in certificirana kozmetika na evropskem trgu: www.gamarde.si preverite! vsak produkt ima certifikat!
Popolnoma brez kemije!!!
Vse vhodne sestavine na embalaži in na spletni strani, prav tako je objavljen certifikat za vsak artikel!
Ja potrebno je prebirati vsebine! Zelo moderno je napisati brez parabenov, potem pa so notri "fenoksietanoli" kar je povsem isto!!!
Lep pozdrav!

(odgovor članu Patricija32)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: naravna kozmetika
18.1.2016 15:37:09   
Matjaz68
Živjo,
preveri spodnje! Imajo tudi otroško linijo.
Edina DERMATOLOŠKA (pri razvoju sodelujejo dermatologi, izmerijo učinke in dokazujejo rezultate krem in ostalih produktov) 100% naravna in certificirana kozmetika na evropskem trgu: www.gamarde.si preverite! vsak produkt ima certifikat!
Popolnoma brez kemije!!!
Vse vhodne sestavine na embalaži in na spletni strani, prav tako je objavljen certifikat za vsak artikel!
Ja potrebno je prebirati vsebine! Zelo moderno je napisati brez parabenov, potem pa so notri "fenoksietanoli" kar je povsem isto!!!
Lep pozdrav!

(odgovor članu monita)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: naravna kozmetika
24.1.2017 15:35:09   
robista
Kako se vam kaj zdi babor kozmetika?

Gledam izdelke tukaj: http://www.rehamed.si/babor-kozmetika/ ne vem pa kakšna je kaj cena.
So babor izdelki dragi ali ne?

(odgovor članu Matjaz68)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: naravna kozmetika
1.5.2021 22:17:15   
Lelly28 RR
mi si kar sami doma zmešamo deodorant in je super naraven p še 100x cenje je kot v trgovini user posted image

(odgovor članu robista)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: naravna kozmetika
11.3.2024 4:56:51   
Angelpandas1

IZVIRNO SPOROČILO: Nusika35


IZVIRNO SPOROČILO: Aika77

Men je pa ful všeč ena nova kozmetika pri nas, Natura Siberica. Poznate? iz sibirskih zelišč, z ecocert certifikatom, ekološka pridelava. Sem že kar nekaj njihovih izdelkov poskusila in so super, ne dražijo, lepo se vpijejo, razmažejo in nahranijo :) Ni pa nič kaj dražja od alverde in podobnih, s tem da meni alverde pač najbolj ne ustreza, tale mi je pa super. user posted image


Ja poznam, res je dobra. Sem si kupila par izdelkov za telo in sem tud ful zadovoljna - za enkrat imam zimsko kremo za roke in nočno kremo za telo. Razmišljam pa tud o kremi za obraz. Aika77 si poskusila tud kaj za obraz, kaj priporočaš?

Ja poznam, res je dobra. Sem si kupila par izdelkov za telo in sem tud ful zadovoljna - za enkrat imam zimsko kremo za roke in nočno kremo za telo. Razmišljam pa tud o kremi za obraz. Aika77 si poskusila tud kaj za obraz, kaj priporočaš?


Super, vesela sem, da si zadovoljna z izdelki!

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: naravna kozmetika
21.3.2024 12:01:57   
Angelpandas1

IZVIRNO SPOROČILO: Nusika35
https://www.shopsy.si/Shopsy-Davcna-Blagajna/
sori, sem se zatipkala ... za najboljši organski produkt za mame in dojenčke :)

sori, sem se zatipkala ... za najboljši organski produkt za mame in dojenčke :) https://www.bodygain.si
Nič hudega, razumem.

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prihraniti pri uporabi klimatske napr...
Dandanes si je težko predstavljati življenje brez klimatske naprave, še posebej zaradi dejstva, da so temperature v vroč...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?