|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nespečnost
30.8.2019 12:52:31   
Novi ati
Vprašanje Sva nova starša in se se malo loviva. Torej punčka je 2 tedna... dogaja se da po dojenju, ne more podreti kupcka, če jo dam v posteljica se vidi da je polna zraka. Ko po dolgem času podre kupček pa se prebudi in ne more zaspati oz si želi dobiti ponovno.... take so cele noči.... ne živiva v sloveniji tako da prosim ne priporocajte kapljic ali mail. Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nespečnost
30.8.2019 20:59:51   
Lelly28 RR
pozdravljena mlada starša, poskusita več položajev , ki obstajajo za podretje kupčka.
Drugače pa ni nič nenavadnega, da ko se otrok zbudi,sploh tako majhen, hoče ponovno hrano, saj imajo majhne želodčke, porabijo pa ogomno energije. Moja hčerka se je na začetku dojila na 2 uri ali še manj. Verjemita tudi otroci zrastejo pa bo kakšna nova uganka za rešit user posted image upam, da najdete ritem in uspešno podiranje kupčkov user posted image

(odgovor članu Novi ati)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izgorelost - nevidni sovražnik
Nabralo se je. In simptomi so butali, lučke na "moji armaturi" pa utripale kot noreMravljinci, vrtoglavice, piskanje v...
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...