|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiŔ več sodelovati?
Preden potrdiŔ svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiÅ”, da želiÅ” odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piÅ”kotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na naÅ”o spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boÅ” lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naÅ”ih sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boŔ izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiŔ tudi možnost, da osvojiŔ odlično nagrado. Raje Ŕe enkrat premisli, preden klikneŔ da.

Si Ŕe vedno želiŔ odnehati?
Ringaraja.net uporablja piŔkotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglaÅ”ate s piÅ”kotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << StarejÅ”a tema   NovejÅ”a tema >>
   Nevem, kaj naj si mislimšŸ¤§ baby check mini
24.3.2020 21:55:31   
chloe123
Zivjo, s partnerjem se ze 2 leto trudiva na pikici,vmes sem imela zadrzan splav v 12t :-( ... zdaj, po 7 mesecih pa hmm, nevem a si naj tole razlag kot crtico al ne... sem namrec 2 dni pred M (ja neucakana zelo..) in to je BC mini... mi lahko katera da vsaj malo upanja šŸ™†šŸ¼ā€ā™€ļø Crtica je tolk bleda in rahla da me je kr malo strah sploh upat...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nevem, kaj naj si mislimšŸ¤§ baby check mini
24.3.2020 22:32:39   
Mariposa08
Ja bolj bleda druga črtica, jo tudi jaz vidim. Poskusi jutri z kakÅ”nim clear blue, ali pa počakaj, na dan M, pa ponovi test, bo že bolj vidno, če je res to to. Držim pesti, da ti je uspelo šŸ™‚

(odgovor članu chloe123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
24.3.2020 22:42:25   
chloe123
Sem vesela, da jo se vsaj nekdo, poleg mene vidi, da vem da nisem nora haha... javim kako se bo izteklo :-):-) in pa hvala!

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3
28.3.2020 19:45:45   
Lelly28 RR
Tudi jaz ti predlagam Clear Blue, da boŔ sigurna user posted image sporoči, če boŔ naŔa nova nosečka user posted image

(odgovor članu chloe123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
6.4.2020 19:05:45   
odbojkaŔica2013
Hei :) a si nosečka? Po kolikŔnem času pa se ti je pobarvala druga črtica? ImaŔ kakŔne simptome?

(odgovor članu chloe123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
14.4.2020 12:33:37   
*cokolada*

IZVIRNO SPOROČILO: chloe123

Zivjo, s partnerjem se ze 2 leto trudiva na pikici,vmes sem imela zadrzan splav v 12t :-( ... zdaj, po 7 mesecih pa hmm, nevem a si naj tole razlag kot crtico al ne... sem namrec 2 dni pred M (ja neucakana zelo..) in to je BC mini... mi lahko katera da vsaj malo upanja šŸ™†šŸ¼ā€ā™€ļø Crtica je tolk bleda in rahla da me je kr malo strah sploh upat...user posted image

Meni je baby chek pokazal +, clear blue pa -.  In cez par dni sem dobila tečko. Sem pa  brala da baby chek ni zanesljivšŸ˜ŠšŸ˜Š

(odgovor članu chloe123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:

Čustvene blokade, ki lahko ovirajo zanositev
NajpogostejŔa čustvena blokada se skriva v nezavednih negativnih prepričanjih o nosečnosti, porodu, otrocih in družini, ...
Cepivo proti HPV zmanjŔuje plodnost žensk
Ob vseh pozitivnih učinkih cepljenja, ki jih izpostavlja stroka, se vse pogostejŔa tudi odkritja o negativnih učinkih ce...

Številka žabic
Katka123 RR

katero Ŕtevilko žabic kupiti za novorojenčka?