|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nevem, kaj naj si mislim🤧 baby check mini
24.3.2020 21:55:31   
chloe123
Zivjo, s partnerjem se ze 2 leto trudiva na pikici,vmes sem imela zadrzan splav v 12t :-( ... zdaj, po 7 mesecih pa hmm, nevem a si naj tole razlag kot crtico al ne... sem namrec 2 dni pred M (ja neucakana zelo..) in to je BC mini... mi lahko katera da vsaj malo upanja 🙆🏼‍♀️ Crtica je tolk bleda in rahla da me je kr malo strah sploh upat...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nevem, kaj naj si mislim🤧 baby check mini
24.3.2020 22:32:39   
Mariposa08
Ja bolj bleda druga črtica, jo tudi jaz vidim. Poskusi jutri z kakšnim clear blue, ali pa počakaj, na dan M, pa ponovi test, bo že bolj vidno, če je res to to. Držim pesti, da ti je uspelo 🙂


(odgovor članu chloe123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nevem, kaj naj si mislim🤧 baby check mini
24.3.2020 22:42:25   
chloe123
Sem vesela, da jo se vsaj nekdo, poleg mene vidi, da vem da nisem nora haha... javim kako se bo izteklo :-):-) in pa hvala!

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nevem, kaj naj si mislim🤧 baby check mini
28.3.2020 19:45:45   
Lelly28 RR
Tudi jaz ti predlagam Clear Blue, da boš sigurna user posted image sporoči, če boš naša nova nosečka user posted image

(odgovor članu chloe123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nevem, kaj naj si mislim🤧 baby check mini
6.4.2020 19:05:45   
odbojkašica2013
Hei :) a si nosečka? Po kolikšnem času pa se ti je pobarvala druga črtica? Imaš kakšne simptome?

(odgovor članu chloe123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nevem, kaj naj si mislim🤧 baby check mini
14.4.2020 12:33:37   
*cokolada*


IZVIRNO SPOROČILO: chloe123

Zivjo, s partnerjem se ze 2 leto trudiva na pikici,vmes sem imela zadrzan splav v 12t :-( ... zdaj, po 7 mesecih pa hmm, nevem a si naj tole razlag kot crtico al ne... sem namrec 2 dni pred M (ja neucakana zelo..) in to je BC mini... mi lahko katera da vsaj malo upanja 🙆🏼‍♀️ Crtica je tolk bleda in rahla da me je kr malo strah sploh upat...user posted image






Meni je baby chek pokazal +, clear blue pa -.  In cez par dni sem dobila tečko. Sem pa  brala da baby chek ni zanesljiv😊😊

(odgovor članu chloe123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?