|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: *Ajda*
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 114 115 [116]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
20.11.2019 8:15:37   
Uporabnica123
hej hej! tudi jaz imam točno tale testek še zdaj spravljen in je črtica še zmeram tam samo mal bolj bleda. ampak je, tako da spomin bo ostal :)

torej fracek ti imaš marca ivf?
sanka ti imaš januarja iui..
ajda ti pa imaš tudi v januarju ker so pač zdaj prazniki in ne jemlejo ane? pozabila sem že a imaš ivf?

ja jaz moram dobit 29ga menzo da se naročim na iui.. me bojo še vzeli če pride M do 3.12 tako da sigurno ujamem še zadnji vlak letos :)

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2876
20.11.2019 16:31:05   
*Ajda*
Fracek ja res je😀 sam upam, da bo ta december v pravem smislu vesel zame oz za vse nas😂😉.

Sanka res imajo smešne protokole.. Zato, ker imam icsi in pa kratek protokol me niso vzeli... Zdaj pa moram se v decembru naročit za januarja.. Če pa bi imela dolg protokol pa bi prišla letos na vrsto... Ne razumem glih tega ma ok.. Drugače sem pa imela zelo hecno M. Že tko je zamujala tri dni.. Bolelo me skori ni nič prot prejšnim mesecem... Krvavitev je pa precej šibka.. Danes bi lahko imela že dnevni vložek a M sem dobila v ponedeljek.. Ponavadi mi traja okrog 5-6 dni. Hormoni delajo svoje😀 držim punce za nove pluske in da ne dočakte M😀🤞

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2877
20.11.2019 21:06:14   
Anonimen
Sem si kupila se digitalni clearblue pa mi je rezultat ze izginil 😕 sem mislila da ostane 😕 skoda. Upam da potem na navadnem testu ostane vsaj nekaj casa.
Kako ste kaj punce? 😊❤

(odgovor članu *Ajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2878
20.11.2019 22:58:06   
*Ajda*
Anonimna na digitalnem izgine v 24 urah. Na ostalih pa ostane oz zbledi rahlo čez čas🙂

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2879
Stran:   <<   < Prejšnja stran  112 113 114 115 [116]
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 114 115 [116]
Pojdi na:

Kaj je bazalna telesna temperatura?
S pomočjo merjenja bazalne temperature lahko na naraven način načrtujete ali preprečite zanositev.
Miti o zanositvi: Drži ali ne?
Če/ko želimo zanositi, se poslužujemo raznih tehnik, poslušamo vsak nasvet, ki bi pripomogel k temu, da bi hitreje zanos...

Energijske pijače
Michonne RR

Ali svojim otrokom do 10 let dovolite piti energijske pijače?