|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noseča z menstruacijo (krvavitvijo)
2.6.2020 16:07:15   
Anonimen
Pozdravljene!🤗
Zanima me ali je katera izmed vas bila noseča in je dobila krvavitev (v casu menstruacije) priblizno enako mocno? In je mislila da ni noseca v resnici pa je bila? 🤗Hvala za odgovore
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noseča z menstruacijo (krvavitvijo)
10.7.2020 10:39:49   
Katka123 RR
Pozdravljena!

v nosečnosti krvavitvi ne rečemo menstruacija razen če je to povod za splav.
meni je bilo rečeno, da nobena krvavitev ni normalna krvavitev in je bolše da se odpravi takoj na pregled in se ugotovi kako dalje. nosečnost z krvavitvijo je mogoče znak da izvenmaternično nosečnost in je ženska ogrožena..
Jaz sem primer ki se je nosečnost začela z krvavitvijo oz rjavkastimi izcedki do 11 tedna .. umes so bili tudi temno krvavi izcedki pa ni bilo vse izgubljeno... sem v 23 tednu in vse je BP tako da ni nujno da se vsaka nosečnost konča z krvavitvijo..

srečnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noseča z menstruacijo (krvavitvijo)
29.10.2021 10:26:57   
jedacandy
Res izgleda super, videl sem veliko drugih objav word finder

(odgovor članu Katka123 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noseča z menstruacijo (krvavitvijo)
12.12.2021 14:53:35   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Katka123 RR

Pozdravljena!

v nosečnosti krvavitvi ne rečemo menstruacija razen če je to povod za splav.
meni je bilo rečeno, da nobena krvavitev ni normalna krvavitev in je bolše da se odpravi takoj na pregled in se ugotovi kako dalje. nosečnost z krvavitvijo je mogoče znak da izvenmaternično nosečnost in je ženska ogrožena..
Jaz sem primer ki se je nosečnost začela z krvavitvijo oz rjavkastimi izcedki do 11 tedna .. umes so bili tudi temno krvavi izcedki pa ni bilo vse izgubljeno... sem v 23 tednu in vse je BP tako da ni nujno da se vsaka nosečnost konča z krvavitvijo..

srečnouser posted image



Pozdravljena! Jaz naj bi bila noseča in sicer sem šele tri nazaj naredila test, ampak se mi dogajajo točno take krvavitve- najprej zelo rahla rjavkasta, potem kri, zdaj je temno-rdeča kri... Ne vem kaj naj si sploh mislim... Itak da sem v skrbeh.... To je moj četrti otrok in nikoli prej v nosečnosti nisem krvavela, tako da mi je to res grozno... A si ti dobila kakšen utrogestan potem? So ti povedali zakaj prihaja do take krvavitve?? Hvala vnaprej za odgovor. Lp

(odgovor članu Katka123 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ko partnerju ni do seksa: 5 najpogostejših...
Največkrat za to, da eden od partnerjev ali oba več ne čutita seksualne želje, ne tiči v tem, da je partner premalo priv...