|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečnice pri (skoraj) 40 ali več
16.12.2020 20:30:11   
Tanči39
Zdravo Marelica!


Seveda je gotovo še kakšna mlada, kot midve! 😄 Sama sem pred enim mesecem dopolnila 39 let. Za mano en SS letos in jutri drugi pregled v 12. tednu 😊. 

(odgovor članu Marelica2021)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Nosečnice pri (skoraj) 40 ali več
20.12.2020 16:28:36   
lillchy123
Jaz strjem rosnih 42 let. Sem v 30 tednu 🥰



_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Tanči39)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Nosečnice pri (skoraj) 40 ali več
22.1.2021 21:38:10   
LoniRR


IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

Jaz strjem rosnih 42 let. Sem v 30 tednu 🥰





Vidim, da to ni vasa prva nosecnost. Ali se pozna razlika v letih med nosecnostmi? Jst sem poleti rodila 2otrocka in si zelim imeti 3 ampak ne sr sedaj. Pa md malo dvom daje kako bi se kasneje z nsoecnsotjo spopadala.... hvlas za odgovor

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Nosečnice pri (skoraj) 40 ali več
23.1.2021 17:54:19   
megiTT
Pozdravljene,

jaz sem 37, druga nosečnost. Prvič sem rodila pri 29 potem do sedaj nisem mogla zanositi.
Smo že obupali, pa se je pokazal + user posted image

Ta nosečnost je drugačna, mogoče lažja, ker imam 10kg manj kot v prvi nosečnosti.
Imam pa sedaj nosečničko sladkorno, ki je v prvi nisem imela. (kri na tešče je pri obeh ok, dobili so me na OGTT testu user posted image , ki ga v prvi nosečnosti
ni bilo). Sedaj sem 28 teden.



< Sporočilo je popravil megiTT -- 23.1.2021 17:55:08 >

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Nosečnice pri (skoraj) 40 ali več
25.1.2021 13:56:36   
lillchy123


IZVIRNO SPOROČILO: LoniRR



IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

Jaz strjem rosnih 42 let. Sem v 30 tednu 🥰





Vidim, da to ni vasa prva nosecnost. Ali se pozna razlika v letih med nosecnostmi? Jst sem poleti rodila 2otrocka in si zelim imeti 3 ampak ne sr sedaj. Pa md malo dvom daje kako bi se kasneje z nsoecnsotjo spopadala.... hvlas za odgovor



Hja, ne bi rekla, da ima razlika v letih kaj veliko veze. Pri menu se prej pozna, da je ta nosecnost res zelo zelo stresna. Ker se je pred xvema letoma kpncala s prezgodnjim porodom v 24.tednu in sva po dveh mesecih boja najino hcerkuco zal izgubila.Tako da sva ze od starta vedrla, da bo stresno in sva sla v to sele, ko sva bila oba pripravljena. Sem po naravi zelo aktivna osdba in se zdaj pozna, ker res veliko pocivam in lezim, sem cisto brez kondicije in brez misicne mase. In me po moje zaradi tega in zaradi strahu vse boli in sem pozotna na vsak krc...Tako da ja, moja izkusnja je taksna, da leta nimajo veze...

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Nosečnice pri (skoraj) 40 ali več
25.1.2021 15:59:24   
bindir03
Zivjo,evo se ene 40 letnice☺️imam ze enega otroka starega 6 let in sem mislila, da bo pri tem ostalo. Okoli 16.12. pa totalni šok, nosecnost. Najprej sem se dva tedna pobirala od šoka, saj nosecnost ni bila nacrtovana in je bilo vse drugo v planu, samo dojencek ne☺️potem sem se umirila, prejsnji teden bila na prvem pregledu, noseca sem 10t in 5 dni, torej zdaj ze v 11. tednu☺️otrocek se je lepo videl, brcal je in tudi srcek se je lepo videl in slisal. Malo me skrbi, ker sem vceraj imela rahel krvav izcedek, krcev ni bilo, danes tudi ni vec sledi o krvi. A se je kateri morda tudi to zgodilo? V kolikor bi se prislo do tega, bom poklicala ginekologinjo. 3.2. imam ns, 5.2. pa biposijo horionskih resic v Lj pri dr. Pusenjaku. Upam da bo vse ok, saj bom najbrz do takrat res na trnih, pa se partner ne sme biti poleg😳Kako ste ve? Jaz imam rok 14.8.☺️slabost in utrujenost sta prisotni vsak dan☺️kaj pa ve?lpm

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Nosečnice pri (skoraj) 40 ali več
8.2.2021 10:09:38   
Marelica2021
Tanci39 kako si oz.kako gre? Če prav razumem, je to tudi tvoja prva nosečnost?

Kako daleč si zdaj? Kakšne posebnosti?

(odgovor članu Tanči39)
Neposredna povezava do sporočila: 82
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?