|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBERKE 2020
11.6.2020 9:18:38   
nosecka30*
Pozdravček tudi od mene! Tudi moje počutje je super, razen malo zaobljenega trebuščka in hitre zadihanosti, druge razlike ne občutimuser posted image pridelala sem 3 kg, pa še te na samem začetku nosečnosti, še v karanteni, od takrat se št še ni povišala. Tudi s tole “nosečniško sladkorno” sem se pomirila, ker sem ugotovila (posvet še z drugim diabetologom), da so precej pretiravali in me nasekirali po nepotrebnem. Nekaj dni sem si merila sladkor in sem ugotovila, da sem doma precej pod zgornjo mejo, enkrat celo prenizko. Tako da bom skrbela zase kot sem do sedaj, hodim v službo, sladkor pa si tako za info izmerim 1x do 2x na dan, da vseeno spremljam, če bi se slučajno kaj poslabšalo. Na naslednji kontroli niti slučajno ne mislim pustit, da me tako prestraši in zganja takšno paniko.
Imela sem tudi 2. pregled (konec 16. tedna) pri svoji G in je vse BP user posted image user posted image Fantek je user posted image user posted image . Sedaj sem sredi 17. tedna, brcike težko čakam, čeprav vem, da zna še trajati user posted image . Veselim se morfologije, partnerja lahko končno pripeljem s seboj user posted image user posted image

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: NOVEMBERKE 2020
11.6.2020 16:13:40   
*snowflake*
O kako fajn, da se je vse poštimal s tvojo sladkorno. Tako ja, ne se pustit :) a si tudi ti slišala srcka na tem pregledu? Ena je mislim, da rekla, da je. A je bila Sara? Se ne spomnim. Jaz imam jutri pregled in že komaj čakam :))

(odgovor članu nosecka30*)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: NOVEMBERKE 2020
11.6.2020 18:05:52   
nosecka30*
Ja, na hitro je naredila ultrazvok da sem videla fantka in srček sva poslušali ☺❤ sedaj me je začelo kar malo matrat, da bi že kupila kakšno malenkost ☺


(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: NOVEMBERKE 2020
11.6.2020 20:33:45   
Sara92



O super, me veseli da smo vse uredu, da so slabosti za nami :)) Nosecka30* sem zelo vesela, da je bilo tole s sladkorno samo preplah.. me pa kr jezi, da zdravniki in drugo osebje delajo paniko po nepotrebnem, kot da ze sama nosecnost ne zna biti dovolj stresna za nosecnico 😢 Jaz sem imela pregled 3 tedne nazaj (v 15.tednu in sm samo poslusala srcek ja). Najbrz je G videla tudi slikco? Ne vem, jaz je nisem ☹️ Sedaj pa komaj cakam na morfologijo (6.7), me ze kr matra kr ne vem kaj bo 😁 Sem si pa prejsnji teden kupla en zelen bodi z avokadi, morala sm si vsaj nekaj privoscit 😁 danes pa narocila prve nosecniske obleke z Asosa (imajo ogromno izbire + tudi dolocene popuste), prejsnji teden sem bil v H&M in je bilo vse izropano oz samo majhne stevilke.. zaenkrat se nosim hlace od prej, ma cutim da je samo vprasanje dnevov, kdaj bodo premajhne.. lepo rastemo 😁



(odgovor članu nosecka30*)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: NOVEMBERKE 2020
12.6.2020 15:37:39   
nosecka30*
Jaz imam tudi morfologijo 6.7. user posted image jaz se s svojimi prednisečniškimi hlačami ne trudim več - gumb sicer še zapnem pri nekaterih, ampak ni to več niti približno udobno user posted image pajkice in te bolj športne so pa še ok user posted image js sm tut malo po asosu že brskala, nekaj malenkosti tut naročila in je vse super, tako da mislim da ko bom potrebovala še kaj, bom kar asos ali pa hm poklikala. V štacune pa zaenkrat ne bom hodila, če je tako slaba izbira.
Jaz bom šla verjetno po morfologiji bolj konkretno v šoping za user posted image , malo sprobat vozičke, do takrat bom se še poskusla zadržat če bo šlo user posted image user posted image

(odgovor članu Sara92)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: NOVEMBERKE 2020
12.6.2020 16:02:07   
Sara92
O kr na isti dan, ke lepo ☺️ V petek dobim stvari iz asosa, upam da bo ok. Je pa lih tako vreme, da ne vem, a naj narocam poletno al se pomladno.. toplo mi ravno ni, mi se kr pase, da sem malo bolj pokrita.. me zanima kako bom, ko bo vrocina 😕Jaz sm za vozicke pocasi se zacela gledat preko interneta in je res prevec izbire. Po morfologiji pa imam namen it dejansko probavat v trgovine, da vidim kako to zgleda 😁 


(odgovor članu nosecka30*)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: NOVEMBERKE 2020
14.6.2020 10:39:10   
*snowflake*
Kako ste že zagnane, super. Jaz še nisem tako daleč, hehe. Najprej čakam, da se grem sproščat na morje, potem bom pa kaj bolj konkretno razmišljala. Je še fajn uživat v tem, da mi končno ni slabo in da sem noseča.. tako da se mi še ne mudi. Sem bila pa v petek na pregledu, poslušali smo srčka, je vse bp, naslednji pregled imam julija. 

(odgovor članu Sara92)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: NOVEMBERKE 2020
21.6.2020 22:32:06   
Novemberček2020
Pozdravljene vse novembrovke. Da se vam pridružim še jaz. 9.7. imam morfologija, me pa v 18. tednu začenja boleti tortica. Ostra bolečina ko vstanem iz kavča ali postelje. Ima katera podobno težavo kako jo blaži. Voziček smo pa že kupili ravno v soboto. V poplavi vozičkov težka odločitev na koncu smo se odločila kar za novega. 


(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: NOVEMBERKE 2020
22.6.2020 11:39:17   
tuttifrutti
Ojla! Kako ste kaj? Jaz sem načeloma kar v redu, šele ta teden (sem že v 21. tednu) se počutim bolj ok, večinoma brez slabosti in z več energije. V tem mesecu sem imela kar hude glavobole in tudi slabo mi je bilo. Baje zaradi nizkega pritiska. Zdaj pa čakam na morfologijo, ki jo imam ta teden in upam, da bova lahko šla oba. Danes me bolj konkretno nekaj "boža od znotraj" in mislim, da je to najin user posted image Že kakšnih 14 dni nazaj sem čutila nekaj mehurčkov, potem čez en teden spet in v soboto malo, danes pa je bolj vztrajno to... me res zanima, če je to to...

(odgovor članu Novemberček2020)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: NOVEMBERKE 2020
22.6.2020 15:09:05   
nosecka30*
Pozdravljene user posted image Moje počutje je zaenkrat super, včasih me v ležečem položaju malce špikne, ampak ni nič takega, ko se premaknem je takoj ok. Novembrček2020 žal jaz nimam nobenega pametnega nasveta za lajšanje hujših bolečin user posted image upam, da ti bo hitro minilo. Mogoče kakšen pas oz tisti športni trakovi? Voziček imam bolj ali manj ogledan (po spletu), ga bom šla pa pred nakupom sprobat v trgovino, če je tudi za vozit ok. Se mi zdi to zelo pomemben nakup, saj se res veliko uporablja, tako da tu si bom privoščila user posted image .
Tuttifrutti tudi jaz na trenutke v zadnjem tednu začutim kakšen mehurček, pa tudi nisem ziher ali je to user posted image user posted image

(odgovor članu tuttifrutti)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: NOVEMBERKE 2020
6.7.2020 16:26:23   
*snowflake*
Sara, nosecka, danes morfologija, kajne? Javita kako je bilo.
Drugače pa evo, se še jaz malo javljam, počutim se dobro, se mi trebušček že precej vidi, apetita imam spet dovolj, morfologije še nisem imela, čutim otroka pa tudi še ne. A ve ga že čutite? Jaz sem itak 19 tednov, tako da je verjetno še prezgodaj. 
Se mi je pa zgodilo to, da mi je pod levo pazduho malček otekla bezgavka in sem že vsa panična spraševala sestro in prijateljice, pa zgleda, da se to rado pojavi, baje zaradi mlečnih žlez, da se neki lahko zaštopa. Vseeno bom povprašala še ginekologinjo, ampak vseeno.. raje povem, da ne bo še katera prehitro panična preden ji zdravnik tega ne razjasni.
Upam, da se sicer vse počutite dobro ☀

(odgovor članu nosecka30*)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: NOVEMBERKE 2020
6.7.2020 20:00:22   
nosecka30*
Pozdravljena! Ja danes sem imela morfologiji, vse bp user posted image user posted image user posted image partnerja sem imela s seboj, tako da je tudi on bil čisto ganjen user posted image fantek pridno raste, meni pa trebušček tudi, zdej ni več videt napihnjen, ampak se vidi da je nosečnost user posted image je pa celotni pregled user posted image skrival obrazek za rokicami, tako da G nikakor ni mogla naredit lepe slikce obrazka za domov. Gibe čutim že kakšen dober teden, tsko zvečer ko se uležem, je pa lepo nežno user posted image user posted image
Drugače pa je počutje super, kakšno popoldne me edino čisto zdela utrujenost. S tvojo bezgavko bo sigurno vse ok.
Sara kako si ti?

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: NOVEMBERKE 2020
6.7.2020 20:09:45   
*snowflake*
Ooo, kako lepo💖 sem zelo vesela zate! Joj, že komaj čakam, da bom tudi jaz imela morfologijo. Še tri tedne.
A zdaj že dovolijo prisotnost partnerja? Ker meni so rekli, da moram priti sama.
Ja, jaz tudi upam, da bo vse ok s to bezgavko. Samo bom pa bolj mirna, ko mi bo še ginekologinja to povedala. 

(odgovor članu nosecka30*)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: NOVEMBERKE 2020
6.7.2020 20:36:54   
nosecka30*
Hvala user posted image meni je na pregledu v 17. Tednu rekla, da na morfologijo lahko pride partner. Sem pa danes zjutraj preverila še na strani ZD, pa je pisalo, da lahko pride user posted image držim pesti, da boš svojega lahko peljala seboj. Pri meni je trajal pregled dobrih 20 min, se je res posvetila in nama user posted image pokazala in razložila,in se zelo trudila za slikico obraza, vendar se mali ni dal user posted image res lepa izkušnja user posted image tudi za partnerja.
Sva bila tako navdušena, da sva šla končno v trgovino, pogledat tisti voziček, ki sem si ga po spletu izbrala in ga kupila. tako da prvi nakup sm=duda.gif]končno opravljenuser posted image zdej pa počasi naprej user posted image

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: NOVEMBERKE 2020
7.7.2020 16:24:56   
Sara92
Pozdravljene, tudi jaz sem vceraj uspesno opravila morfologijo, puncka bo in vse je v redu :) si je pa zdravnica res vzela cas in vse podrobno pregledala in pokazala, je pregled trajal 50min. Zdej sem v 21t in 5d, brce pa cutim ze 2 tedna, joj kako lep obcutek je to ❤️ Drugace pa je kr aktivna, se sploh ne ustavi brcat, pa vedno mocneje 😂 Pocutje je super, imam pa obdobja nizkega pritiska (sploh ko je bolj vroce zunaj) in utrujenost kr pogosto cutim. Ampak ok, oboje je malenkost glede na slabosti iz prvih mesecev 😁 se pa ne redim lih prevec, ceprav jem in res nisem nikoli lacna..od zacetka do sedaj sem na +1,9kg..

(odgovor članu nosecka30*)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: NOVEMBERKE 2020
7.7.2020 17:18:10   
*snowflake*
Čestitke Sara tudi tebi 💖 že komaj čakam, da pridem še jaz na vrsto. Uživajta kolikor se da 😊 naj pa povem, da sem sama imela danes spet pregled za pritisk in so mi postavili diagnozo sindrom bele halje, tako da sem vesela, da nimam dejansko teh težav! Super novica. Potem mi je pa še sodelavka posodila angel sound, da je lahko tudi očka slišal svoje dete - neprecenljivo 💖 
A potem vidve že čutita prav brcke? Ker pravijo na začetku, da se to čuti kot kakšni metuljčki.. nekaj takega čutim tudi že sama, ampak nič konkretnega. 

(odgovor članu Sara92)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: NOVEMBERKE 2020
7.7.2020 17:32:57   
Sara92
Super novica, mogoce si bila samo malo bolj zivcna in v pricakovanju med pregledom, pa je zrastel pritisk ;) Meni so mamice govorile, da najprej cutis mehurcke in metuljcke, pa mi je blo cudno zakaj jaz nic ne cutim, sm bla kr neucakana 😭 potem me je prvic brcnla, pa sm najprej mislila, da mi zelodec nagaja.. pa mi je mama povedala, da je to sigurno bla brca.. naslednji dan pa se ni ustavila brcat in se je res cutlo kot brca oz. da se pac nekam zabija 😂 

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: NOVEMBERKE 2020
7.7.2020 18:57:26   
*snowflake*
Ja, sigurno je tudi to, da sem živčna, če je vse ok in kaj bo pregled prinesel, je pa zgleda tudi to, da ko mi nekdo od pristojnih v zdravstvu meri pritisk, avtomatsko ratam ful živčna, ne vem zakaj, vem pa, da si ne morem pomagat. In to je to. Ko si pa merim doma, imam pa pritisk čisto ok. No, samo da je mimo in upam, da bom zdaj malo bolj mirna na pregledih. Sicer pa si moram preventivno še vedno meriti 2-3x na teden in vsakič dan pred pregledom pri ginekologinji.
O ful dobro 😊😊 potem počasi zgleda, da čutim tudi jaz. Navdušena 😊 ampak tapravo itak še pride. 

(odgovor članu Sara92)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: NOVEMBERKE 2020
8.7.2020 20:35:30   
nosecka30*
Sara super, da je tudi bilo pri tebi vse bp user posted image tudi meni kg ne grejo nič gor, ampak ni noben nič rekel, da bi me kaj zaskrbelo. Jem normalno, lačna nisem user posted image . V bistvu niti ne vem točno koliko sem šla gor, od prvega pregleda v 12. tednu sem na istem, sedaj sem v 21. Sem pa v tistih prvih tednih dobila cca 2-3 kg gor (karantena/začetek nosečnosti).
Snowflake tudi zate sem vesela, da imaš pritisk ok user posted image Mpri brcikah je pa pri meni tako, da prve dneve nisem bla ziher ali je to to ali ne - res so bili kot eni mehurčki v črevesju, sedaj je malo močneje (še vedno precej nežno). Najbolj čutim, ko ležim. Je kar aktiven user posted image user posted image
Sta bili kaj na morju oz ali mislita kaj it? Jaz sem bila nekaj dni sredi junija na slovenski obali, ni bilo še nič gužve in je bilo prav fajn. Sedaj pa nevem - šla bi se malo kopat, ampak ne bi pa ravno izivala situacije.

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: NOVEMBERKE 2020
8.7.2020 21:01:39   
Sara92

Snowflake sej niti nic cudnega da si imela ob pregledih visji pritisk, prve preglede smo res imele ob najhujsem moznem casu.. ze tako se dvigne zaradi situacije same, potem pa se ta virus pa ukrepi v zdravstvenih domovih 😢 upam, da se do novembra stanje popravi, nocem lih sama rodit 🙈

Kar se tice morja - sem bila junija 10 dni v dalmaciji in sem res uzivala, plaze so bile prazne 😁 drugace sem z obale doma in dol ne mislim hodit na morje, povsod guzva, premalo prostora, pa ne bi rada tvegala. Ce ne zaprejo mej, bom avgusta spet sla dol, hodim na bolj samoten kraj, tko da se lih ne bojim.. Mi je pa res pasalo plavat al pa vsaj se namakat v morju.. potem nisem imela obcutka tezkih nog, lazje sem zaspala zvecer, pa se kepica je brcala med namakanjem 😂

(odgovor članu nosecka30*)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: NOVEMBERKE 2020
9.7.2020 16:41:31   
*snowflake*
Jaz sem pa kar naprej lačna zadnje 2-3 tedne, karkoli pojem gre kar čez mene, želodec prazen. In jem na eno uro skos. Sem prav smešna sama sebi. Sem pa od prvega do drugega pregleda celo zgubila mal zaradi pretirane slabosti in bruhanja verjetno, zdaj si pa sploh ne upam na tehtnico, ker skos jem, bom počakala do pregleda 😂
Ja, sej res ni čudno nič, da sem imela visok pritisk. Korona, kaj bo prinesel prvi pregled, ali je vse v redu... Se ne čudim v bistvu. No, samo naj zdaj ostane tako pa bo super. A je bilo vaju kaj strah, ko sta šli na morfologijo? Mene je itak vsakega pregleda strah, joj, čeprav se tudi hkrati zelo veselim 😊 že toliko časa je minilo odkar sem nazadnje videla detece, komaj čakam 💖
In kar se tiče brckov, zgleda da je to to, moj začetek.. mehurčki in to.. wiwi :)))
Na morju sva pa tudi midva že bila junija in je bilo top, nobene pretirane gužve, lih prav ljudi in super okolje. Uživala sva res. Zdaj pa kakor vidim, se spet vse slabša in vprašanje kaj bo... Če bo bolje, mogoče še skočiva kam za podaljšan vikend, ostali dopust bom pa raje prišparala, da grem dva tedna prej na porodniško. Me že zdaj mame v službi želijo ozavestiti, da mi bo tako lažje, ker je zadnji mesec baje že zelo težko hoditi v službo.. tako da mogoče mi bo pa boljše. Pa itak sem bila zdaj, podaljšan vikend si pa še vedno lahko vzamem, če mi paše. Slovenska obala pa meni ni ravno neki, sovražim gužve, letos bo pa še toliko slabše, ker so ti boni in bodo vsi rinli na našo obalo. Bom bone raje porabila za kak drug kraj v Sloveniji, jih je ogromno čudovitih in po možnosti brez večjih gužv. Se je pa morje baje spet ohladilo. Letos je bolj slab začetek sezone. Sej pa še bo boljše. Samo korona naj gre 😊

(odgovor članu Sara92)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: NOVEMBERKE 2020
18.7.2020 10:01:07   
nosecka30*
Pozdravljene, kako ste? Mene je včeraj zadelo, da imam samo še 4 mesece do PDP - se mi zdi, da čas kar bežiuser posted image počutje je še vedno super fajn, imam pa občutek da me začenja v popoldanskem času trebušček precej tiščat, kot da mi je koža premajhna user posted image se na polno mažem z weleda oljem, ker imam kožo po telesu precej izsušeno, še nikoli tako. Vi kaj uporabljate? Brcike se po tudi z vsakim dnem bolj pogoste in močnejše user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: NOVEMBERKE 2020
19.7.2020 7:37:45   
Radenska23
Heeej! 🙋‍♀️ Jaaa, norooo hitro gre cas! Ze krepko cez polovico, jutri sem 25. Teden!! Tudi trebuscek pridno raste, zdaj koncno izgledam 🤰, ne samo napihnjena 😁 ceprav pri meni lezi dokaj visoko, se mi zdi da kar gor v zelodcu ze.... In tudi zgleda tko, kot da sem se fuuul najedla 😁 so mi pa pikniki smrt! Kakor jih obozujem (in hrano 😁), me potem vedno vsee tok boli... Moram res pazit, da ne pojem prevec, ce ne imam obcutek, da mi bo koza pocla ^^ se pa tudi jaz pridno mazem z oljcki 💪

Baje naj bi bila puncka 💓 samo je rekla gin, da pri punckah niso 100%,ker lahko skriva svojo pistolo 🤣 samo da bo vse ok 💓💓Brca pa tudi mene vsak dan bolj, sploh zvecer! 
Kako ste ostale 🤰? 🌞🌞

(odgovor članu nosecka30*)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: NOVEMBERKE 2020
19.7.2020 12:13:01   
*snowflake*
Pozdravljene 😊 evo, se javljam tudi jaz. Počutje je dobro, trebušček raste, apetit pa tudi 🙄 stalno se mi je, zadnje čase celo precej sladkarij in koruze 😂 Meso mi še vedno ne gre, ostalo pa nekak že jem vse. Tudi jaz imam kar suho kožo pa je nikoli nisem imela, zato me dosti koža srbi, mažem se z jojobinim oljem. 
Že komaj čakam, da grem na morfologijo, res jo bom imela zadnji čas, ne vem zakaj so tako razpotegnili. Še en teden moram počakat. Me že tako firbec matra kaj bomo imeli. Že razmišljate kaj o imenih? Drugače pa tudi otroško sobico začenjava pripravljat.
Brcike že čutim vsakodnevno, je kar aktivno dete 😊 Je res nekaj posebnega tole 💖 

(odgovor članu Radenska23)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: NOVEMBERKE 2020
19.7.2020 20:24:45   
tuttifrutti
Pozdravljene tudi od mene 🤗 tudi jaz sem že v 25. tednu in gre res hitro. Sem v redu, trenutno na dopustu (se potepava po Evropi) in ugotavljam koliko zmorem. Sem ok, a hitreje utrujena in občasno mi je še slabo. Midva imen še nimava, bova pa izbirala za oba spola, saj nisva želela vedt kaj je. Je pa otrok živahten, predvsem ko kaj pojem 😊 trebuh pa mažem z mandljevim oljem, zdaj na dopustu pa kar s kremo za telo... 

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?