|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 19 20 [21]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBERKE 2020
22.12.2020 11:39:52   
*snowflake*
Ja, v posteljici še vedno ne spi, samo po rokah in z nama v veliki postelji 😁 nekako sem se sprijaznila, da verjetno še nekaj časa ne bo..verjetno potrebuje bližino in občutek varnosti tako da bo to tudi dobil. Pa upajmo, da bo enkrat kakšna prelomnica na tem področju 😆 ja, sem zelo neprespana, ampak nimam kaj. Biti mama ne pomeni dopust, ampak služba 24 ur na dan.. to pomeni tudi odrekanje.. vsakič bo nekaj.. 

Drugače je pa neprecenljivo ga stiskat, poslušat njegovo brbljanje in ga gledat..❤ smo pa že en mesec stari, no že več v bistvu.. jutri bo 5 tednov..imamo pa ta teden že prvi redni pregled pri pediatru...kako ste kaj ve punce? 

(odgovor članu nosecka30*)
Neposredna povezava do sporočila: 501
22.12.2020 14:55:00   
tuttifrutti
Pozdravljene punce!
Najprej iskrene čestitke vsem ob rojstvu vaših otrok. user posted image user posted image

Čas res hitro beži, naš mali je star že dva meseca in sploh ni več tako majhen (rodil pa se je res lahek - imel je manj kot 2500 g), po tehtanju doma ima že blizu 5 kg. user posted image Je dojen in dodajamo adaptirano mleko. Najin sicer spi v svoji posteljici, a večinoma ne zaspi tam - zaspi pri nama v naročju. Očitno rabi bližino in ja zaradi tega je težje nam staršem, včasih komaj gledam, ko ga uspavam, a je vredno. Ob njegovem naasmehu pozabim na vse neprespane noči.
Raste hitro in se pozna tudi drugače - že kar dviguje glavo, opazuje okolico, se dotika igrač (verjetno še bolj nenamerno) in malo manj spi.
Imel je nekaj krčev in sva imela nekaj noči, ko sva bila pokonci do jutra. Zdaj pa nekako zaspi okrog 1h ponoči in spi cca. 4 ure, nato dobi za jest in spi še nekaj ur. Se ne pritožujem user posted image
Veselim se praznikov, da bomo vsi skupaj doma in bomo uživali naše prve praznike kot družina. Malo bomo šli tudi k dedkom in babicam, da bo malo bolj pestro. :) Drugače obiskov nimamo, se držimo zase, a vseeno upam, da bo kmalu boljše in bomo lahko tudi kam šli.

Vsem vam želim lepe praznike in obilo crkljanja z vašimi user posted image

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 502
30.12.2020 11:34:20   
*snowflake*
Najprej ene lepe praznike vsem! Upam, da zelo uživate in se crkljate! Novo leto 2021 pa naj bo predvsem polno socialnih stikov z vsemi, ki jih imate radi, brez strahu pred virusi. Torej, naj izgine ta virus že enkrat, da spet normalno zaživimo. Leto 2020 pa naj ostane v najlepšem spominu na naše male zakladke❤Tuttifrutti, ja, ne govori, naš ima danes 6 tednov in je že marsikaj novega, ampak so baby steps... glede spanja je še vedno enako, ni šans, da spi v svoji postelji.. ampak sem se pač sprijaznila in se crkljam dokler se lahko, ker bo še prehitro spal sam.. uzivam skratka v njegovi družbi neizmerno.. Smo pa še vedno v izolaciji, nismo se videli še z nobenim od družine, ker so v drugi regiji, pa tudi strah nas je zaenkrat še korone... se pazimo... bomo videli kaj bo prinesel čas, ker se že zelo pogrešamo z družino in tudi želijo si videti svojega novega družinskega člana. Nosecka30*, Sara, kje se vidve skrivata s svojo štručko? En topel objem vsem štručkam🥰

(odgovor članu tuttifrutti)
Neposredna povezava do sporočila: 503
3.1.2021 8:48:17   
nosecka30*
Tudi. Asm vsem srečno, ctkljanja polno in pa ZDRAVO novo leto! ❤️ Čas gre noro hitro, moj ima jutri 6 tednov. Je zelo firbčen, vse ga zanima in vsaka stvar ga zmoti, tako da čez dan se zadnje dni precej namatrava da ga podnevi uspavava, ponoči je zaenkrat uredu, prespi 5 ur skupaj. Edino na sprehodu zunaj trdno spi, tako da svak dan vozičkam vsaj kašno uro. Smo pa imeli nekaj težav pred prvim obiskom pediatra, ker je veliko jokal 2 dni skupaj in nisva vedela kaj bi bilo, kar naprej je hotel jesti, če pa ni bil na joški je pa jokal. Zaključek je bil, da je precej požrešen in se preveč napoka, potem pa ga vse boli - izbruhne pa nikoli nič in vse dol pogoltne kar mu nazaj pride pri podiranju kupčka🙈 tako da od takrat naprej si črpam mleko in nu po flaški odmerjam obroke, in je veliko veliko bolje. Sem pa sama malo žalostna ker ga ne dojim in pogrešam to crkljanje 🥰 Mi smo nekaj malega obiskov imeli - babici in dedka in stric so ga prišli pogledat, tega nisem mogla odreči, ampak z maskami pa tudi vem da so vsi bolj doma in so kolikor je le možno v izolaciji od sveta. Tudi jaz upam da bo tole leto 2021 spet življenje vrnilo čim bolj na stare tire! *snowflake* si se uspela kaj naspat? 

Neposredna povezava do sporočila: 504
4.1.2021 23:40:53   
Sara92
Pozdravljene, najprej srecno, veselo in predvsem zdravo novo leto 😊Cas dobesedno leti odkar sem rodila, v sredo bo ze 7 tednov 😍 vsak dan se cudim kako hitro se vizualno spreminja, kako pridobiva na moci, opazuje in raziskuje na pouno.. vsak dan me tudi preseneti s cim novim.. npr danes je ob podiranju kupcka z nogicami plezala po meni.. jo je prav zanimivo za gledat 😂 smeji se tudi ze na pouno in vedno bolj je zgeckljiva 😂😍  za nami je tudi ze 8 prespanih noci, tudi na sprehodu vedno trdno spi. Nekaj casa nazaj smo imeli malo problemov s prebavo, dan, dva jo je napenjalo in takrat sem nehala jemati sirup za slabokrvnost pa se je uredilo (v porodnisnici so mi sicer povedali, naj nadaljujem s sirupom, da to nima vpliva na dojenje in otroka...) :) dojim zelo malo, tako da je vecinoma na formuli, ma vazno da pridobiva na tezi :) Med prazniki pa smo bili na obisku pri mojih starsih na obali.. joj kako so jo razvajali, sva si tudi midva s partnerjem odpocila, je kr pasalo 😁 pa tudi na obali je vse bolj sprosceno kot v LJ, se da normalno zivet 😌

(odgovor članu nosecka30*)
Neposredna povezava do sporočila: 505
8.1.2021 11:42:15   
*snowflake*
Ojla punce! Evo, ravnokar je zaspal, na meni in dojki spet. Ga po nekih ''pravilih'' lepo podojim, podremo kupčka, mogoče še malo podojim in še budnega dam v zibko in ni šanse... jok... spet ponovi vajo in isto... ga poskusim samo malo potolazit, dam notri, spet jok... tako da zdaj spi na meni, jaz sem pa že kar precej utrujena. Ponoči je spal v prvo tri ure, potem pa zbujanje na eno uro, tarnanje, poskusim vse, on spet čez eno uro... sem kar neprespana, moj pa tudi težko potem dela. Tako traja zdaj že kak teden.. nazadnje je dobro spal ponoči iz starega na novo leto.. tako da pri meni ni ravno v rožicah to spanje.. sem že kar polomljena, hrbet ubija😂 bom kar iskrena in povedala tako kot je kljub temu, da vmes pa uzivam v njegovih nasmehih, raziskovanju in ljubkosti🥰🥰 ko vozičkava pa lepo in trdno spi, ampak seveda ko je vreme, da lahko greva ven, danes spet pada sneg in ne moreva nikamor. Me veseli, da vsaj vi spite. Sej nekako se navajam na to, da ni niti malo lahko😂 do mature bo že boljše 😂 dojenje nama pa dobro gre, je tudi nama lepo steklo in mali je pravi požeruh, v dojenju uživava, končno so me nehale boleti bradavice, očitno so se malo navadile 🙂 a mi poveste prosim svoje izkušnje kako dajete svoje štručke spat? Podnevi in ponoči? Da tako lepo brez težav spijo..☺

(odgovor članu Sara92)
Neposredna povezava do sporočila: 506
12.1.2021 10:00:50   
nosecka30*
Snowflake da ne boš mislila da je pri nas vsak san glede spanja idealno 🙂 ampak če nam rata 5 od 7 dni spati v kosu 4-5 ur sem zelo vesela 🙂 da je tako se res trudim z rutino - čez dan je na cca 3 ure čim bolj isto uro vsak dan, tako da je okoli polnoči zadnji obrok in potem večinoma spi nekje do 5h. Vcasih malo vec, vcasih nalo manj. Tako ima 7 obrokov dnevno. Približno vsak dan tudi probam isto uro na sprehod, zvečer nega ... skratka čim bolj imeti nek urnik, kolikor gre seveda 🙂 je pa tako da zadnje dni ko je malo večji tudi več noče zaspat sam v posteljici. Zaspi v naročju ali pa da leži skupaj z nama. Ampak ko trdno zaspi ga prestaviva v njegovo zibko in potem lepo spi naprej. Če ga hraniš vsako uro mogoče na obrok premalo/preveč poje pa se ti zato zbudi? Moj je jedel preveč in je potem skos jokal, jaz sem mislila da je lačen ali pa da ima krčke pa sem ga skos pristavljala (ker mi je patronažna rekla, da dojen otrok nikoli ne poje preveč, da itak izbruha če bi bilo preveč, in mora imeti prvih 6 tednov neomejen dostop do prsi). No potem pa sva s pediatrinjo pa prvem pregledu ugotovili da mogoče vseeno poje preveč, ker ima tako trd trebušček in ga vse žuli, namesto da bi izbruhal pa je še tisto nazaj pogoltnil. Ko sem si prvič izčrpala mleko da sem sploh videla kok ga imam, me je skoraj kap, je bilo 2x toliko kolikor naj bi pojedel. Zato zdaj že 3 tedne črpam in mu dajem po flaški, zadnjih nekaj dni ga začenjam spet dojit 1x ali 2x na dan pa še to samo iz ene dojke, da ne bi bilo preveč. Je črpanje malo bolj zamudno ampak smo pa vsi bolj naspani in zadovoljni 🙂

Neposredna povezava do sporočila: 507
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 19 20 [21]
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 19 20 [21]
Pojdi na:

Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.

prevara
bybyka_1987

kaj bi storile ce bi izvedele po parih letih(npr.3) da vas je partner na zacetku vajine zveze prevaral?

razsla bi se,saj prevare ne more odpustiti (44%)

bi mu oprostila (56%)

Število vseh glasov: 444

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!