|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroška soba - ideje za stene
14.9.2007 13:53:45   
livia
Živjo!
Selimo se in atamala bo sedaj dobila svojo sobo. Pohištvo bo večinoma v beli barvi.
Kaj predlagate kako naj pobarvamo stene, ali kaj narišemo gor? Kje se dobi kake šablone za risat na stene, s čim se to riše,.....?
Sedaj ima v sobi nalepke iz BB, vendar bo ta soba veliko večja in ne bodo prišle do izraza.
Prosim za čimveč idej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroška soba - ideje za stene
14.9.2007 14:00:37   
Strawberrie Cherrie
Jaz bi nribici a tvojem mestu vzela projektor in risala po steni. Predvsem zaradi belega pohištva. Kakšne pisane zadeve ala ribice ali safari. 

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroška soba - ideje za stene
14.9.2007 14:09:30   
cmokec
Preko ebay-y smo naročili velike stenske nalepke in nalepili. So pa tudi narisani motivi izredno lepi, samo ne vem, kako so obstojne barve, ker že pri nas vsak otrok z dlanjo po nalepki boža. Ker otroci gledajo tudi z roko, a se narisano potem razmaže?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroška soba - ideje za stene
14.9.2007 14:17:40   
livia
Cmokec, a lahko prilepiš kak link do te strani na ebayu?

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroška soba - ideje za stene
14.9.2007 15:06:46   
lukec
Naš ima sicer majhno sobico, sem mu pa na stene risala kar sama, ko sem še bila noseča. Niso prave umetnine so pa enkratne ..

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroška soba - ideje za stene
14.9.2007 15:14:22   
Anonimen
jaz sem najprej razmišljala da bi jima mož narisal kake šponske zadeve na stene, ker res obvlada slikarijo. ampak sva se potem premislila in se odločila, da jima bova na stene raje obesila kake slike otročke, kar lahko če se zadeve naveliča hitro zamenjaš, da pa prebarvaš uno sliko na steni zna bit pa kar problem.

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroška soba - ideje za stene
14.9.2007 15:20:22   
suzanamai
Midva sva mu sobo pobarvala na njegovo željo rdeče, potem sva narisala rumeno cesto in gor nalepila nalepke cars, ki sva jih kupila v bušiju. So precej drage ampak se splača, so kvalitetne in jih po mili volji prestavljaš.
Slike so v mojem albumu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroška soba - ideje za stene
4.10.2021 13:48:15   
Maja91
Jaz sem kupila velike stenske nalepke pri INSPIO in so zares lepe. https://www.inspio.si/
So narejene iz folije, ki spominja na tkanino in je prijetna na otip. Nalepke nad posteljo ustvarijo prijeten občutek. Čudovito poživijo otroško sobo. Toplo priporočam. user posted image

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?