|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porod LJ ali NM?
25.2.2020 9:34:37   
Lelly28 RR
Pozdravljene, mene pa zanima ali je katera rodila tako v LJ kakor v NM? Slišala sem, da je osebje v NM precej neprijazno, vendar v LJ prerežejo veliko presredkov. V prvo sem rodila v LJ, sedaj v drugo pa malce oklevam, saj smo se preselili v NM in imam porodnišnico 2 min stran, med tem ko prijaznost v času poroda in prve dni mi je zelo pomembna. Kakšne so kaj vaše izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: porod LJ ali NM?
3.3.2020 1:29:43   
MacB
Prijatelj in njegova sta se isto odločala med tema dvema, pa sta se na koncu za LJ izključno iz enega razloga - če bi bilo pri porodu karkoli narobe, so vse mašine v LJ. Kar se tiče osebja v NM pa bo kdo drug povedal.

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: porod LJ ali NM?
5.3.2020 21:04:30   
Rdeč avto
Sama sem prvo rodila v NM. Me je bilo kar malo strah, ker sem bivakirala v porodnišnici ravno v casu poletnih dopustov. Na koncu se je vse lepo izteklo in se bi se 1x odlocila enako.


Ko je prislo do komplikacij je bilo od prve omembe CR pa do rojstva otroka točno 15 minut.


(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: porod LJ ali NM?
12.3.2020 10:24:59   
Lelly28 RR
Rdeč avto kako si bila pa zadovljna z osebjem v bolnišnici?

(odgovor članu Rdeč avto)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: porod LJ ali NM?
9.5.2020 21:51:35   
Rdeč avto
Načeloma so bili vsi vredu razen ena zdravnica je imela za moje pojme grob pregled (je od moje sestre ginekologinja, ona je ful hvali). Ko sem rekla,da boli je rekla ja kako boste pa rodili, predihavajte...bila sem brez enega popadka, čisto zaprta. Na koncu sem imela CR.
Pa 1x je prišla ena pediatrinja in me je ošpotala, ker sem imela nastavek za dojenje. Prvi dan sem dojila brez, pride ena sestra in reče da rabim nastavek za dojenje, mi ga partner prinese, drugi dan ni prav ker ga uporabljam.
Nastavek sem potem po cca. 2 tednih popolnoma opustila.

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: porod LJ ali NM?
15.5.2020 20:23:41   
Lelly28 RR
Aha torej nisi najbolj zadovoljna sklepam iz prebranega user posted image

(odgovor članu Rdeč avto)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: porod LJ ali NM?
4.2.2021 23:25:07   
MacB
Lahko pohvalim vse osebje v porodni sobi. Na oddelku pa bi pričakoval več občutka. Govorim za LJ. Bi šla pa še enkrat, ker pomoč v porodni sobi pomeni največ.

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: porod LJ ali NM?
5.2.2021 9:40:41   
LoveMyKids
Trikrat rodila v NM (enkrat nedonosencek), pa grem se cetrtic. Dovolj zgovoren podatke, a ne? Babice v porodni sobi so prijazne, nezne, cutece, skratka cloveske. Zdravniki profesionalni. Tudi na oddelku ni tako hudo kot se lahko vcasih bere na forumu.
Sicer pa, kaksen si ti do sester in drugega osebja, taksen odnos dobis nazaj. Vsi smo samo ljudje. 

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: porod LJ ali NM?
2.3.2021 23:00:35   
LoniRR
Prvic rodila v Ljubljani pa sem se v drugo zaradi korona ukrepov raje odlocila za Kranj. No pa mi ni bilo zal. Ni primerljivo tako, da bi raje izbrala NM. 

(odgovor članu LoveMyKids)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Resnična zgodba: Za mojo novorojenko, poko...
Žalostna, prežalostna zgodba mame, ki ji je otrok umrl v trebuhu! Hkrati pa poziv vsem staršem, naj sprejmejo vse nepres...