|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   posvojitev.si
3.4.2008 8:28:46   
anadejka
Živjo, danes sem slučajno našla to stran: http://www.posvojitev.si/
Mora bit bolj nova, ker sem šele zdej naletela nanjo, pa dostikrat gledam okol posvojitve.
A je komu kej poznano.Jest sm full skeptik, pa mi deluje tko full sumljivo, glede na to da ni nobenih podatkov, kdo sploh so.Pa tut nadomestno materinstvo, je baje pri nas protizakonito, tko da mi to res "smrdi".Ampak ne vem no, mogoče se pa motim.
Kaj pa vi mislite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: posvojitev.si
3.4.2008 10:04:18   
agnes
Tudi sama sem opazila to stran in sem prepričana, da je stvar zelo sumljiva. Nadomestno materinstvo pri nas ni dovoljeno. In nobenih oprijemljivih podatkov o tem, kdo je za celo zadevo.

lpA

_____________________________

Biti moramo pripravljeni, da se odpovemo življenju, ki smo ga načrtovali, da bi zaživeli življenje, ki čaka na nas. -j.c.-

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: posvojitev.si
3.4.2008 10:16:33   
Anonimen
Zakonita posvojitev brez birokracije.
Nadomestne matere

user posted image

Nelegalno itak. Pa da otroka dobiš v 4-12ih mesecih....od kje žeuser posted image
Fak no, kako lahko dovolijo da je to gor......

(odgovor članu agnes)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: posvojitev.si
3.4.2008 18:32:11   
Taula
Mogoče je to ta varianta, ko posvojiš iz tujine in plačaš za otroka mastne denarce.user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: posvojitev.si
3.4.2008 18:43:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Mogoče je to ta varianta, ko posvojiš iz tujine in plačaš za otroka mastne denarce.user posted image user posted image


Pri posvojitvi iz tujine ne plačaš otroka. Plačaš svoje bivanje v tuji državi, sodišča, njihove postopke....ne kupiš otroka. Pa tud pri posvojitvi iz tujine gre vse preko naših centrov za socialno delo. Z veliko birokracije. Tle pa oglašujejo posvojitev brez birokracije pa verjetno tudi  brez preverjanja posvojiteljevuser posted image , pa še nadomestne matere(kar ni pri nas uzakonjeno)user posted image

Nategancija v glavnem za moje pojme.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: posvojitev.si
4.4.2008 7:20:59   
anadejka
Itak.
Se popolnoma strinjam s Karin.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: posvojitev.si
8.6.2008 10:32:00   
ž i v a
Nobena resna in zaupanja vredna organizacija ne deluje anonimno. Mislim, da več ni potrebno napisat.

_____________________________

********************************************
Društvo Živa - Informiranje, preprečevanje in zdravljenje neplodnosti
drustvo.ziva@gmail.com 040/ 219392
Zavod S.O.S, otroci in mednarodne posvojitve
sosotroci@gmail.com

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: posvojitev.si
19.6.2008 23:28:19   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: anadejka

Živjo, danes sem slučajno našla to stran: http://www.posvojitev.si/


no, stran je odstranjena, tako da je šlo sigurno za potegavščino...


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?