|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   posvojitev st.petersburg
12.8.2013 20:10:32   
čebelko
Živjo!
Ali kdo namerava izpeljati posvoitev iz St.Petersburga?
Midva imava zadevo v teku, pa nas zanima če je še kdo kje??

Če ste se oglasite!

< Sporočilo je popravil čebelko -- 12.8.2013 20:13:05 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
12.8.2013 21:10:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu čebelko)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: posvojitev st.petersburg
12.8.2013 21:54:29   
Anonimen
Delate prek prevajalke Jadranke S. ali imate kakšno drugo pot? Sprašujem, ker vem, da je ona pare želela usmerit v St. Petersburg in iskala par, ki bi šel prvi tja in ne v Moskvo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: posvojitev st.petersburg
12.8.2013 22:30:27   
čebelko
Bo že tako ja, nismo pa prvi na tej poti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: posvojitev st.petersburg
13.8.2013 10:35:07   
Anonimen
Potem povejte prevajalki, da si želite kontakt s predhodniki; naj jim piše če so zainteresirani in jim da vaš mail; načeloma so vsi ruski pari zelo kooperativni in boste z lahkoto prišli do tistih, ki so na isti poti. Vztrajajte, ker je izjemno pomembno, da vas je več na isti poti in si izmenjujete info! Torej, letos je navduševala nekatere pare, ki so želeli v Moskvo za St. Petersburg in pri tistih, ki jih jaz poznam ni bila uspešna, so se odločili za Moskvo. Torej če je vas navdušila in morda celo omenjala da je posvojitev v St. Petersburgu cenejša od Moskve bodite previdni in NUJNO poiščite ostale pare. Naj pove koliko otrok je že prišlo od tam z njenim posredovanjem. Imejte v mislih, da ni ona Moskve našla, ampak so to pot našli posvojitelji sami in poiskali njo za prevajanje! Vso srečo na vaši poti.

(odgovor članu čebelko)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: posvojitev st.petersburg
14.8.2013 9:58:03   
Anonimen
Koliko pa naj bi bilo ceneje?

Ima katera še več informacij? tudi mene zanima.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: posvojitev st.petersburg
15.8.2013 17:29:09   
Anonimen
Izzivi do del življenja. Cebelko, ne boj se poskusit nekaj novega. Naredi ali pomagaj narediti novo pot v Rusijo in vsi pari, ki bodo v prihodnje želeli posvojiti, bodo imeli še eno možnost več. Sama zelo cenim ljudi, ki poskusijo nekaj novega. Sigurno bo šlo v St.P. vse kot je treba in komaj čakam, da napišeš, kako poteka.

Srečno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: posvojitev st.petersburg
20.8.2013 17:31:49   
DaisyE
Srečno! In prosim info! Mene firbec daje, kako bo šlo tole iz St. Petersburga, pa ziher bo še komu prišlo prav.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: posvojitev st.petersburg
21.8.2013 7:40:53   
limonca*
Tudi mene zanima kako je s tem. user posted image Tako, da prosim za več info.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
21.8.2013 11:54:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: posvojitev st.petersburg
21.8.2013 18:59:07   
DaisyE
A takega?



user posted image   user posted image   user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: posvojitev st.petersburg
21.8.2013 19:01:41   
DaisyE
Na, pa ga ni. Se vidi, da sem ven iz prakse. Prav mi je, kaj se pa delam važno!!

Kje jaz? Kar doma - kuča posao posao kuča. Za nikamor! Zdaj sem po dopustu tako, da se malo bolj socialna. še kak teden, dva. user posted image

Upam, da se bo tale tema kaj razvila. Bi bilo fajn malo brati, kako prihajajo otročki domov.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: posvojitev st.petersburg
21.8.2013 19:05:36   
DaisyE
user posted image

Juhuhu! če kaj prav vidim, spet znam!!!!!!!!!!!!! user posted image

Hja, če si dober, si pač dober. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: posvojitev st.petersburg
23.8.2013 7:08:08   
limonca*
ooooo, lejo Daisy.. user posted image user posted image Kako ste?? Kolk ste zdej stari? bote šli še po kakšnega al mate dovolj? user posted image user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
23.8.2013 9:02:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: posvojitev st.petersburg
23.8.2013 17:14:48   
DaisyE
Bi, bi... ampak ne bo šlo skozi. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
23.8.2013 18:30:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: posvojitev st.petersburg
27.8.2013 22:43:36   
DaisyE
Ja, nas je ravno prav. Se tolažim. user posted image  Bi še lahko enga al pa dva kam stisnili. Itak to potem tako zgleda, da se vsi na 1 kvadratni meter dajo.

Moje pisanje? Vsake toliko me prime, ni pa organizirano, ne kontinuirano in ne cenjeno. Sem zgleda bolj šund. user posted image user posted image user posted image

Sicer pa ga mormo nehat sračkat, ker smetimo temo. user posted image  Upam, da tole ne bo zamrlo, bi bilo prav fajn, slišat, kako zgleda.

So pa posvojiteljske teme zgleda en tak bavbav, al kaj? Kot da o tem pa ne moremo govorit. Pa škoda, ko je pa tolk fajn. Isti problemi, kot v vsaki familiji, plus posvojiteljski bonus. Primer, kako to v praksi izgleda... Običajne debate o reprodukciji, pokrijemo nujnost atija in mame pri celotni zadevi, pa rast dojenčkov v trebuščkih in vse ostalo, kar sodi zraven, nakar naše starejše dete izbere punco s katero bi imelo majhne otročke in potem vehementno prijavi, da potem jih bo pač dalo stran. Ker tako to gre in tako je normalno. In potem sledi malo švicanja ob obrazložitvi, da tako pač navadno ne gre in da otroci načeloma, da je sreče bilo, ostanejo s tistimi mamicami, ki jih imajo v trebuščku. In potem sledi silno čudenje, da niso vsi prijatelji taki kot on. Kakšen pa ti je to svet!? user posted image user posted image user posted image  Je pa res, da vsa vprašanja počasi rastejo. Prvemu si vedno kos in ko z njim opraviš, si pripravljen na novega. Tako, da pravzaprav ni panike.

In res, res, res upam, da se bo čebelko še kaj javila in povedala, kako kaj gre.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: posvojitev st.petersburg
27.8.2013 22:45:33   
DaisyE
Vulkan je pa itak zakon! Naš je zdaj odkril, da obstaja možnost, da je tudi dinozavre vulkanski prah izbrisal, kar pomeni, da vulkanski prah pa res ni kar tako.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
29.8.2013 8:57:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
29.8.2013 8:58:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: posvojitev st.petersburg
30.8.2013 7:32:54   
limonca*
ja, ja, daisy, obvezno kak blog. user posted image user posted image

pa upam, d se avtorica še kaj javi in pove svoje izkušnje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: posvojitev st.petersburg
2.9.2013 23:15:41   
gigi1
Drage vse user posted image
Žal na posvojiteljska vprašanja nimam odgovorov. Nekako pa razumem težave in dileme, ki vas pestijo.
Moram pa naši Dejziki user posted image

Pestkam za vse user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: posvojitev st.petersburg
3.9.2013 10:02:30   
mateyka
jooooj, kake fore ma tvoj, DaisyE; za crknit - pa vse tako (tipično za otroke) logično user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: posvojitev st.petersburg
18.9.2013 12:51:10   
Anonimen
A res ni tukaj nikogar, ki bi delil izkušnje s posvojitvijo v St. Petersburgu. Morda bi olajšal marsikomu odločitev kam po otroka. O Rusiji je bilo sicer res že veliko napisanega, a kot je brati so izkušnje v različnih mestih različne. Podatkov za Moskvo, Perm in Sibirijo ni težko dobiti. O St. Petersburgu pa nikjer nič na slovenskih straneh :(

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?