|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pretirano slinjenje v nosecnosti
17.12.2020 13:01:47   
Elyn1
Pozdravljene,
na spletu berem, da je pretirano slinjenje eden izmed zelo redkih simptomov v zgodnji nosecnosti in kot zakleto, ga moram pobrat, poleg ze 4 tedenske celodnevne in nocne slabosti ter obcasnega bruhanja 😊Prav noben nasvet ali dieta za zmanjsanje zelodcne kisline mi ne pomaga, dobesedno zivim z vedrom ob postelji, saj se slina nabere v enormni kolicini ze takoj, ko jo izpljunem. Zvecer traja kaksno uro, da zaspim, ker se mi tako nabira, takoj zjutraj, ko odprem oci, je ze spet grozno.Je imela katera podobno tezavo in kako si je pomagala?Slabost in bruhanje sem se naucila obvladati, tole je pa res ze prav morece, saj ne vem vec s cim si se lahko pomagam, poskusila pa sem ze 1001 stvar. Srcno upam, da se v drugem tromesecju res vse umiri in ne bom zopet med “zelo redkimi” primeri. 😊 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pretirano slinjenje v nosecnosti
22.1.2021 21:41:15   
LoniRR
Ali je ze kaj boljse? Mene je grozno mucila zgago. Pred nosecnostjo nikoli tezav in sploh nism vedela kaj to je. Potem pa kar naenkrat zgalo, peklo in ni bilo videti konca. Sedaj sem rodila ampak zgaga ostaja oz. Se vraca ponoci tako kot v nosecnsoti. Ali to kdaj zgine? 😭

(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?