|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: previjalna miza
30.7.2021 7:19:24   
mojcy1


IZVIRNO SPOROČILO: mojcy1

Upam, da dobim kakšen nasvet...


Iskreno do nedavnega nisem načrtovala previjalne mize... Ker zanjo nimava prav veliko proatora, pa so me prijateljice mamice prepricale, da bo moj kriz tezko prenesel vsakodnevno previjanje na postelji/kavcu.... 
Zdaj gledam ozje previjalne, ki so maximum, ki ga spravim v stanovanje... Nekaj takega: https://www.zogicamarogica.si/izdelek/previjalna-miza-cam-orso-col-240
Ima katera izkusnje? 


https://www.zogicamarogica.si/izdelek/previjalna-miza-cam-orso-col-240

(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: previjalna miza
3.8.2021 23:12:48   
Tasykaa RR
mojcy1 uff ne predstavljam si brez previjalne 🙈 križ mi pomoje odpade 🙈 je pa res problem če imaš težavo s prostorom, problem zna biti pri teh določenih ožjih da so hitro potem premale, kaj pa mogoče predalnik ožji in potem če je možno deska nekak normalna-večja 🤷‍♀️ vsekakor boljše kot brez previjalne to je res 👍 kaj pa samo deska pritrjena na steno in se potem pospravi ☺ 



(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: previjalna miza
14.10.2021 22:06:08   
LoniRR
Ljudje imamo razlicne prioritete in previjalna je ena izmed prioritet kjer ne smes sparati. Midva sva jo dala delati po narocilu in jo imam ze 2,5 let pa je taka kot nova. Je imela svojo ceno ampak odtehta koliko jo uporabljam. 

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: previjalna miza
23.3.2022 21:36:59   
Lelly28 RR
tudi mi imamo manjše stanovanje, zato sem si v kopalnico naštimala previjalno mizico, ki se zloži na steno in tako ne zavzame skoraj nič prostora. Meni je TOP , ne zamenjam je, pa še super je ker v kopalnici imam vse kar potrebujem za previjanje na dosegu roke

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?