|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi znaki - pred testom nosečnosti
8.10.2020 8:57:07   
Anonimen
Zdravo!
Ker ste tukaj vse nove nosečnice, bi vas prosila če lahko malo opišete vaše znake še pred testom nosečnosti, da bo nam, ki na to srečo še čakamo malo lažje med čakanjem🙃
Torej, kakšni so bili čisti prvi znaki še pred testom? Pravijo, da so občutki isti kot pred M, je to res? Ker jaz imam vsak mesec isto, nek pekoč top občutek v maternici, boleče prsi, čutim križ,...in točno vem, da bo prišla M, zato mi je čudno da bi bili znaki kar isti.
Kako je bilo pa z belim tokom? Pred M je ponavadi opazen, ali je bil tudi pred testom nosečnosti?
Ali je bila kakršnakoli razlika, ki ste jo zaznale kot ponavadi v ciklusih? Da je bilo nekaj drugače kot sicer v ciklusih?In koliko pred M so se pojavili znaki?
Hvala vsem in želim vam lepo nosečnost🙃 Pa prosim, držite pesti, čisto malo, da uspe tudi meni☺️Tako zelo si želim...

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi znaki - pred testom nosečnosti
8.10.2020 9:20:48   
evkaliptus
Pozdravljena,Srečuješ se z vprašanji, s katerimi sem se tudi sama, preden sem zares ugledala + . Že na forumu sem prebrala, da so napisale, da tisti mesec, ko je bil test pozitiven, je bilo drugače. In sem težko verjela pa kaj hudiča je bilo tako zelo drugače; no res je bilo drugače in zaradi tega sem delala test že pred izostankom (čeprav, sem si strogo zabičala, da ga v izogib razočaranju ne bom)... jaz sem se počutila tako zelo drugače, da sem rekla, če test ne bi pokazal + je z mano nekaj hudo narobe. No pa da preidem k znakom:- prsi so me bolele in bile napete, ampak drugače kot pres M. Izrazito bolj napete in večje ter vsake toliko me je v njih špiknilo, kot neka elektrika... - tiščalo me je v maternici, kar me je prej samo na dan M, za kar je bilo pa še prehitro (ker sem vedela, kdaj sem imela ovulacijo). Pa pritisk je bil drugačen kot sicer, ko so me dajali krči.- bilo mi je slabo, če nisem jedla in sem zato morala zajtrkovati, kar prej nikoli nisem (prej sem pila kavo in je bil moj prvi obrok malica v službi)- bila sem neznosno utrujena- na sploh sem se počutila čudno... sploh ne znam opisat. 
Simptomi par mesecev prej, ko sem upala na + niso bili niti približno takni kot potem, ko sem bila zares noseča. In CB je res praktično takoj pokazal bledo črtico, čez en teden sem ga ponovila se je pa v sekundi pokazal + viden iz aviona🙂 
Res pa je, da ene nimajo znakov... jaz sem imela res izrazite in (žal) nekateri trajajo še vedno🙈
Želim ti, da kmalu ugledaš + 💜

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi znaki - pred testom nosečnosti
8.10.2020 9:22:42   
evkaliptus
Napisala bom še enkrat, ker vidim, da je objavilo grozno skrupucalo brez odstavkov...


Pozdravljena,

Srečuješ se z vprašanji, s katerimi sem se tudi sama, preden sem zares ugledala + . Že na forumu sem prebrala, da so napisale, da tisti mesec, ko je bil test pozitiven, je bilo drugače. In sem težko verjela pa kaj hudiča je bilo tako zelo drugače; no res je bilo drugače in zaradi tega sem delala test že pred izostankom (čeprav, sem si strogo zabičala, da ga v izogib razočaranju ne bom)... jaz sem se počutila tako zelo drugače, da sem rekla, če test ne bi pokazal + je z mano nekaj hudo narobe. 

No pa da preidem k znakom:

- prsi so me bolele in bile napete, ampak drugače kot pres M. Izrazito bolj napete in večje ter vsake toliko me je v njih špiknilo, kot neka elektrika...
- tiščalo me je v maternici, kar me je prej samo na dan M, za kar je bilo pa še prehitro (ker sem vedela, kdaj sem imela ovulacijo). Pa pritisk je bil drugačen kot sicer, ko so me dajali krči.
- bilo mi je slabo, če nisem jedla in sem zato morala zajtrkovati, kar prej nikoli nisem (prej sem pila kavo in je bil moj prvi obrok malica v službi)
-bila sem neznosno utrujena
-na sploh sem se počutila čudno... sploh ne znam opisat.  


Simptomi par mesecev prej, ko sem upala na + niso bili niti približno takni kot potem, ko sem bila zares noseča. In CB je res praktično takoj pokazal bledo črtico, čez en teden sem ga ponovila se je pa v sekundi pokazal + viden iz aviona🙂  



Res pa je, da ene nimajo znakov... jaz sem imela res izrazite in (žal) nekateri trajajo še vedno🙈 
Želim ti, da kmalu ugledaš + 💜 

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi znaki - pred testom nosečnosti
8.10.2020 11:34:45   
puncka.
Jaz sem pa imela vse znake iste kot pred menstro.. Pac napete prsi, bolecina v maternici, jajcnikih.. Napihnjena kot balon 😁 test sem delala dva dni pred M, ker smo delali na dojencku in iz ciste radovednosti. Ce bi gledala samo znake, bi sigurno mislila, da bo prisla menstra.. 😊 


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvi znaki - pred testom nosečnosti
10.10.2020 11:48:28   
Anonimen
Zdravo. Js vam pa moram povedat, da jaz znakov nisem imela. Tudi obicajno pred M nisem cutila nekaj posebosti, mogoce prsi, vecinoma je pa moja tecnobica kazala na to, da pride M.. Na dan, ko bi mogla M priti, nobenih znakov in se cel teden brez M nisem imela znakov. Test sem naredila en teden po izostanku in je seveda pokazal +. 


(odgovor članu puncka.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvi znaki - pred testom nosečnosti
10.10.2020 18:48:19   
beba92
Cisto prvi znaki so bili utrujenost, krci, vendar malo bolj drugacni kot pred M, mocnejsi izcedek, spikanje v jajcnikih 😊


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvi znaki - pred testom nosečnosti
26.10.2020 23:30:54   
LoniRR
Pri obeh nosecnosstih znakov pred pozitivnim testom prakticno ni bilo. Edino v druge sem enostavno cutla da je to to. V prve pa sem le sumila, ker menstruacije, ki je bila vedno tocna kr ni bilo. Pa poleg menstruacije je zamujal tudi mpj 3dnevni glavobol, ki je bil vedno prisoten. Drugi znaki kpt so slabost in krci pa so se pojavili kasneje. Glede bolecih prsi pa sem imela le v prvi nosencosti ksn teden. V drugi tega ni bilo. Lahko recem 2 nosečnosti v razmaku15 mesecev pa sta bili cist razlicni. Obakrat rodila puncko.


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvi znaki - pred testom nosečnosti
16.10.2021 7:48:48   
Anonimen
Da malo osvezim temo. Zaceli so se krci isto kot pred M, vendar so se potem spremenili in so bolj pekoce boleli. Prsi so tudi zelo bolele, bolj kot ponavadi pred M. In pa najbolj sumljiv znak je bil temen urin z mocnim vonjem ceprav sem veliko pila ker sem bila kar naprej zejna.... 
Nisem mogla verjet kaksno nasprotje prvi nosecnosti, pri kateri bi spala cel dan, zdaj zelo slabo spim, o kaksnem izcedku ne duha ne sluha... 

(odgovor članu LoniRR)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvi znaki - pred testom nosečnosti
17.10.2021 10:34:57   
ljub3zen
Pri meni je bil edini drugačen znak, ki mi je vzbujal upanje, ta, da sem več kot 14 dni (skoraj takoj po ovulaciji) čutila tak pritisk v maternici, podoben občutku tik pred menstruacijo. Samo da se je zdaj pojavil že zelo kmalu po ovulaciji in da je bil stalno prisoten.Drugi znaki (zelo napete in boleče prsi, slabost, utrujenost...) so prišli kasneje, kakšna dva tedna po pozitivnem testu. ❤️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prvi znaki - pred testom nosečnosti
18.10.2021 21:27:12   
Tasykaa RR
Nenormalna želja po gumi bonbonih 🙈🤣🤣 ker drugače jih res redko jem 😀 vse ostalo enako do testa, potem pa seveda slabosti 🤮  

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična zgodba: Za mojo novorojenko, poko...
Žalostna, prežalostna zgodba mame, ki ji je otrok umrl v trebuhu! Hkrati pa poziv vsem staršem, naj sprejmejo vse nepres...
7 zanimivih dejstev o brcanju v trebuhu
Ste noseči in komaj čakate, da boste začutili prve brce vašega otročka v trebuščku? Vam je ginekolog svetoval, da sledit...