|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Psihično okrevanje po splavu
14.2.2021 16:22:32   
rozakamela
Pozdravljene!

Sem še ena od mnogih, ki smo dale čez splav... pri meni se je zgodil v 7. tednu. Zanima me, koliko časa ste potrebovale, da ste prišle "k sebi" - psihično? Sama sem približno 3 tedne po splavu in imam občasno še kar hude valove joka... imam tudi dni, ko se počutim odlično, potem me pa kakšen dan čisto potolče user posted image

Lepo bodite!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Psihično okrevanje po splavu
18.2.2021 22:40:07   
Tasykaa RR
Rozakamela, žal mi je da moraš skozi to, dovoli si žalovati kolikor pač rabiš, samo ne dopusti da te to čisto potolče 😔 moraš naprej 🥰 mine sčasoma oz. Je lažje 🙏 pozabiš pa nikoli ne 😥 meni je pomagalo da sem o tem odkrito govorila, da sem dala iz sebe. Sem pa imela splav v 17 tednu in 10 tednu. Tako da te razumem 🥰


(odgovor članu rozakamela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Psihično okrevanje po splavu
21.2.2021 12:25:14   
rozakamela



TaykaaRR hvala za odziv. 🤗 Tudi meni je zelo žal zate, si sploh ne predstavljam kako hudo ti je moglo biti to doživeti kar dvakrat 🙁Zagotovo je vsak teden bolje, kljub temu, da je v mislih vedno z menoj... Si skušam pričarat več lepih trenutkov in smeha vsak dan, to me vleče naprej. Da se ne ogibam veselih trenutkov. Tudi jaz pa ne maram, da se okoli mene delajo, da je vse ok, jaz bom še potrebovala pogovor...Uh, želja po otročičku pa je zdaj še večja in tudi nimam strahu, da bi se v to ponovno podala... upam, da ne prehitevam... 

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Psihično okrevanje po splavu
24.2.2021 10:37:03   
TennyH
Žal mi je, da moraš že to. Sama sem dala v septembru 2020 čez - zamujeni splav 7 tednu.
Po prekinitvi z zdravili sem rabila dober mesec, da se nisem več počutila kot da sem
v nekem čustvenem mešalniku (ne znam drugače opisat). Veliko sem delala na sebi,
joga pa velik sprehodov. Ravno na enem od sprehodov (muzika na polno v slušalkah)
sem se začela počutit kot jaz spet. Ne vem, kaj je bilo, kot da bi tista tavmatični občutek,
ki te ne spusti od samega dogodka, odšel v gozdna tla. Ampak to ne pomeni, da nisem
imela še jokajočih izpadov še kar nekaj tednov po tem. Določene stvari so me totalno iztirile
in sem pač izjokala. To je normalno in predvsem zdravo. Čustva je treba izrazit. Jok čisti!
Potem pa sva se ponovno lotila projekta baby in v drugem ciklu zanosila. Sedaj sem na koncu
prvega trimesečja in me tesnoba, ki jo nosečnost po izgubi prinese, počasi zapušča. Tako, da moj nasvet je,
da čimbolj poskrbiš zase in bo s časom bolje. Obljubim.

(odgovor članu rozakamela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Psihično okrevanje po splavu
25.2.2021 18:52:16   
rozakamela
TennyH hvala tudi tebi. Zelo zelo mi je žal, da si mogla čez to, a veselim se s teboj in ti želim vse najlepše s štručko! 🤗 vesela sem zate. Zdaj sem dober mesec od splava in je zagotovo bolje. Čas naj pa še naredi svoje...

(odgovor članu TennyH)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Psihično okrevanje po splavu
1.3.2021 22:30:48   
Tasykaa RR
Rozakamela, to je najhujše, ko drugi okoli kot, da nič ni 😥 recimo saj kar vidiš komu je nerodno oz.nerad kaj reče ker ne ve ali sme, spet drugim je pa vseeno 😥 jaz sem se s tistimi ko sem vidla, da bi se pogovarjali povedala ostalim pa niti nisem želela razlagat, spet drugi so bili pa samo firbčni 😤 šele ko si sam v tem vidiš na koncu da nisi sam in da je splavov na žalost ogromno- preveliko 😥 nama je po dveh splavih uspeloo 🥰 in naju fantič razveseljuje že 6 mesecev 🥰 tako da tudi tebi želim vse dobro in ko bosta pripravljena, da vama takrat uspe 🥰🥰  


(odgovor članu rozakamela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Psihično okrevanje po splavu
1.3.2021 22:45:12   
Tasykaa RR
Rozakamela nebi rekla, da prehitevas, je pač želja velika, sama pa najbolj veš kaj in kako 🥰 naredi tako kot čutiš 🥰  jaz po prvem splavu nisem smela takoj zanosit, ker sem bila noseča že 17 tednov in višja je nosečnost dlje je treba počakat, pa sem imela bolj željo in majn straha kot potem po drugem 😔 po drugem splavu pa sem si namenoma dala več časa ker me je bilo reees strah ponovnega splava 😔 meni je moja osebna zdravnica kar precej pomagala, ni mi dovolila takoj v službo nazaj, ker ni želela da z delom potlačim, je želela da predelam in potem grem dalje 💪 ti pa povem da ko pa uspe, bo pa takrat pol bolj sladko 🥰

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?