|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   puzzle s sliko
5.3.2020 10:58:13   
enkamakovsek
Ima kdo izkušnje s klasično sestavljanko (ne tako iz pene za na tla) ki jo naročiš prek spleta? Rada bi dala našo družinsko sliko na puzzle user posted image

Gledala sem na k-print pod puzzle - imajo take sestavljanke pa me zanima če je že kdo naročal?

LP, Erika M.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: puzzle s sliko
22.3.2020 23:14:34   
helen11
Mislim, da vsak foto studio ponuja to možnosti. Preverite v svojem kraju.

(odgovor članu enkamakovsek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: puzzle s sliko
26.11.2020 4:17:38   
newtopblog
I really like what Nigel said to Angelia in the film.
When your personal life is gone, remember to notify me, it means you are going to be promoted.
I very much agree with this sentence, life and work, we choose to work because of life, and work makes us neglect life.
When you want to get promoted, you have to sacrifice more of your private time to work.
Choice is a very interesting thing, and when you make a choice, it also means that you will lose something very pity.
A very interesting website
e-commerce website

< Sporočilo je popravil newtopblog -- 26.11.2020 4:18:19 >

(odgovor članu helen11)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: puzzle s sliko
22.8.2022 9:55:00   
enkamakovsek

IZVIRNO SPOROČILO: newtopblog

I really like what Nigel said to Angelia in the film.
When your personal life is gone, remember to notify me, it means you are going to be promoted.
I very much agree with this sentence, life and work, we choose to work because of life, and work makes us neglect life.
When you want to get promoted, you have to sacrifice more of your private time to work.
Choice is a very interesting thing, and when you make a choice, it also means that you will lose something very pity.
A very interesting website
zaposlitev iskra isd



sama reklama haha user posted image user posted image

(odgovor članu newtopblog)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...