|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo junija
12.6.2020 8:48:48   
maca51
Punce, kako smo?😊 Mene se že lotevajo krči kot pred M, tako, da nimam več nekega upanja 😕

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: || pricakujemo junija
12.6.2020 9:02:27   
beba92
Gre nekako... 

Dokler ni M je se upanje   tut jaz vem kda bo M ko se zacnejo krci

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: || pricakujemo junija
12.6.2020 9:22:56   
Sneezka
Jaz še mam 5 dni do M..samo ta mesec žal ne bo nič..upam da bo v juliju več sreče


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: || pricakujemo junija
12.6.2020 20:35:11   
Anonimen
aaaa jaz mam isto obcutek da ni nic, ka jest vem.vse isto ko prejsnji mesec.joske bolijo za pop***, krce sm mela pa ceu teden, zdej...so pa kr zginl.sam se cakam M.se testa ne bom jutr delala! Se bom se mal vzdrzala, sem skor 100posto, da pride 👹👹.pa sva bla kr pridna 🙂 sam ocitno ne dost 🤷😕


(odgovor članu Sneezka)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: || pricakujemo junija
14.6.2020 16:01:19   
maca51
Anonima, si dobila M?
Jaz imam še zmeraj krče, moje M ni od nikoder 😕 Sem rekla, da bom danes delala test, vendar sem ugotovila, da nimam nobenega več, danes pa je vse zaprto 😅 No, če M ne bo čez par dni, ga bom res kupila 😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: || pricakujemo junija
14.6.2020 17:34:47   
Anonimen
heej,ja,js sm ga nardila dans.negativen,pricakovano🤷😕.aaampak,dans je 32 dan ciklusa.prejsn je bil dolg 34 dni.tko da mal upanja ostaja, ne pa prov velik. menstre sicer od nikjer,samjo mam na sumu,da bo tuki zdej zdej.ker se ne pocutm prov noseca no🙂 mi je pa zanimiv, da so me joske nehale tok bolet,kar me nikol pred menstro niso, me pa prvic pred menstro kriz boli😂kr neki.pomoje zdj vse porajtam,zelja pac nardi svoje 🤷res drzim pesti,da ti rata,snezka,tudi tebi👏👏no,ce do srede ne pride,nardim se en test,drugac pa v nove "boje",kaj cem 🙂

(odgovor članu maca51)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: || pricakujemo junija
14.6.2020 19:15:34   
Sneezka
Upam da je ne dobita🙂 jaz še mam 3 dni do M..sam še nič ne kaže da bo..nimam nobenih krčev..edino občasno špikanje na levi strani. Sem se kar sprijaznila in probam čimbolj vse odmislit. Upam da mi bo uspelo do 8.8. Takrat bi imela rok poroda😐


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: || pricakujemo junija
15.6.2020 14:15:57   
maca51
Pri meni je danes 35. dan cikla. M še ni prišla, se mi je pa pojavil blag rajv izcedek, tako da sploh ne vem kaj naj si mislim. Ponavadi imam cikel dolg nekje 33 dni (nimam rednih ciklov). Testa kar ne upam delati, saj nočem biti spet razočarana. 😕

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: || pricakujemo junija
16.6.2020 5:21:26   
Anonimen
maca,kar pogumno🙂 saj vedla bos pri cem si, 2 dni zamude je pa ze kr lepa popotnica 🙂 moja M je prisla dans ponoc v vsej svoji 👹👹👹👹 sploh ne vem. tut ce ves de prihaja,si vseeen razocaran 🙂


(odgovor članu maca51)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: || pricakujemo junija
18.6.2020 23:42:51   
maca51
Evo, po dveh dneh rjavega izcedka je prišla tudi moja M 😢 
Ta ciklus sem že začela jemati maco, kupila sem si cink, folno kislino pa še vedno jemljem (nisem še obupala 😅). Jemlje še katera kakšne dodatke oz vitamine? 😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: || pricakujemo junija
19.6.2020 5:35:43   
beba92
Kupila maco, vendar je ne jem, ker je nagravzna. Sem pa ravno po ovulaciji ...  Pridna sva bila samo 2x ta cas tako da dvomim da bo kaj 😊 


A je sploh kaj  ucinka po maci? 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: || pricakujemo junija
19.6.2020 6:41:50   
Sneezka
Evo tudi moja M je prišla. Tako da gremo v nove boje. Midva bova še zaj probala če bo uspelo..če ne pa bom naročila Fertility+.  Bom še to sprobala. Folno kislino pa jemlem celi čas. Upaam da bo julij bolj srečnejši in bolj sončen za vse nas🙂


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: || pricakujemo junija
19.6.2020 9:33:15   
maca51
Beba92 držim pesti da se bo prijelo 😊 jaz po maci ne opažam nobenega učinka, pojedla bom te kapsule do konca, potem pa jih ne bom več kupila. Pravijo, da naj bi maca pripomogla k dvigu energije. No, jaz tega nisem opazila. Jemala sem jo pa samo en cikel, tako da tudi ne morem reči ali pomaga pri plodnosti ali ne 🤷🏼‍♀️

Snežka žal mi je 😕 ampak gremo v nove boje 💪🏻
Jaz razmišljam, da bi si kupila še omega3 in b21. Prej sem na temi Noseča vsak mesec znova prebrala zgodbo ene uporabnice in mi je kar vlilo veliko upanja 🐞

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: || pricakujemo junija
19.6.2020 13:26:03   
lillchy123
Pozdravljene, midva sva bila tudi pridna ta mesec, zdaj pa cakava kaj bo. M ne pricakujem 25 oz 28.6. (Mam cikle dolge od 25do 28 dn8) in bomo videli kaj bo. Je pa fora, da sem ze en teden tako napihnjena, kot da sem v 4.mesecu. ker sem v vseh nosecnostih imrla tezave s prebavo, upam da je tudi zdaj nosecnost vzrok. Me pa vseeno tokrat kar skrbi, kaj pa ce imam vnente, ce me bolijo ledvice... pa nic me se prsa ne tiscijo..pol pa sama sebe tolazim, da ze 1 teden nisem sla normalno na veliko potrebo. Drug teden grem na morje, tako da ne morem do g. Razmisljam, da bi poskusila s pitjem kaksnega caja, vsaj za ta teden, dokler ne naredim testa. Ali ima se katera kak nasvet?



_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: || pricakujemo junija
25.6.2020 14:56:30   
maca51
Iillchy sama vem za čaj krvomočnice, pa še tega naj bi se pilo do ovucacije. Slišala pa sem tudi, da naj bi v nekem samostanu (Stična, če se ne motim) imeli čaj za plodnost. 😀

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: || pricakujemo junija
26.6.2020 11:04:34   
lillchy123
Maca52, mislila sem na caj za odvajanje 😂 za pomoc pri zanositvi ne bom zgleda potrebovala nic, ker sem dames zagledala + 🥰 se vedno pa iscemnaravninacin za odvajanje,ker sem cisto zaprta.



_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: || pricakujemo junija
26.6.2020 11:07:47   
beba92
Ooo cestitke, prva v juniju 😁😁😁😁😁


V kolikem krogu vama je uspelo??

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: || pricakujemo junija
26.6.2020 14:41:59   
lillchy123
Beba92 hvala 😊 uspelo nama je 1.mesec, ampak zanositev pri nama ni problem. Najin boj se sele zdaj zacenja. Najprek genetske preiskava, da predvsem zaradi moje starosti izlocimo kromosomske napake, potem pa cerklaza v 12.tednu in dan po dan cimdlje oz. Vsaj do 32.tedna. lani se nama je iz nezmanega vzroka v 24.tednu rodila majlepsa princeska, vendar ji je bilo usojenih le nekaj tednov. Kot pravim. Najina srcica nama daje moc, da greva pogumno naprej. In ja, upava, da tokrat srecno do konca. 🥰



_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: || pricakujemo junija
26.6.2020 15:05:15   
beba92
Potem pa mocno drzim pesti, da se bo vse vredu izteklo 😊 cimbol pozitivno premaguj ovire in tezave 😊🤗


(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: || pricakujemo junija
26.6.2020 20:54:37   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

Maca52, mislila sem na caj za odvajanje 😂 za pomoc pri zanositvi ne bom zgleda potrebovala nic, ker sem dames zagledala + 🥰 se vedno pa iscemnaravninacin za odvajanje,ker sem cisto zaprta.





Priporocam donat, pa tudi 0.5-1 L/dan ce manj ne zadostuje. Ali pa Mg 300 mg naenkrat spiti.

(odgovor članu lillchy123)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: || pricakujemo junija
26.6.2020 21:22:32   
maca51
Čestitke Iillchy 😊 držim pesti, da bo potekalo vse tako, kot mora 😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: || pricakujemo junija
26.6.2020 22:08:23   
lillchy123
Anonimen, donat mi je samo ogaben, pomaga pa nic. Bom poskusila mg. A mogoce ves, kater je dober (ne mislim po okusu).

Hvala punce. Ja, sva kar dolgo zbirala pogum. Cez 4 dni pa imam rd in sem dobila najlepse darilo 🥰 drzim pesti za vsako posebej.❤

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: || pricakujemo junija
27.6.2020 12:26:45   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

Anonimen, donat mi je samo ogaben, pomaga pa nic. Bom poskusila mg. A mogoce ves, kater je dober (ne mislim po okusu).

Hvala punce. Ja, sva kar dolgo zbirala pogum. Cez 4 dni pa imam rd in sem dobila najlepse darilo 🥰 drzim pesti za vsako posebej.❤



Res ne pomaga? Jaz kombiniram donat in Mg, ampak vecinoma ze Mg zadostuje. Mi je bil donat tudi ogaben na zacetku nosecnosti, zdaj mi je pa kar zelo dober ratal 😂 Jaz pijem Mg Krka 300 - ena vreckica, vcasih pa tudi 2, itak predozirat se ne mores, visek gre ven s pospeseno pebavo. Krc me je pa tudi samo 1x zagrabil v celi nosecnisti mogoce. So pa verjetno tudi drugi ok, kaksen Magnesol, Diasporal... Samo jih nisem probala. 

(odgovor članu lillchy123)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....