|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
30.12.2020 9:19:37   
Anonimna294
Res je ja, bi bilo boljse da se lahko dokupi. Jaz sem pa malo upanja dobila za ta mesec. Je moj zelo optimisticen za te cbd kapljice tako da sem posledicno zdaj se jaz😀. Upam da bo res kaj na tem☺️ imam pa mocnejso M ta mesec, vrjetno zaradi krvomocnice. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
30.12.2020 20:55:27   
Cali90
Anonimna mene je potem moj G poslal na preiskave. Najprej po pol leta neuspeha na kontrolo hormonov in 3 mesece femare, potem po enem letu mojega na spermiogram in mene na HSG - vse Ok. No potem sem hotela ravno po napotnico za neplodnostno je pa uspelo, ker pa se je slabo končalo je spet G odlašal z napotnico, ves čas mi je govoril, da zgleda lahko zanosim. No oktobra sem pa rekla, da hočem napotnico in sem jo dobila. Res, da lahko zanosim ampak če uspe na vsaki 2 leti se mi zdi, da nekaj pa ni OK. Sem pa imela zadnjih par mesecev res depresivnih, pri vsaki M sem se komaj sestavila skupaj. Zato sem rekla, da zdaj počakam decembrsko M in potem pijem olje altajske princese, ki sem si ga kupila. No je pa ni bilo ampak skrbi so pa zdaj še večje..

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
31.12.2020 7:45:31   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Cali90

Anonimna mene je potem moj G poslal na preiskave. Najprej po pol leta neuspeha na kontrolo hormonov in 3 mesece femare, potem po enem letu mojega na spermiogram in mene na HSG - vse Ok. No potem sem hotela ravno po napotnico za neplodnostno je pa uspelo, ker pa se je slabo končalo je spet G odlašal z napotnico, ves čas mi je govoril, da zgleda lahko zanosim. No oktobra sem pa rekla, da hočem napotnico in sem jo dobila. Res, da lahko zanosim ampak če uspe na vsaki 2 leti se mi zdi, da nekaj pa ni OK. Sem pa imela zadnjih par mesecev res depresivnih, pri vsaki M sem se komaj sestavila skupaj. Zato sem rekla, da zdaj počakam decembrsko M in potem pijem olje altajske princese, ki sem si ga kupila. No je pa ni bilo ampak skrbi so pa zdaj še večje..



Tako kot sem si mislila, da se vse samo podaljsa, ce vmes ze uspe naravno. No saj zaenkrat še ne razmisljam o tem, da bi bilo kaj narobe, ker vsega skupaj še niti ni eno leto in enkrat je že uspelo. Tako da sem še pozitivno naravnana, da še pride moj oz. najin čas. M se mi ravno koncuje tako da zacnem zdaj ta ciklus s tole navadno konopljiko (kapljice) in pa nadaljujem s krvomocnico. Fertilup, d3 in omega3 pa ze jemljem med M. 
Za to olje pa nisem se nikoli slisala, kako pa deluje? Drzim pesti da bo tokrat vse vredu in da prides do zasluzenega cilja! 🤗

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
31.12.2020 11:29:23   
JackieO
Cali sem sla brat o tem olju, zanimiva zadeva, razmisljam da bi nabavila. Sicer je cena kar zasoljena, ampak tudi fertility+ ni ravno poceni. In ker vidim da naj bi dobro vplival na miome, bi mogoce bilo za reskirati. Anonimna malo precekiraj, js bom se prebrala malo po forumih preden se lotim. New year, new start punce moje! Anonimna leta 2021 bova tud midve jamrale o nosecnostnih "tegobah", js to vem! 😎


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 279
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ko partnerju ni do seksa: 5 najpogostejših...
Največkrat za to, da eden od partnerjev ali oba več ne čutita seksualne želje, ne tiči v tem, da je partner premalo priv...