|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 52 53 [54]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.12.2021 6:38:55   
JackieO
Mala_miska srecno do konca, js prav upam da mi bo slabo, da bom vedela, da je resnicno! 😁Sem pa nardila danes zjutraj se digitalni Clear blue s tedni in mi je pokazalo 2-3. Zgleda se je prijateljcek hitro usidral pri meni, da je ze toliko hormona. Tako da racunam na to, da bo v ponedeljek na krvnem beta primerna. Mora biti! 😇💪🥰

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 1326
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.12.2021 16:37:55   
senorita
Punce, kako ste kaj? Upam, da ste imele lepe praznike 😊 Jackie a se že počutiš kaj noseča? Jaz še vedno ne dojemam, znakov pa tudi še ni nekih posebnih. Sem mislila, da se čas od O do M vleče, kako se šele do pregleda 😅

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1327
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.12.2021 19:28:19   
JackieO
Senorita, js sm danes imela krvnega, pa sm klicala za izvide in imajo tezave v lab., tako da moram jutri zjutraj poklicati. Ce bo ok, se bom potem narocila na UZ. Razmisljam da bi sla prej nekam na samoplacniskega, ker ne vem ce bom zdrzala. 😊 Sem pa drugace ful zaprta in napihnjena, pa joske me bolijo, to je pa to. 😁 Mislim da se tud sama nisem dojela in dokler ne slisim utripa na UZ tudi dvomim da bom. 😇 Ostale punce kako ste kej? A ze pri kateri odstevamo do M? 

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1328
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.12.2021 9:51:29   
Elfika
Vesela za vaju obe ☺️Meni se je pred Bozicem zal vlila M. 😕 Pa gremo v novi krog in upam, da bo 2022 prineslo nam vsem tako zeljene pluske  🥰

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1329
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.12.2021 16:53:03   
JackieO
Evo, moj krvni izvid je super, datum za UZ dobim po posti. Upam da sfuram tole do konca, kakrkoli se zgodi, sedaj vsaj vidim da lahko oz. se da.Punce moje drage, dobro veste kako dolgo sem se tukaj borila z vami, tako da ne obupat, ce je zame posijalo sonce, bo tudi za vas. ☘🐞

(odgovor članu Elfika)
Neposredna povezava do sporočila: 1330
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.12.2021 16:59:43   
Sneezka
Tako sem vesela za te pozitivne novice. Prav eno voljo in upanje vlijejo, da enkrat bo plusek. Želim pa vama lepo nosečnost brez zapletov in na koncu eno zdravo štručko sreče ❤


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1331
   RE: || pricakujemo v letu 2021
29.12.2021 18:02:11   
senorita
Hvala punce 🥰 kar optimistično v novo leto, sem prepričana, da se nama boste kmalu pridružile. Jackie super, sem vesela, da je vse tako kot mora biti. Me zanima kdaj bojo tebe naročili na pregled. Čeprav jaz sem po eni strani vesela, da me niso prekmalu, da se bo sigurno kaj videlo. Bo pa tako ali tako hitro minilo, čeprav zaenkrat nimam takega občutka 😂

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 1332
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.12.2021 13:06:30   
JackieO
Senorita, UZ imam 13.1., tako da bomo videli kako in kaj. Spet 14 dni cakanja, zivcne vojne, oh, js mislim da se to ne bo nikoli koncalo. 😁

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1333
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.12.2021 17:36:16   
senorita
O skoraj dva tedna pred mano 😊 haha meni se tudi tako zdi, bomo mirne šele, ko bomo rodile 😅 jaz komaj čakam, da mine prvo trimesečje, potem bom najbrž vsaj malo bolj pomirjena. Danes se mi je sanjalo, da sem zakrvavela, sem bila potem kar zaskrbljena 😢

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1334
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.12.2021 18:37:07   
JackieO
Ja saj, ce bi se js k svojemu G narocila bi tudi sigurno kasneje imela, tukaj pa zgleda prej narocijo, kot potrditev verjetno. Nevem, po eni strani sem ful optimisticna, da bo vse ok, po drugi pa sploh nocem bit vesela ampak pripravljena na najhujse. Ah ja, zenske. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1335
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.1.2022 22:06:50   
Foxy_foxy
Punceeee, kok pluskov 😍😍😍😍 kok lepo no!! Cestitke vsem!!!! Joj no, kr ful sm vesela za vas, pa sploh ne vem, kdo ste 😊 vem pa, da je blo meni velik lazje z vami, ko sem cakala na svoj plus 🥰
Moja frcafelca ima ze 6 mesecev...naspite se 😁  zelim vam lepo nosecnost! 
Vsem, ki se cakate pa naj se cim prej narisejo plusi in crtice.... 🤞

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1336
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 52 53 [54]
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 52 53 [54]
Pojdi na:





Moram delodajalcu razkriti načrtovano nose...
Ali ste dolžni delodajalcu zaupati svoje načrte glede morebitnih nosečnosti, ko podaljšujete ali na novo sklepate delovn...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?